999 rezultate për

vjosa

Sabri Hamiti "shkarkohet", Vjosa Osmani përjashtohet? LDK do të publikojë së shpejti listën me emrat e anëtarëve të kryesisë, listë e kjo e cila do të jetë e përbërë nga figu
Përkrahje 99 për qind dhe duartrokitje pa fund për një verdikt të paralajmëruar Isa Mustafa me njerëzit e tij ka neutralizuar gjithçka për të fituar një mandat të dytë në krye të Lidhjes Demokratike t
Ja çfarë shkruajnë mediat serbe për zgjedhjen e Mustafës në krye të LDK-së Rizgjedhja e Isa Mustafës si kryetar i LDK-së ka nxitur kureshtjen edhe tek mediat serbe. “Lidhja Demokratike e Koso
Vjosa Osmani: Nuk e njoh Mustafën si kryetar legjitim (VIDEO) Vjosa Osmani, e cila nuk mundi të ishte mes kandidatëve për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës për shkak të numri
Maloku: Vjosa Osmani, befasia premtuese e LDK-së Lidhja Demokratike e Kosovës si njëri nga subjektet politike me historinë më të gjatë të veprimit në Kosovë me procesin
Vjosa Osmani e gatshme ta udhëheqë LDK-në Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka konfirmuar se është e gatshme të drejtojë partinë nëse dele
Devijimi i lumit Vjosa, zv/ministri i jashtëm grek në Tiranë Devijimi i mundshëm i lumit Vjosa, por edhe disa problematika që janë mes Greqisë dhe Shqipërisë, do të jenë në fokus të
Vjosa po "mbyt" Grykën e Këlcyrës (FOTO LAJM) Gjendje e rënduar në Grykën e Kelcyrës në Përmet. Niveli i ujit sa vjen e rritet dhe nga momenti në moment, gjendja po p
Pamje të frikshme nga Përmeti, "shpërthen" Vjosa (VIDEO) Rreshjet e mëdha të shiut dhe dalja nga shtrati e disa lumenjëve në jug të vendit ka ngritur në këmbë emergjencat civile
Vjosa rrezikon daljen nga shtrati, mblidhet Shtabi i Emergjencave në Vlorë Për shkak të reshjeve të dendura të shiut, rrezikon daljen e lumit Vjosë nga shtrati. Në Vlorë është ngritur Shtabi i Em
Vjosa Osmani: Mashtrimet e Jabllanoviçit Vjosa Osmani nga LDK-ja ka thënë se Aleksandër Jabllanoviç vetëm ka gënjyer kur ka thënë se nuk kishte dijeni për masakr
Vjosa Osmani: Jabllanoviçi si serbët dikur që na quanin 'njerëz me bisht' Deputetja e LDK-së Vjosa Osmani ka kundërshtuar deklaratat e Jabllanoviçit, duke thënë se ai foli sikurse serbët dikur,
Osmani: Nuk votova kundër LDK-së, por kundër PDK-LDK Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, e cila rezultoi të ketë votuar kundër Isa Mustafës kryeministër ka sqaruar pozicionin
Vjosa Osmani: Ky koalicion do të sjellë fundin e LDK-së Numri dy më i votuar në listën e LDK-së në zgjedhjet e fundit, Vjosa Osmani, është shprehur kundër koalicionit me PDK-në
Vjosa Osmani ironizon me UEFA-n: Ja 10 pikat si fitohet ndeshja Vjosa Osmani, deputete dhe nënkryetare e LDK-së në Kosovë, ka dhënë me ironi planin dhjetë-pikësh për të fituar një ndes
Osmani: Blloku bashkë, PDK-ja të lëshojë rrugë Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani është shprehur se kryesuesja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina e shkeli edhe këtë he
Blloqet politike "përplasen" në Kushtetuese UPDATE - Sipas procedurave, pas seancës dëgjimore, paneli i gjyqtarëve të Gjykatës Kushtetuese do të vazhdoj konsultimin
Vjosa Osmani: Emërimi i Lladrovcit në Tiranë, antiligjor Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar ndaj emërimit të Ramiz Lladrovcit, si i Ngarkuar me Punë në Ambasadën e Kosovës
PDK: "Kryeparlamentari" të shkojë në Gjykatë Kushtetuese Partia Demokratike e Kosovës ka propozuar që çështja e kryeparlamentarit të shkojë në Gjykatë Kushtetuese. Sipas tyre
Nisin konfliktet e para Menjëherë sapo ka nisur seanca kontituive, në foltore ka dalë Vjosa Osmani. Sapo ajo ka nisur të flasë, drejtuesja e