999 rezultate për

vjetra

Shtëpi për vetëm 1 euro në Itali, shihni parajsën e ofruar (FOTO LAJM) Duket gati e pabesueshme, por në fakt është e vërtetë. Këto shtëpi të vjetra në një fshat të Italisë kanë dalë në shitje
Berisha: Artur Bushi u vë gjoba tregtarëve në Krujë Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se tregtarët në Krujë detyrohen t'u japin para të fortëve të Kruj
Mos i hidhni xhinset e vjetra, shihni si mund ti vini në punë (FOTO) Ashtu si me të gjitha gjërat e mira në jetë, edhe xhinset nuk qëndrojnë gjithmonë. Ato mund të shqyhen pas një kohë a
Reali si në kohët e vjetra, në kundërsulm fiton penalltinë që Ronaldo nuk e fal (VIDEO) Reali i Madridit e ka shijuar dhe një herë kundërsulmin pas shumë kohësh. Madrilenët thuajse e kishin harruar këtë shije
Lekë të reja apo lekë të vjetra, si lindi marrëzia shqiptare “Ngatërresa” e shqiptarëve me shprehjen e vlerës reale të parave duket se daton edhe më herët se në vitet 1964-’65, kohë
Çfarë është kjo?! Teknologjitë e vjetra që ndoshta i keni harruar se kanë ekzistuar (FOTO LAJM) Teknologjia është një nga fushat që përparon ndoshta më shpejt se cdo gjë tjetër. Madje ka gjëra që ne nuk i mbajmë
DOKUMENTI/ Rama harxhon edhe 528 milion lekë për zyrat (FOTO LAJM) Fundi i vitit buxhetor ka shtyrë institucione të ndryshme që të hapin thesin me prokurime. Paraditen e sotme albeu.c
Turqi, zbulohen dhomat varre, rreth 2 000 vjet të vjetra Brenda varreve janë gjetur dhurata siç janë qirinjtë, pasqyra, lugë dhe një sërë gjësendesh tjera të cilat kanë dhënë nj
Monika tregon për çizmen që i ra Ramës: Nuk ishin të shtrenjta, vetëm 120 mijë lekë të vjetra Ajo bëri bujë dhe shkaktoi një zhurmë të madhë në politikën shqiptare pasi goditi me cizme Kryeministrin Edi Rama. E
Apple e konfirmon se i ngadalëson qëllimisht iPhone-t e vjetër Gjiganti amerikan i teknologjisë pranoi se ngadalëson qëllimisht performancën e pajisjeve të saj të vjetra, por mohoi se
Aurela hap arkivat e vjetra, rebele edhe 2 dekada më parë (FOTO LAJM) Këngëtarja elektrizuese Aurela Gaçe, është pa dyshim personazhi më i veçantë që ka skena shqiptare. Sot Aurela ka ve
Gosti dhe harem, si po bëhen rrush e kumbulla paratë e popullit për banketet e Vitit të Ri Gjatë paradites së sotme Albeu.com publikoi dokumentet e dy tenderëve të zhvilluar nga Ministria e Bujqësisë dhe ajo e E
SKANDAL/ Çmenden Gjiknuri dhe Peleshi, 7.2 milion lekë për kartolina urimi (FOTO LAJM) Festat e fundvitit dhe aktivitetet që karakterizojnë ato janë një mënyrë e mirë për të shpenzuar ca para që kanë mbetur
Para dhe pas luftës, pamje që të thyejnë zemrën nga Aleppo (FOTO LAJM) Vitin e kaluar, presidenti sirian Bashar al-Assad nisi sulmin përfundimtar në Aleppo. Sot, mund të reflektojmë në atë
U blenë 50 vite më parë, dritat më të vjetra të Krishtlindjeve ende ndizen (FOTO LAJM) Vina Shaddick nga Devon i Anglisë, bleu për festat e vitit 1969 një palë drita shumëngjyrëshe, me të cilat ende e stolis
Bleona shfleton galeritë e vjetra, publikon fotot me VIP-at botërorë (FOTO LAJM) Bleona Qereti shquhet për njohjet e saj me të famshmit në SHBA dhe shpesh ajo edhe ka postuar fotografi me ta. Por
Policja korruptohet me 5 mijë lekë të vjetra: Çuna s’janë shumë, vari l*sht (VIDEO) Pavarësisht përpjekjeve të qeverisë për të vënë “nën frena” policinë e shtetit, duket se policët rrugorë që mund t’i rez
Deri në këtë datë mund të importoni vetura të vjetra Importit të veturave të vjetra në Kosovë duket se po i vjen fundi, kjo për arsyen se të njëjtat po konsiderohen një prej
Pas 50 vitesh ende funksionojnë! Dalin në shitje paisjet e vjetra shtëpiake (FOTO LAJM) Dy të moshuar po shesin pajisjet e tyre shtëpiake që janë blerë 50 vite më parë dhe ende funksionojnë. Sydney dhe Rac
Flet babai i komandos që dezertoi në Angli: Paguhej 290 mijë lek të vjetra Pas lajmit të Albeu.com, se 4 komando shqiptar kanë dezertuar në Angli duke mos u kthyer më në atdhe, ka reaguar babai i