999 rezultate për

vjetor

Pamje të rralla: Si e festoi Tirana përvjetorin e parë të Ahmet Zogut si mbret i Shqipërisë (FOTO LAJM) Nga Aurenc Bebja, Francë – 3 Shtator 2019 “Excelsior” ka botuar, të martën e 15 tetorit 1929, në faqen n°6, fotograf
Ajo që Xhensila përgatiti për Besin në 2-vjetorin e martesës do t’ju lërë pa fjalë (VIDEO) Ditën e djeshme, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festojnë 2-vjetorin e martesës së tyre dhe Besi e ka nisur ditën me n
Romeo nga Bubqi, në 2-vjetorin e martesës Besi i bën dedikimin romantik Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku mund të ketë qenë mjaft i zënë me udhëtimin që bëri me kreun e shtetit Ilir Meta, por nuk i harron datat e r
Pasi pozoi topless për 30-vjetor, prindërit befasojnë Bebe Rexhën në mes të skenës (VIDEO) Bebe Rexha e festoi 30-vjetorin siç i ka hije! Me një foto topless ku shfaqej e shtrirë përtokë ajo tregonte se ndihe
Mbani frymën, është 30-vjetori i Bebe Rexhës Këngëtarja Bebe Rexha vazhdon të suprizojë për ditëlindjen e saj. Ajo publikoi një këngë dedikuar 30-vjetorit të lind
80-vjetori i Luftës së Dytë Botërore, Polonia nuk fton Serbinë dhe Rusinë Serbia dhe Rusia nuk janë ftuar në aktivitetin që mbahet në Varshavë më 1 shtator me rastin e 80-vjetorit të nisjes së L
Urimet më të bukura për përvjetorët e martesës Fraza romantike, aforizma nga njerëz të famshëm, urime të këndshme dhe komike, por edhe fraza biblike: ide dhe sugjerime
E kishit menduar, sa është paga vjetore e një astronauti? Astronautët e NASA-s mund të llogarisin në një maksimum të një kategorie të oficerëve federalë GS-15, e cila është e bar
Nesër do të festonte 20 vjetorin, ky është shqiptari që vdiq tragjikisht në Itali (FOTO LAJM) Një 19 vjeçar nga Elbasani humbi jetën mëngjesin e djeshem në Kremona pasi u përplas nga një furgon, ndërsa po shkonte m
Përvjetori i parë i martesës, kjo është dhurata e shtrenjtë që Sara i bëri Ledionit (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës! Bukuroshja bjonde, e cila do të bëhet
Feston 107-vjetorin e lindjes dhe zbulon sekretin e jetëgjatësisë (FOTO LAJM) Një grua që ka festuar 107-vjetorin e lindjes të mërkurën, ka ndarë me të gjithë sekretin e jetëgjatësisë së saj: mos u
JLo feston 50 vjetorin, i fejuari i bën dhuarata luksoze Alex Rodriguez i dhuroj Jennifer Lopez një ditëlindje të 50-të për tu mbajtur mend, duke i dhuruar të fejuarës së ti një
Vetëm 1 vjeçe, por Ajka "bën ligjin" në shtëpi dhe Besin e ka gjetur belaja (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, vogëlushja e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, Ajka, festoi 1-vjetorin e saj të lindjes. Pas urime
Duma në 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi: Nëse do funksiononte do të kishim zyrtarë të lartë në burg Ish-deputetja demokrate, Grida Duma e ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora komenton 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi.
Dasëm për 9-vjetorin e martesës? Xhemi Shehun mund ta shohim nuse (FOTO LAJM) Ndonëse ka plot 9 vite që është martuar që prej shtatorit të 2010-s, ende nuk e kemi një foto nga dasma e Xhemi Shehut m
Një burrë si i Tunës, Patrisi surprizon këngëtaren për ditëlindje (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja Tuna Sejdiu festoi 34-vjetorin e saj të lindjes dhe e uroi veten në mënyrën më epike të mund
Ajka feston një vjetorin, mami Xhensila publikon fotot e para (FOTO LAJM) Vajza e Xhnsilës dhe Besit Ajka, feston sot ditëlindjen e parë. Xhensila ka zgjedhur të publikojë foto nga momenti i par
Kaçe feston 26-vjetorin, shokët e skuadrës i jepin "breshëri" shuplakash (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe feston sot 26-vjetorin e lindjes, moshë që e gjen sërish në skuadrën ku u
Emina feston përvjetorin e martesës, mësoni çfarë kërkon këtë vit nga bashkëshorti ( FOTO LAJM) Emina Cunmulaj jo vetëm se është një modele shumë e sukseshme por gjithashtu një person me zemër të madhe dhe një nënë e
Haradinaj: Në përvjetorin jubilar të çlirimit të Suharekës, të kujtojmë të kaluarën tonë të lavdishme Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë sot se qershori i lirisë shënon fillimin e kthesës për vendin tonë.