999 rezultate për

vllaznia

Teli: Vllaznia të gjejë sulmues në janar Ish-futbollisti i Vllaznisë dhe Kombëtares Shqiptare dhe një nga ish-anëtarët e Bordit Drejtues të kuqebluve, në një int
Sot, Kukësi – Vllaznia dhe Partizani – Flamurtari, sa shumë fate në dy përballje! Mladen Milinkovic apo Ernest Gjoka. E pamundur t’i shpëtosh krahasimit, edhe pse sfida është Kukësi – Vllaznia, sidomos
Ish-trajneri kritikon Vllazninë për merkato të dështuar Ish-sulmuesi dhe njëkohësisht ish-trajneri i Vllaznisë, Edi Martini, mendon se klubi shkodran ka gabuar në merkato me af
Blerja e verës detyron Gjokan të debutojë me humbje Skuadra shkodrane u mposht 0-1 në “Loro Borici” nga Partizani, falë golit të afrimit të verës Basrak, i cili ishte prefe
Vllaznia U-19, ndaj Zimbru-së për të tentuar përmbysjen Vllaznia U-19 do të përballet sot në orën 18:00 me moldavët e Zimbru Chisinau, në ndeshjen e kthimit, të vlefshme për gj
"Lekë kundrejt angazhimit në ekip", Vllaznia reagon për akuzat në rrjetet sociale Klubi i Vllaznisë ka hedhur poshtë akuzat e shpërndara në rrjetet sociale se angazhimi i lojtarëve të rinj në të bëhet k
Teuta mposht Vllazninë në “Loro Borici” Sezon i ri avaz i vjetër në Shkodër, me Teutën që duket se ja ka marrë dorën Vllaznisë. Arma mbetet e njëjta, cinizmi i
Vllaznia shiti lojtarin tek Dinamo e Zagrebit për një shifër qesharake Vetëm 20 mijë euro u ka kushtuar transferimi i Uendi Vecajt gjigantëve të Dinamo Zagrebit. “Panorama Sport” zbulon se 20
Historike/ Vllaznia merr pjesë në Champions Vllaznia U19 do të marrë pjesë në “UEFA Youth League”, formati i Champions League për të rinjtë. Tashmë kjo është zyrtar
Bakaj largohet nga Vllaznia, gati kontrata me një ekip në Malajzi Elis Bakaj pritet të niset sot bashkë me menaxherin e tij, Uliks Kotorri, drejt Malajzisë së largët, aty ku e pret një k
“Vllaznit Ultras” kërcënojnë Voltana Ademin: Shpëtove për një qime ... Pavarësisht se Vllaznia dje siguroi mbijetesën në Superligë, te kuqeblutë nuk mund të tolerohet fakti që gjithçka u vend
Zbulohet formacionet zyrtare të derbit të mbijetesës (VIDEO) Vllaznia dhe Tirana pas pak minutash do të luajnë një nga duelet më të rëndësishëm të historisë së tyre në vitet e fundi
Vllaznia ngre dyshime: Me kë qëndroi arbitri italian në Tiranë? Pas lajmit të publikuar për gjyqtarin e ndeshjes Vllaznia-Tirana, që do të gjykohet nga një arbitër italian, vjen reagim
Arbitri i njohur italian gjykon sfidën e mbijetesës Vllaznia-Tirana Vllaznia-Tirana do të arbitrohet nga një prej arbitrave më të mirë italian. Gazeta “Panorama Sport” sot shkruan se Pier
Vllaznia-Tirana, futbollistëve u konfiskohen telefonat para ndeshjes Tensioni, frika dhe paragjykimet janë në nivele të larta para Vllaznia-Tirana. Për të evituar situatat e pakëndshme, pse
Vllaznia ka një kërkesë të çuditshme për ndeshjen me Tiranën Vllaznia kërkon nga federata dhe policia e Shkodrës që ndeshja e fundit e sezonit kundër Tiranës që vlen edhe mbijetesën
Gjika lëshon "bombën": Skënderbeu bie nga Kategoria ... Pas festës në Kukës dhe akuzave të Skënderbeut, Shpëtim Gjika lëshon "bombën" e radhës. Ish-kreu i Bashkisë Vlorë ka zbu
Zbulohet lista e lojtarëve për Shpresat në grumbullimin e radhës Trajneri i Kombëtares Shpresa, Alban Bushi ka publikuar listën e futbollistëve për katër ditë grumbullimit që do të bëhe
Administratori i Vllaznisë: Nëse Cicmil e ka bërë me qëllim, haram buka që ka ngrënë Administratori i Klubit të Futbollit Vllaznia, Astrit Gjyrezi, ka shprehur mendimin e klubit për thashethemet e përhapur
"Federbet" reagon për sfidën Skënderbeu-Vllaznia: Na tregoni koeficientët! Kompania e hetimit të ndeshjeve të trukuara në baste, “Federbet”, ka reaguar në lidhje me takimin e djeshëm të Kategoris