999 rezultate për

vjetra

Bleu disa fotografi të vjetra, burri bëhet i pasur pasi zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Mund të ishte sendi i padëshiruar i dikujt, por për një njeri në Kaliforni, ishte një zbulim. Ai bleu disa foto të vj
Maqedonia fal kamatat e borxheve të vjetra të qytetarëve Ligjet e vjetra që datojnë që prej dy dekadash do të falen. Ka qënë ky njoftimi që ka ardhur nga Zëvendësministri i Drej
Ky nuk është sezoni i parë, FSHF dhe Partizani kanë inate të vjetra Nuk është rastësi që klubi i kuq dhe FSHF përfshihen në akuza dhe kundërakuza për mënyrën sesi po rrjedhin ngjarjet në f
Vranë 52-vjeçarin për 100 mijë lekë të vjetra, kapen autorët Policia ka vënë në pranga dy të dyshuarit për ngjarjen në Kamzë ku u vra pronari i minimarketit dhe u plagos gruaja e ti
Rrëqethëse, babain e 4 fëmijëve e vranë për 300 mijë lekë të vjetra Rrëqethëse janë dëshmitë e fqinjëve të babait të katër fëmijëve në Kamzë i cili u vra nga grabitësit me maska. Fqinj
Ahmeti takohet me Serwer, nostalgji për kohët e vjetra Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti, ka takuar diplomatin amerikan Daniel Serwer gjate qëndrim
Rama s’i harron "dashuritë" e vjetra, motrës së ish-gruas i jep postin e rëndësishëm Kryeministri Edi Rama ka emëruar një emër të njohur në krye të Institutit të Shërbimeve Publike. Mësohet se në krye t
Martesa me Mirkon, Soni Malaj i rikthehet kohërave të vjetra Këngëtarja Soni Malaj nuk njihet vetëm si një këngëtare shumë e zonja por edhe si një balerinë e shkëlqyer. Vite më
Koço zbardh shifrat e frikshme: Kaq para duan Rama dhe Basha që të të fusin në listë Koço Kokëdhima ka zbuluar sëfundmi shifrat qe duhet të paguajë një person tek kryetarët e partive që të futët në listat
Mund të krijoni kryevepra me gazetat e vjetra që keni në shtëpi. Mos i hidhni (VIDEO) Të gjithë njerëzit kanë në shtëpi gazeta të vjetra. Kush më shumë e kush më pak, në raftet e gjithësecilit mund të gjesh
Blen disa foto të vjetra në një dyqan, më vonë kuptoi se çfarë kishte gjetur (FOTO LAJM) Mund të ishte sendi i padëshiruar i dikujt, por për një njeri në Kaliforni, ishte një zbulim. Ai bleu disa foto të vj
Si t’i bëni gjërat e vjetra të duken si të reja (VIDEO) Ndoshta ju ku ka ndodhur që të keni ndonjë gjë të vjetër në shtëpi por që fatkeqësisht ka filluar të ndryshket ose të pr
Ide kreative si mund t’i përdorni bluzat e vjetra (VIDEO) Bluzat e vjetra zakonisht ose i hedhim ose vetëm na grumbullohen dhe na zënë vend. Por megjithatë, ka edhe mënyra kreati
Merko akuzon Selën: Më lanë makinat e vjetra, për mirëmbajten e tyre janë harxhur 150 mijë euro Komuna e Strugës përmes një njoftimi për media pas lajmit për blerjen e makinave të reja ka akuzuar se ish-kryetari Ziad
Vrasja e biznesmenit të njohur në mes të ish-Bllokut, ministri tregon arsyet Vrasja e mbrëmjes së kaluar në zonën e ish-Bllokut në Tiranë ku mbeti i vrarë 64-vjeçari Memli Begalla, u bë një nga cës
Fiori Dardha e pakënaqur: Burri me la vetëm 10 mijë lekë për Shën Valentin (FOTO LAJM) Dita e sotme është dita më e shënuar për të dashuruarit në të gjithë botën. Dhe kësaj feste, nuk i shpëton dot as gazeta
Si t’i bëni gjërat e vjetra të duken si të reja (VIDEO) Ndoshta ju ku ka ndodhur që të keni ndonjë gjë të vjetër në shtëpi por që fatkeqësisht ka filluar të ndryshket ose të pr
Çfarë është kjo?! Teknologjitë e vjetra që ndoshta i keni harruar se kanë ekzistuar (FOTO LAJM) Teknologjia është një nga fushat që përparon ndoshta më shpejt se cdo gjë tjetër. Madje ka gjëra që ne nuk i mbajmë
Dashurohet me një grua më të vjetër, i riu ka frikë se nëna do ta vrasë Jam në një lidhje më një grua më të vjetër se unë, por ndihëm pa shpresë pasi kur të merr vesh nëna ime nuk do na lejojë
Ndryshon ligji, jo më skedina sportive dhe kazino në çdo vend Të gjitha bastoret dhe kazinot të cilët ndodhen në largësi më të vogël se 300 metra nga shkollat fillore dhe të mesme pa