999 rezultate për

vlore

Aksion mes natës në Vlorë pasi kapën të dënuarin me 25 vite Një aksion i befasishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burime për albeu.com bëjnë me dije se forcat RENEA dhe
15 plumba, atentati në Vlorë dyshohet për hakmarrje (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e dyfishtë në Vlorë, ku mbetën të lënduar Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, dhe
Plagosja e dyfishtë, çfarë ndodhi mbrëmë në Vlorë Një plagosje me armë zjarri tronditi mbrëmjene djeshme Vlorën. Të plagosur mbetën Nikollaq Çepajt, 36 vjeç, dhe Ronal
Plagosi 34-vjeçarin por u lirua 3 ditë më parë, kush ishte shenjestra e atentatit në Vlorë Një atentat ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë ku janë lënduar me armë zjarri dy shtetas. Në shënjestër të atentat
Konfirmohet! Makina e djegur në Vlorë u përdor nga autorët, gjendet brenda "kallashnikovi" Pasditën e sotme në Vlorë u tentua të eliminohej Nikollaq Cepajt, i cili vetëm 3 ditë më parë kishte dalë nga qelia për
U përdor nga autorët që plagosën dy shtetas? Shkrumbohet makina në Vlorë Pasditën e sotme në Vlorë, në rrugën "Transballkanike" u bë një atentat ndaj Nikollaq Cepajt, ku u plagos edhe nipi i ti
U tentua eliminimi i tij, me tre plumba në trup Cepaj transportohet me urgjencë në Tiranë Ditën e sotme në Vlorë u tentua eliminimi i Nikollaq Cepajt. Burimet bëjnë me dije se personi në fjalë, i cili kishte
Plagosja e 2 personave në Vlorë, policia reagon e zbardh ngjarjen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Vlorë. Burime për mediat bëjnë me dije se një i ri dhe një burr
Sapo kishte dalë nga burgu, xhaxha e nip qëllohen me breshëri në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Vlorë. Burime për mediat bëjnë me dije se një i ri dhe një burr
Plas në Vlorë, plagosen me armë zjarri dy persona Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Vlorë. Burime për albeu.com bëjnë me dije se dy persona raporto
Qëlloi me breshëri ndaj RENEA-s, si u kap i rrezikshmi i Vlorës Janë zbardhur detaje të reja nga arrestimi i të rrezikshmit të Vlorës Xhevahir Jonuzi. Jonuzi ditën e sotme u përpla
Shkëmbim zjarri me forcat RENEA, vlonjati i rrezikshëm sillet me urgjencë në Tiranë Njw ngjarje e rwndw ndodhi ditwn e sotme nw Vlorw ku plasi një shkëmbim zjarri mes forcave RENEA dhe 47-vjeçarit Xhevahi
"Luftë" me RENEA-n në Vlorë, dalin pamjet e operacionit ku u plagos i shumëkërkuari (VIDEO) Një aksion për kapjen e një të shumëkërkuari është kthyer në një "fushë-betejë" në Vlorë. RENEA ka shkëmbyer zjarr me
Sfidoi policinë e ngriti Vlorën në këmbë nga të shtënat, kush është i dënuari për vrasje Xhevahir Jonuzi, 47 vjeç, banues në fshatin Hoshtimë mbeti i plagosur mëngjesin e sotëm pasi shtiu zjarr ndaj forcave po
Kujtuan se ishin në Serbi, si përfunduan në Vlorë 38 emigrantët nga Iraku dhe Irani 38 shtetas të huaj janë kapur nga policia në Mifol pranë lumit Vjosa. Ata janë kapur në fshatin Novoselë, ndërsa kërk
Ishin nisur drejt Italisë, kapen 40 refugjatë irakianë pranë Vlorës 40 shtetas irakianë janë kapur nga policia në Mifol pranë lumit Vjosa. Ata janë kapur në fshatin Novoselë, ndërsa kër
Pamje nga aksidenti ku përplasen 4 makina në Vlorë (VIDEO) Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Aksidenti mësohet se ka ndodhur a
Katër makina aksidentohen në Vlorë, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Sipas informacioneve parapr
Shkrumbohet banesa në Vlorë, digjet e gjallë një grua Një banesë është përfshirë nga flakët e si pasojë një grua është djegur e gjallë brenda banesës. Viktima mësohet se ë
4 persona të arrestuar, policia "blindon" befasisht Vlorën Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion për kapjen e personave të shpallur në kërkim për vepra penale që lidhen krye