999 rezultate për

vllaznia

Superliga: Tirana ndal Flamurtarin, Vllaznia hyn në valle (VIDEO) Janë luajtur katër ndeshje të kampionatit shqiptar të futbollit ku në qëndër të vëmendjes ka qënë supersfida midis Tiran
Superliga, Tirana dhe Vllaznia me hap te njejte Tirana dhe Vllaznia kane hedhur hap te njejte ne javen e 27-te te Superliges duke mos i leshuar terren njeta-tjetres. Sh
Humbet Vllaznia, Napoli shënon tre gola Vllaznia ka humbur me rezultatin 0 me 3, në ndeshjen e një nate më parë me Napolin në stadiumin
Sonte Vllaznia kunder Napolit Sonte në "Loro Boriçi" të Shkodrës do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Vllaznisë dhe