999 rezultate për

vllaznia

Zyrtare: Hasan Lika largohet nga Vllaznia Hasan Lika nuk do të jetë më trajneri i Vllaznisë. Trajenrit i skadon viza amerikane dhe i duhet të udhëtojë për në
Ikën Elvin Beqiri, Vllaznia mbetet pa trajner Pak ditë më parë, Elvin Beqiri u emërua në krye të kombëtares shqiptare të moshave, U-17. Më parë kishte qënë si zv/t
Vllaznia nuk njeh kundërshtar. mposht edhe Dinamon Vllaznia ka triumfuar në “Loro Boriçi” ndaj Dinamos me rezultatin e pastër 2-0 në supersfidën e Grupit A të Kategorisë s
Zhbllokohen shifrat në supersfidën Vllaznia-Dinamo (VIDEO) Zhbllokohen shifrat në supersfidën e Kategorisë së Parë mes Vllaznisë dhe Dinamos. Shkodranët kanë kaluar në avanta
Vllaznia në Champions League, e konfirmon UEFA (FOTO LAJM) Klubi i Vllaznisë ka marrë një lajm shumë të rëndësishëm. Bëhet fjalë për ekipin e moshave U-19 të cilët mund të mar
Transferimi i Çinarit tek Alaves, Vllaznia e çon çështjen në prokurori: Dikush ka marrë paratë në emrin tonë KOMUNIKATE PER SHTYP KF Vllaznia përmes kësaj komunikate për shtyp dëshiron të sqarojë publikun në lidhje me situatën
Vllaznia zgjedh tranjerin dhe drejtorin sportiv (FOTO LAJM) Vllaznia ka shpallur fituesit për pozicionet e shpallura. Nëpërmjet një postimi në faqen e saj zyrtare, klubi Vllaznia k
Vllaznia kërkon trajner nga rrjetet sociale, Pep Guardiola i “dërgon” CV (FOTO LAJM) Tifozët e Vllaznisë kanë sulmuar klubin pas atij postimi në faqen zyrtare ku njoftonte se shpallej kandidatura për trajn
E pazakontë ajo çfarë kërkon Vllaznia në "Facebook" (FOTO LAJM) Vllaznia pak minuta më parë ka bërë një lëvizje shumë të pazakontë për sa i përket një klubi futbolli profesional. N
E FUNDIT: Skandal financiar te Vllaznia, ish-administratorët nën akuzë Prokuroria Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër mori të pandehur dhe dërgoi për gjykim ish-administratorët e klubi
Reagon Vllaznia pas rënies nga Kategoria: I kërkojmë falje të gjithë sportdashësve Nëpërmjet një deklarate për shtyp, klubi i Vllaznisë i ka kërkuar falje opinionit sportiv dhe sportdashësve në Shkodër p
"Shfryn" aktori, Julian Deda: Hienat e denatyralizuan Vllazninë Skuadra shkodrane, Vllaznia edhe pse luftoj deri në fund duke mundur bindshëm Skënderbeun nuk arriti të mbijetojë në kat
Tronditëse / Vllaznia bie nga Kategoria Superiore Edhe pse fitoi bndshëm ndaj Skënderbeut me rezultatin 1-5, Vllaznia nuk ka arritur dot që t'i mbijetojë rënies nga Kateg
E vështirë por jo e pamundur, ja si shpëton Vllaznia Me fitimin ndaj Kukësit, dhe me humbjen që pësoi skuadra e Kamzës, për Vllazninë e Shkodrës u ngjallën shprest për mbije
Kontrast tek Vllaznia, djemtë e "fundosin", vajzat e shpallin kampion Skuadra e Vllaznisë po rrezikon seriozisht rënien nga kategoria Superiore, por një lajm i mirë vjen nga futbolli për fem
Trajneri i Vllaznisë: Harrojini interesat politike, duam mbështetje Skuadra e Vllaznisë rrezikon të bjerë nga kategoria Superiore, por me rezultatet e ndeshjeve të djeshme ku fitoi kundër
Hapet lufta për mbijetesë, shikoni me kë luan Kamza dhe Vllaznia në javën e fundit Ka mbetur edhe 1 javë nga fundi i Kategorisë Superiore, nuk është vendosur akoma skuadra që do të shoqëroje Lushnjën në
Ka shpresë për Vllazninë, fiton minimalisht ndaj Kukësit (VIDEO) Vllaznia ka fituar me përmbysje sot ndaj Kukësi me shifrat e përgjitshme 2-1 në "Zeqir Ymeri", ndeshje e vlefshme për ja
Kundërpërgjigjet Vllaznia: Si e di Kamza për arbitrin ? Pak më parë ka ardhur edhe reagimi i Vllaznisë, kundër akuzaimeve që mori nga skuadra e Kamzës. Skuadra e Kamzës me
Artan Hoxha: E parashikova që me datë 7 shkurt që Vllaznia do rrëzohej nga kategoria Pas ndeshjeve të ditës së sotme, ku duket se Vllaznia me një këmbë gjendet në Kategorinë e Parë, gazetari Artan Hoxha ka