999 rezultate për

vjedhur

I akuzuar për vjedhje, arrestohet i riu në Librazhd (VIDEO) Një 26 vjeçar nga Pogradeci, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Librazhdit. I riu akuzohet se ka vjedhur një shu
E kishte bërë të përditshme vjedhjen nëpër urbane, vihet në pranga nga policia Kur jemi ndodhur në autobus apo në momente të pavëmëndshme të gjithëve na ka ndodhur që na është vjedhur portofoli,çanta
Basha: Kur të vij unë në pushtet, paratë e vjedhura do t'u kalojnë shqiptarëve Kreu i PD Lulzim Basha vijon me turin e tij në qytete të ndryshme në prag të protestës së gjashtë kombëtare të opozitës
Arrestohet shqiptari në Rodos, vodhi sende me vlerë të shekullit të III Policia greke në Rodos ka arrestuar një 37-vjeçar shqiptar, pasi kishte vjedhur 67 gurë të çmuar dhe 15 monedha të vjet
Shisnin naftën e vjedhur në vendin e punës, në pranga dy persona Janë arrestuar në flagrancë dy persona të cilët akuzohen se shisnin naftën e kompanisë ku punonin. Sipas policisë, sh
Rikthehen grabitjet në Tiranë, dy të tilla gjatë natës Gjatës natës në kryeqytet janë regjistruar 2 grabitje. Mësohet se është vjedhur në makinën në Domnje dhe një dyqan këpu
E paralizuan me një lëng dhe i vodhën 60 mijë euro, si ndodhi ngjarja që tronditi Peqinin Një 76-vjeçar në qytetin e Peqinit ka rënë pre e grabitjes nga një çift. Ata, pasi i kanë dhënë një lëng për t’i “parali
Vidhte natën garazhe, polica arreston në flagrancë 41 vjeçarin nga Kavaja (VIDEO) Një 41-vjeçar, banues në Kavajë dhe i dënuar më parë për vjedhje ka rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 3 n
Djali gjen të dashurën duke i vjedhur sper*ën pas seksit dhe ka 4 pyetje (FOTO LAJM) Një i ri i shqetësuar ka bërë një pyetje të çuditshme në Reddit duke i çuditur jo pak ndjekësit. Personi shprehet i shqe
Grabisnin në Itali sende me vlerë, arrestohen tre shqiptarë Policia e Pordenone, në Itali ka vënë në pranga 3 shqiptarë, në akuzën e vjedhjes dhe krime të tjera të ngjashme, të kry
Ishin kthyer në "makthin" e Vlorës, kapen dy grabitës e dy shpallen në kërkim Policia e Vlorës ka finalizuar këtë të enjte operacioni e koduar “Piratët”, ndërsa ka vënë në pranga dy persona dhe dy
Gruaja e diktatorit që dha shpirt jetonte te Putin, jeta luksoze që bënte me paratë e vjedhura Mirjana Markoviq, e veja e diktatorit famëkeq dhe kriminelit Sllobodan Millosheviqit, që vdiq sot, ishte dënuar me një v
Policia i gjen 44 diamante në vendin më të pabesueshëm këtij djali Një i ri nga Meksiko është arrestuar pasi u përpoq të fshihte dhjetëra diamante të vjedhura në anus. Eusebio Padilla
Basha nxjerr emrat: Ky deputet i PS është kapur duke bërë pazare Kryetari Lulzim Basha gjatë një takimi me të rinjtë në Shkodër, ka folur edhe për përfshirjen e socialistëve në vjedhjen
Ky hajdut po bën namin duke vjedhur furrat në Kosovë (VIDEO) Vjedhjet në Kosovë janë të shpeshta. Pothuajse çdo ditë, qytetarët raportojnë në polici se hajnat kanë hyrë në shtëpitë
Përfundojnë në pranga 3 hajdutët e lopëve në Kamëz (FOTO LAJM) Tre shtetas janë arrestuar në Kamës, si dhe shpallet në kërkim një tjetër për vjedhje në bashkëpunim të bagëtive të tras
Arrestohet "skifteri" në Elbasan, ishte kthyer në makth për banorët Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një 31-vjeçari mbi të cilin rëndojnë akuzat e disa vjedhjeve në këtë
U gjetën të masakruar, si është gjendja e çiftit të moshuar Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Durrësit. Një çift të moshuarish janë dhunuar në mëny
Yllit të Barcelonës i vjedhin shtëpinë Ditën e djeshme, Kevin-Prince Boateng zhvilloi ndeshjen që Barcelona luajti kundër Valladolidit si titullarë. Çdo gjë du
Koloneli: Policia përdori LHL, lëndë tmerrësisht e rrezikshme Kolonel Dritan Demiraj ka reaguar përmes një statusi në Facebook duke denoncuar përdorimin pa masë të gazit lotsjellës s