999 rezultate për

vlerat

Doris Pack sulmon ashëpr Ramën e Berishën: Nuk u bëhet vonë për vlerat europiane! Ish-Eurodeputetja e Grupimit të Partive Popullore Europianë ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me reagimin e qever
Reshjet dhe vranësirat pushtojnë vendin, çadrën me vete kur të dilni për pazar Moti me vranësira dhe reshje shiu do të mbizotërojë edhe në orët e paraditës. Por, sipas Meteoalb, gjatë pasdites dhe
Vazhdojnë reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për nesër Edhe gjatë ditës së nesërme do të mbizotërojë mot i paqëndrueshëm. Sipas Meteoalb, vranësirat e dendura do të sjellin re
Parashikimi i motit për nesër: Rikthehen ditët me diell Dita e nesërme do të karakterizohet me kthjellime dhe me kushte atmosferike të qëndrueshme. Vetëm në zonat malore do
Ulje temperaturash, si pritet të jetë moti në dy ditët në vijim Instituti Hidormeteorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se dy ditët në vazhdim mbi vendin tonë do të mbajë mot me temper
Vranësira por rritje temperaturash, çfarë ndodh sot me motin Sipas MeteoAlb mbetemi edhe ditën e sotme në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme, të cilat do të diktojnë kthjellim
Kriza financiare nga koronavirusi, bien ndjeshëm vlerat e futbollistëve (FOTO LAJM) Kriza financiare në futboll për shkak të emergjencës së koronavirusit ka patur efekt të menjëhershëm edhe te vlerat e fu
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM) Aktori i njohur i shoë-t të humorit “Portokalli”, Florjan Binaj është shprehur se ndihet i zhgënjyer nga programi i ri q
Florjan Binaj e tha publikisht: I zhgënyer nga programi i ri i Top Channel (FOTO LAJM) Florjan Binaj është shprehur i zhgënjyer për programin më të ri që ka nisur nga dje, 3 prill në televizionin ku aktori p
Zbuloni vlerat çudibërëse të 1 luge vaj ulliri në mëngjes esëll Një lugë Vaj Ulliri çdo mëngjes zgjon shëndetin në organizëm, i dhuron trupit energji ndërsa forcon imunitetin dhe sigur
Ja si gatuhen kërpudhat në mënyrë që të përfitoni 100% vlerat e tyre ushqyese Kërpudhat janë një nga ushqimet më të shëndetshme për shkak të sasisë së konsiderueshme të fibrave, proteinave, aminoaci
KORONAVIRUSI/ Yuri Kim mesazh mjekëve e policëve shqiptar: Ju mishëroni vlerat e këtij populli! "Ju mishëroni çdo gjë që e gjithë bota adhuron te Shqipëria dhe populli shqiptar, kurajo, besnikëri dhe këmbëngulje, pav
Rriten temperaturat, parashikimi i motit për sot Ditën e sotme pritet që vendi ynë të ketë mot të kthjellët në të gjithë territorin, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik
Mësoni si do të jetë moti këtë mesjavë Dita e nesërme do të karakterizohet nga mot i qëndrueshëm me kthjellime të shumta sidomos paradite. Vranësira të leht
Krasniqi: Vlerat e UÇK-së janë të arta, nuk mund t'i baltosë askush Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se
Reshje shiu në të gjithë vendin, si do të ndryshojnë temperaturat sot Si do të vijojë moti për ditën e mërkurë 4 mars? Deri në orët e para të mëngjesit vijon moti i vranët shoqëruar me re
MOTI/ Mos dilni pa çadra nesër në mëngjes! Mëngjesi i nesërm do të fillojë me reshje shiu me intensitet mesatar dhe në rritje. Por pas mesditës do të kemi ulje
Ulje temperaturash, si pritet të jetë moti nesër Ashtu sikundër edhe ditën e sotme, edhe nesër moti pritet të jetë i vranët i shoqëruar me reshje shiu me intensitet të u
Plane për fundjavë? Ky është moti për nesër Moti me diell dhe i qëndrueshëm do të vijojë edhe gjatë ditës së nesërme. Gjatë mëngjesit vendi do të jetë me kthjellime
Çadrat me vete! Nesër reshje shiu deri pas mesdite Dita e enjte do të kthejë reshjet në vend. Sipas MeteoAlb, vranësirat e dendura dhe reshjet e shiut do të mbetet deri në