999 rezultate për

vjetra

Besëtytni të vjetra: Ç'duhet të bëni sot, për një Vit të Ri me shumë fat! Kur bëhet fjalë për besëtytni, nuk ka asnjë provë shkencore apo studim që i provon si të vërteta, por mund të mjaftohemi
Rroga e parë 40 mijë lekë të vjetra, por sa e ka Arbana rrogën e fundit? (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vendosur këtë pasdite t'u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në Instagram duke zbulu
Vetëm 15 vjeç, njihuni me mjeshtrin nga Tetova që prodhon makina nga kombinimi i mbetjeve (VIDEO) Shumëkush ndoshta e sheh vetëm si një makinë të zakonshme për lakimin e hekurit, por, kjo nuk është aspak e tillë. K
"Kur ishim të rinj", Afrona publikon fotot "sekrete" me Bleron (FOTO LAJM) Blero dhe Afron kanë fituar shumë shpejt zemrat e shqiptarëve dhe janë padyshim një nga të preferuarit e tyre. Në 21
Tentoi të korruptonte policin me 10 mijë lekë të vjetra, qytetari dënohet me 120 orë pune në komunitet Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dënoi me 120 orë punë të detyrueshme në komunitet Vilson
Miratohet dhënia e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra për punëtorët e rafinerisë së Ballshit Këshilli i Ministrave ka miratuar dhënien e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra në muaj për punonjësit dhe ish-punonj
Nuk ka harruar inatet e vjetra, reagimi i papritur i Shpatit për shtatzëninë e Afërditës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë qenë n
10 gabimet në makijazh që bëjnë të dukemi më të vjetra (FOTO LAJM) Makijazhi mund të forcojnë vetëbesimin tonë duke theksuar tiparet tona më të mira të fytyrës dhe duke e bërë lëkurën ton
Braktisi PD, Myslim Murrizi zbulon "inatet" e vjetra dhe pse krijoi partinë e re Deputeti dhe njëkohësisht kryetari i partisë më të re shqiptare, Lëvizja Demokratike Shqiptare, shpalosi vizionin e part
10 gabimet në makijazh që bëjnë të dukemi më të vjetra (FOTO LAJM) Makijazhi mund të forcojnë vetëbesimin tonë duke theksuar tiparet tona më të mira të fytyrës dhe duke e bërë lëkurën ton
Vetëm 15 mijë lekë të vjetra! Delinda zbulon se ku ka punuar për herë të parë (FOTO LAJM) Ndonëse sot është një nga aktoret më të paguara të skenës shqiptare, jeta e Delinda Dishës nuk ka qenë gjithmonë kështu.
Egjipti zbulon arkivole antike 2.500 vjet të vjetra Egjipti zbuloi 59 arkivole antike që u përkisnin priftërinjve dhe nëpunësve, në një nekropol të gjerë në jug të Kajros.
Hit absolut, Dafina kthen një prej këngëve të saj të vjetra (VIDEO) Artistja e njohur, Dafina Zeqiri, ka hasur probleme vazhdimisht me menaxhimin online të projekteve të saj. Ndërrimi
Skandali: 500 mijë lekë të vjetra për të siguruar një vend pune në AKEP Institucioni i rëndësishëm i shtetit, AKEP punëson persona kundrejt pagesës që jepet nën dorë dhe jo në bazë të aftësisë
Epidemiologu nxjerr raportin: Moshat e vjetra më të goditura, cili shtet e menaxhoi më mirë Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka publikuar një raport mbi vdekshmërinë në 24 vende në Europë ku analizohet numri i fatali
Sa shpesh duhet t'i ndërroni të brendshmet? Gratë duhet t’i ndërrojnë të brendshmet e tyre të paktën një herë në vit. Kjo është këshilla që japin ekspertët dhe si a
Si t’i fshini shpejt postimet e vjetra në Facebook Rrjeti social Facebook është bërë pjesë e përditshme e shumë njerëzve tashmë e një kohë dhe me shumë gjasë shumica prej
Detyruan 40 vjeçarin të nënshkruante huamarrjen prej 5 milion lekësh të vjetra, kapen 2 persona Policia e Pogradecit ka arrestuar dy persona pasi kanë detyruar një të tretë të nënshkruajë një huamarrje me vlerë prej
Disa ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Paralajmërimi si në kohët e vjetra i Tyson: Do ta hedh në tapet kundërshtarin Mike Tyson ka siguruar TMZ që ai do të përpiqet të rrëzojë Roy Jones Jr. në ring, më 12 shtator, pasi mentaliteti i tij