999 rezultate për

vjetra

10 gabimet në makijazh që bëjnë të dukemi më të vjetra(FOTO LAJM) Makijazhi mund të forcojnë vetëbesimin tonë duke theksuar tiparet tona më të mira të fytyrës dhe duke e bërë lëkurën ton
"Dukemi 50 vite më të vjetra"! Gratë hedhin në gjyq kirurgun plastik (FOTO LAJM) Një "kirurg" plastik, klientëve të Botox u dha injeksione të mbushur me xhelatinë viçi, e cila i bëri ata të duken 50 vi
Skandali, si merret patenta me 200 mijë lek të vjetra Kamera e fshehtë e “STOP” tregon sesi merret me para në dorë raporti mjekësor, që provon aftësinë e shqisave, syve e ves
Zbulohen disa gurë misterioz në Arabinë Saudite përmes Google Earth (FOTO LAJM) Arkeologët kanë zbuluar 400 struktura misterioze të gurit në buzë të vullkaneve që mund të jenë mijëra vjet të vjetra në
A e dini se si funksionon shkretëtira si një makinë kohe? Njeriu ka frikë kohën, ndëra koha ka frikë piramidat, thotë një proverb i lashtë egjiptian. Vështirë se ka monument
Milan i kthehet statistikave të vjetra në stadium, zbuloni sa kanë fituar kluqezinjtë nga biletat Milan wshtw duke i rikthyer, kjo duke u bazuar nw statistikat e merkatos dhe nw ato nw ndeshjeve tw fundit twkuqezinve.
Shtohen makinat e vjetra në Kosovë Kanë mbetur edhe katër muaj para hyrjes në fuqi të ligjit për kufizim të importit të automjeteve deri në 10 vjet të vjet
ATK-ja zbardh vendimin, ja si të përfitoni nga falja e borxheve të vjetra Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se ka mbetur vetëm edhe pak kohë që qytetarët të përfitojnë nga shlyerja e b
Kujdes/ Deri në këtë datë keni kohë t'i siguroni makinat e vjetra Katër muaj para hyrjes në fuqi të ligjit për kufizim të importimit të automjeteve deri në 10 vjet të vjetra, ka nisur dy
Bleona shfleton galeritë e vjetra, publikon foto me VIP-a botërorë (FOTO LAJM) BLeona Qereti shquhet për njohjet e saj me të famshmit në SHBA dhe shpesh ajo edhe ka postuar fotografi me ta. Por
Bëni gjërat e vjetra të duken si të reja (VIDEO) Ndoshta ju ku ka ndodhur që të keni ndonjë gjë të vjetër në shtëpi por që fatkeqësisht ka filluar të ndryshket ose të pr
Ministri gjerman: Erdogani po rrezikon marrëdhëniet e vjetra Gjermani-Turqi Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, është duke i vënë në rrezik marrëdhëniet e vjetra shekullore të Turqisë me G
Ndalohet importi i makinave më të vjetra se 10 vjet Më 27 qershor ka hyrë në fuqi ligji i ri për automjete, i cili parasheh rregulla të reja të importit dhe regjistrimit të
Hoqi bllokuesin e gomës, 400 mijë lekë gjobë qytetarit Një shtetas ka refuzuar të paguajë 30 mijë lekë të vjetra duke vendosur të heqë vetë bllokuesin e gomës së makinës.
Struga dhe Ohri nisin sezonin e ri turistik me problemet dhe ankesat e vjetra Hotelierët nga Ohri dhe Struga, me kërkesa specifike dhe masa të propozuara do të drejtohen deri te qeveria e re e Maqed
Vjedh 13 milionë lekë në pulari, 22-vjeçari përfundon në pranga Policia e Fierit ka vënë në pranga një 22-vjeçar pasi akuzohet se është autor i vjedhjes së një shume prej 13 milionë le
Jeta luksoze e Arminës dhe Shkëlzenit (FOTO LAJM) Armina Mevlani, e dashura e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit, është gjithmonë në qëndër të vëmendjes. N
Maqedonia, qeveri e re me probleme të vjetra Tri të shtëna nga një armë zjarri u dëgjuan në Shkup më 1 qershor, vetëm disa orë pasi ministrat e qeverisë së sapozgjed
Familja Dyrmishi kërkon ndihmë, vajzës me të meta mendore i heqin Kemp-in Një histori e dhimbshme po zhvillohet në emisionin “Me Zemër të Hapur”. Matilda Dervishi, është një vajzë 27-vjeçar
Keni pajisje të vjetra kuzhine? Mos i hidhni pasi mund të kushtojnë mijëra dollarë (FOTO LAJM) Me zhvillimin e teknologjisë, amvisat e kanë më të lehtë punën e tyre në kuzhinë, pas shpikjes së sobave, tenxhereve me