999 rezultate për

vllaznia

Pas fitores, te Vllaznia plas leku (FOTO) Vllaznia e ka nisur mbarë gjysmën e dytë të kampionatit, duke mposhtur 1-0 Skënderbeun falë golit të Arlind Kalasë në mi
Vllaznia shokon Skënderbeun, Tirana nuk gabon në Pukë Ka nisur me surpriza viti 2016 në Superligë. Skënderbeu e ka nisur me humbje fazën e tretë të kampionatit ndaj Vllaznisë
Vllaznia provon serbin racist që shkruan "Kosova është Serbi" (FOTO LAJM) Lojtari i radhës që vjen për t’u testuar te Vllaznia është një sulmues serb, teksa bëhet fjalë për 33-vjeçarin Vuk Sotir
Superliga rikthehet të shtunën, ja sfidat Pas pushimit të stërgjatur, më në fund do të rikthehet në fushë edhe Superliga shqiptare. Kampionët e Shqipërisë do të k
Kupa, Vllaznia dhe Skënderbeu e mbyllin në paqe Vllaznia dhe Skënderbeu nuk kanë mundur të shkojnë më shumë se një barazim të bardhë në sfidën e parë çerekfinale në Ku
Vllaznia i shpëton dënimit nga FIFA Gjyqet e humbura në FIFA ndaj Rajoviç, Bushiç e Mehmedoviç kanë qenë çështja kryesore në klubin Vllaznia që në rast mosp
Tërmet te Vllaznia, rrezikon t'i hiqen 9 pikë nga FIFA Vllaznia në alarm. Pas zgjidhjes së çështjeve financiare që kishin paralizuar klubin dhe ndikuan në mënyrë të drejtë për
Tirana fiton në Kukës, Laçi dhe Vllaznia bëjnë detyrën (VIDEO) Kanë përfunduar disa minuta më parë tri sfidat e para të javës së 18-të në Kategorinë Superiore. Në Kukës Tirana bën su
Tirana s'di të fitojë në shtëpi, "leku" rikthen Flamurtarin te suksesi Tirana ndalet sërish në kampionat, bardheblutë bëjnë një tjetër hap falls, teksa këtë herë janë frenuar me rrjeta të pap
Kukësi shtang Laçin në fund, Vllaznia mund Tërbunin Laçi dhe Kukësi kanë ndarë nga një pikë pas përballjes mes tyre në ndeshjen e javës së 16­-të të Kategorisë Superiore, s
Partizani mund dhe Kukësin, Vllaznia "poker" me Flamurtarin Partizani nuk ka ndërmend që të ndalet në Superligë. Ekipi që drejtohet nga Starova ka arritur që të thyejë edhe mallkim
Estradë Ballshi në Pukë, Vllaznia vijon krizën re muaj pritje për një fitore, por në një Estradë Ballshi të mirëfilltë që u vu në skenë në Pukë. Përballja ndërmjet Tër
Tirana ndalet edhe nga Vllaznia, Kukësi merr vendin e tretë As largimi i Shkëlqim Muçës nuk ka mundur që të zgjidhë problemet e Tiranës. Bardheblutë nuk kanë mundur të shkojnë më s
Sukaj e ngjit Partizanin në krye, Vllaznia merr fitoren e parë Partizani ngjitet në krye të tabelës së Superligës shqiptare së bashku me Skënderbeun. të kuqtë shënojnë në minutat e fu
Vllaznia merr pikën e parë në kampionat ndaj Kukësit (VIDEO) Vllaznia më në fund merr pikën e parë për këtë sezon në Superligë. Veriorët kanë mundur që të surprizojnë kuksianët në m
Laçi fundos Vllazninë në Pukë Vllaznia nuk ngre krye. Ekipi shkodran është mundur edhe në takimin e javës së pestë me Laçin 0-1 në sfidën që është lua
Vllaznia kërkon “Loro Boriçin” Ndërkohë që sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, në një intervistë dje për “Top Channel” do të deklaronte, s
Vllaznia kërkon përjashtimin e Cjapit Vllaznia reagon me një notë proteste të cilën ua ka dërguar drejtuesve më të lartë të Federatës Shqiptare të Futbollit,
Gjici nga Kukësi te Vllaznia, ja çfarë pritet të ndodhë Te Kukësi po përgatiten ndryshime të mëdha pas vendimit që do të merret nga UEFA. Shefi i klubit të Kukësit, Jonuz Halla
Championsi i femrave, Vllaznia mëson kundërshtarët Aromë evropiane jo vetëm për skuadrat e meshkujve por edhe për futbollin shqiptar të femrave. Skuadra e Vllaznisë që shp