999 rezultate për

vllaznia

Trajneri i Vllaznisë: Harrojini interesat politike, duam mbështetje Skuadra e Vllaznisë rrezikon të bjerë nga kategoria Superiore, por me rezultatet e ndeshjeve të djeshme ku fitoi kundër
Hapet lufta për mbijetesë, shikoni me kë luan Kamza dhe Vllaznia në javën e fundit Ka mbetur edhe 1 javë nga fundi i Kategorisë Superiore, nuk është vendosur akoma skuadra që do të shoqëroje Lushnjën në
Ka shpresë për Vllazninë, fiton minimalisht ndaj Kukësit (VIDEO) Vllaznia ka fituar me përmbysje sot ndaj Kukësi me shifrat e përgjitshme 2-1 në "Zeqir Ymeri", ndeshje e vlefshme për ja
Kundërpërgjigjet Vllaznia: Si e di Kamza për arbitrin ? Pak më parë ka ardhur edhe reagimi i Vllaznisë, kundër akuzaimeve që mori nga skuadra e Kamzës. Skuadra e Kamzës me
Artan Hoxha: E parashikova që me datë 7 shkurt që Vllaznia do rrëzohej nga kategoria Pas ndeshjeve të ditës së sotme, ku duket se Vllaznia me një këmbë gjendet në Kategorinë e Parë, gazetari Artan Hoxha ka
E FUNDIT / Ernest Gjoka jep dorëheqjen nga Vllaznia Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i klubit pas humbjes së sotme ndaj Partizanit. Sh
Pas ndeshjes Flamurtari-Vllaznia, arbitri përfundon në komisariat (VIDEO) Ndeshja mes Flamurtarit dhe Vllaznisë e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore nuk ka kaluar pa incidente.
SKANDAL / Xhelal Mziu deklaroi rezultatin e saktë të ndeshjes Vllaznia-Laçi Pak minuta para ndeshjes Vllaznia-Laçi, kryetari i bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, deklaroi se do të ishin shkodranët q
Vllaznia merr fitore për mbijetesë, mposht Laçin në "Loro Boriçi" (VIDEO) Vllaznia ka marrë një fitore jetike sot përballë Laçit, në ndeshjen e javës së 31-të në Kategorinë Superiore. Ekipi
Teuta mposht Vllazninë, mban gjallë shpresat për mbijetesën Teuta ka fituar një ndeshje sikur të ishte një finale për durrsakët, pasi kanë mundur 2-0 Vllazninë në "Niko Dovana".
Vllaznia poshtëron Lushnjën në "Loro Borici" (VIDEO) Vllaznia ka arritur të marrë një fitore me meritë sot kundër Lushnjës në "Loro Boriçi" me shifrat e përgjithshme 4-0, nd
Vllaznia me dygolëshin e Ribajit mposht Skënderbeun (VIDEO) Skuadra e Dajës edhe pse në një diferencë të madhe pikësh nga ndjekësit, kërkojë ta respektojë kampionatin duke mos i ha
Skënderbeu nuk është i gatshëm për futboll, Vllaznia e ndëshkon pas 2 minutash lojë Vllaznia ka gjetur avantazhin kundër Skënderbeut duke iu mjaftuar vetëm 2 minuta lojë. Skuadra shkodrane po i frejtoh
Vllaznia i jep leksione Flamurtarit, shkëlqen Xhevahir Sukaj (VIDEO) Vllaznia ka dhuruar spektakël, në javën e 23-të të Kategorisë Superiore duke mposhtur Flamurtarin me rezultatin e përgji
Sulmi ndaj trajnerit Gjoka, Bashkia dhe Vllaznia: Disa duan të dëmtojnë klubin Bashkia e Shkodrës dhe KF Vllaznia kanë reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Fushën e Lekurave,
Vllaznia fiton bindshëm ndaj Teutës, dhe e zhyt në fundin e renditjes (VIDEO) Vllaznia arriti të merrte një fitore me shumë vlera, në “finalen” e mbijetesës ndaj Teutës në "Loro Boriçi". Shkodra
Vllaznia dhe Teuta e nisin me 1 minutë heshtje sfidën në nder të viktimave (VIDEO) Takimi mes Vllaznisë dhe Teutës nisi me 1 minutë heshtje, sfidën që po zhvillohet në Shkodër. Klubi shkodran, kishte
Vllaznia bën detyrën, kalon pastër Lushnjen Ndaj Lushnjës nuk i lejohej gabimi dhe Vllaznia arriti të marrë maksimumin e pikëve, falë një fitoreje 0-2. Vendimtar is
Artan Hoxha: Më doli parashikimi i zgjedhjeve, tani prisni që Vllaznia të bie nga kategoria Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka reaguar pas mbylljes së raundit të parë të votimeve, nëpërmjet një statusi në Faceboo
Tensione në fund të ndeshjes, Gjoka debaton me gazetarët dhe ndërpret intervistën (VIDEO) Vllaznia ka humbur në sfidën e sotme përballë Skënderbeut në “Loro Borici” në rezultatin e thellë 4-1. Duket se Vllaznia