999 rezultate për

vjetra

Gjithë ky talent e ka një shpjegim, Tayna ndan fotot nga fëmijëria (FOTO LAJM) Reperja e hiteve “Sicko”, “Bye Bye”, “Columbiana” etj, Tayna, mori famë të madhe në një periudhë të shkurtër kohore dhe
Thyen kasën, badigardi i Berishës refuzon të paguajë 2 mijë lekë të vjetra për parkim Ermal Zaimi, badigardi i ish-kryeministrit Sali Berisha, raportohet se ka thyer një nga zyrat e pagesës së parkimit në S
"Dita e Jo-së", mbahen homazhe në fshatin pranë Korçës Me rastin e Festës së përvitshme të Greqisë “Dita e Jo-së”, janë mbajtur homazhe në varrezat e vjetra të fshatit Bobosht
Fillon qarkullimi i kartmonedhave të reja: Çfarë ndodh me të vjetrat (FOTO LAJM) Prej datës 30 shtator gjenden në qarkullim kartmonedhat e reja të prerjes 200 dhe 5 000 lekë. Sipas Bankës së Shqipë
6 muaj pa rrogë, punonjësit e Vllaznisë në protestë (VIDEO) Punonjësit e klubit të futbollit të Vllaznisë në stadiumin 'Loro Borici' dhe "Reshit Rusi" janë ngritur në protesta.
Si ka ndryshuar në mënyrë drastike Era Istrefi, disa fotografi ndër vite (FOTO LAJM) Era Istrefi sot është në kulmi e karrierës por kanë dalë disa foto të saj të vjetra. Këngëtarja e njohur shqiptare, E
Romanca të reja apo rikthim tek e vjetra, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi - Ngjarjet shoqërore ose aktivitetet në grup që kanë të bëjnë kryesisht me çështje shpirtërore, metafizike, social
100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shqiptarë që ranë në krye të detyrës në Letoni Përmes një VKM-je, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë 100 milionë lekë të vjetra për familjet e dy ushtarakëve shq
Këto zakone në Kore që habisin botën (FOTO LAJM) Koreja e Jugut është një vend i kontrasteve ku teknologjitë moderne dhe traditat e vjetra aziatike janë të kombinuara në
Si në kohët e vjetra, këngë dhe valle në Prizren pse u lind djalë (VIDEO) Një familje i është gëzuar shumë ardhjes në jetë të një djali. Në spitalin e Prizrenit sot ka pasur festë, pasi një f
Kur fotografi gjen pas shumë vitesh personazhet që ka shkrepur ndër vite (FOTO LAJM) Fotografi Kris Porsz ka botuar një libër, një vepër dashurie, siç e quan ai, pasi ka gjurmuar për shtatë vite rresht per
"Rritet tarifa e masterit, studentët i nxjerrin fytyrën Edvinit" Ish-kryeministri Sali Berisha edhe ditën e sotme ka publikuar një denoncim ku thuhet se tarifa e masteri është rritur.
Sot gruaja e një milioneri, Emina nxjerr foton e saj të vjetra nga fshati Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram ku qëndron gjithmo
“Trupi si ngjalë”, Marina tërbon rrjetin me fotot e vjetra (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Karriera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, dhe
Makinat e vjetra në qarkullim? Udhëzimi për kushtet që duhet të përmbushin Një vendim i Këshillit të Ministrave i miratuar në fund të tetorit të vitit të shkuar përcaktonte kufizimet për importi
Morena ngre këmbën përpjetë por sytë shkojnë te atletet e saj që duken si të vjetra Morena Taraku vjen me një 'selife' të radhës nga pasqyrja. Morena Taraku është njëra nga këngëtaret e cila është e lidhu
HOROSKOPI/ Kjo shenjë t'i lërë mënjanë mëritë e vjetra, sot duhen mendime pozitive Ky është horoskopi për ditën e hënë, 24 dhjetor 2018. Dashi Keni qenë tejet impulsiv gjatë kësaj periudhe, por kjo
HOROSKOPI/ Lërini pas mëritë e vjetra, ju rrezikojnë lidhjen Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 5 dhjetor 2018. Dashi Gjatë kësaj dite do të keni mundësi të shumta për të
Rama paralajmëron një takim me Tsipras: Do të zgjidhim çështjet e vjetra Kryeministri Edi Rama, në një intervistë për mediat greke ka treguar se së shpejti do të këtë një takim mes tij dhe hom
Nga nësër "STOP" importit të makinave të vjetra! Si po e pësojnë qindra shqiptarë Qeveria e Shqipërisë disa javë më parë mori një vendim për të ndaluar importin e makinave të përdorura nga vendet e tjer