999 rezultate për

vllaznia

Sherr mes tifozëve para ndeshjes "Tirana-Vllaznia", të paktën 10 të plagosur (VIDEO) Një ngjarje e rëndë po ndodh në këto momente në zonën pranë stadiumit "Asllan Rusi" në rrugën "Dritan Hoxha", në kryeqyt
Skandal te Vllaznia, abuzime me qindra milionë lekë dhe lojtarë të pasiguruar Klubi i futbollit Vllaznia është gjetur me shkelje të rënda ligjore dhe abuzive. Kjo është konfirmuar pas një auditi të
Vllaznia bën surprizën në kryeqytet Vllaznia bën surprizën duke mposhtur Tiranën në kryeqytet. Në “Selman Stërmasi”, ndeshja hapëse e javës së 27-të të Kate
Përcaktohen oraret e javës së 27-të në Superiore Është përcaktuar ditën e sotme edhe agjenda për javën e 27 të Kategorisë Superiore. Ndeshjet e fundit të fazës së tretë
Akuza e rëndë e Sinematit: Më treguan që Vllaznia e dorëzoi ndeshjen Opinonisti i njohur sportiv, Gëzim Sinemati ka lëshuar akuza të rënda për ndeshjen mes Vllaznisë dhe Skënderbeut. Në emi
Vllaznia fiton dhe fundos Korabin (VIDEO) Vllaznia merr dytë radhazi në kampionat, teksa ditën e sotme ka mposhtur me rezultatin 0-2 Korabin. Ndeshja e luajtur
Vllaznia shpall “non grata” arbitrin Jorgji Pas eliminimit nga Kupa e Shqipërisë, klubi i Vllaznisë doli me një deklaratë për shtyp, ku shpërtheu me akuza për arbit
Skënderbeu i falet Salihit, Vllaznia përmbysje spektkolare me Flamurtarin Skënderbeu merr fitoren e tretë radhazi duke u afruar vetëm në 1 pikë me Kukësin e vendit të parë. Kampionët e Shqipëris
Partizani-Vllaznia nuk do luhet në 'Selman Stërmasi', ja arsyeja Ndeshja Partizani-Vllaznia që është planifikuar të luhet në stadiumin “Selman Stermasi” nuk do të zvillohet aty. Pol
Gjyqet në FIFA, Vllaznia reagon për vendimet e përfolura Sot në disa media qarkulloi një lajm në lidhje me Vllazninë dhe dy gjyqe që ajo ka në FIFA. Në të shkruhej se shkodranët
Vllaznia mund Flamurtarin pas 9 vitesh (VIDEO) Vllaznia ka befasuar Flamurtarin në shtëpi, duke e mposhtur 1¬0 në takimin hapës të javës së 12-të të Kategorisë Superio
Zbulohen formacionet Flamurtari-Vllaznia Sot në orën 18:00 Flamurtari do të presë skuadrën e Vllaznisë duke hapur në këtë mënyrë javën e 12-të në Superligën Shqi
Vllaznia dhe Partizani ndahen në paqe, realizohen dy supergola (VIDEO) Vllaznia dhe Partizani janë ndarë në barazim 1-1 në takimin e sotëm të zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi”. Shkodranët
Mungon policia në Shkodër, ende s'ka nisur ndeshja Vllaznia-Mamurrasi Ndeshja e kthimit të Kupës së Shqipërisë mes Vllaznisë dhe Mamurrasit nuk ka nisur ende, edhe pse duhet të startonte në
Vllaznia dhe Kukësi ndajnë nga një pikë Është mbyllur në paqe ndeshja mbyllëse e javës së parë të Superligës Shqiptare ajo mes Vllaznisë dhe Kukësit. Derbi i
Skëndërbeu shkëputet nga Partizani Skëndërbeu ka fituar 2:1 në Korçë kundër Vllaznisë duke u shkëputur kështu 6 pikë nga rivali më i afërt, Partizani. N
Vllaznia fiton në Balls, siguron qëndrimin në Superligë Vllaznia merr një fitore të madhe në Ballsh falë golit të shënuar nga Kalaja duke hedhur në këtë mënyrë një hap të sigur
Vllaznia përmbys Tiranën, Teuta thyen Laçin (VIDEO) Kategoria Superiore është rikthyer sot me 3 ndeshjet e para. “Klasikja” Vllaznia-Tirana ka përfunduar me fitoren 3-1 të
Partizani nuk ndalet me fitore, Vllaznia poker me Tërbunin (VIDEO) Janë luajtur katër ndeshjet e para të javës së 25-të në Kategorinë Superiore. Nuk ka pasur surpriza, teksa Partizani ka
Vllaznia ndal edhe Partizanin, Skënderbeu merr arratinë (VIDEO) Superliga ka zhvilluar para pak minutash 4 nga 5 ndeshjet e javës së 21-të. Skënderbeu ka bërë detyrën, ndërkohë që Part