999 rezultate për

vjedhur

I pret dorën për t’i vjedhur unazën Një burrë ka i prerë dorën një gruaje të cilën e ka lidhur në karrocën e saj me rrota, për të vjedhur një unazë nga gish
Ish-lojtari i Nigerisë grabitet në aeroportin rus Ish-sulmuesi Nigerian, Kanu Nwankwo, pasi mbërriti në Rusi për Botërorin mësohet se ka rënë "pre" e një grabitje duke i
Hakmarrja e 17-vjeçarit: Si u zbulua që ai kishte vjedhur regjistrat e shkollës Një adolesht në Bilisht ka tentuar të vjedhë dhe zhdukë regjistrin e shkollës së mesme pasi ai kishte ngelur. 17-vje
LSI-së i shkon gjuha ku i dhemb dhëmbi: Aministi për çfarë është vjedhur deri tani Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha ka bërë një propozim epik gjatë punimeve të djeshme të Komisionin e Ligjeve duke thënë
Grabitet farmacia në Tiranë Një gjabitje ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një shtetas me kërcënimin e një thike i ka vjedhur xhiro
Kënga e re e Morena Tarakut, e vjedhur? (VIDEO) Kënga e publikuar dje nga Morena Taraku në bashkëpunim me DJ DAGZ dhe DJ PM, me titull “Femnat” po del të jetë e vjedhur
Vodhi një dyqan, arrestohet 19-vjeçari në Librazhd Policia e Librazhdit ka vënë në pranga një të ri nga fshati "Pishkash" me akuzën e vjedhjes. Në pranga ka rënë shtet
Kapet duke vjedhur, shqiptarja sulmon pronaren e dyqanit në Itali Policia italiane ka ndalur dhe ka nisur hetimet për një shqiptare në Itali. Mësohet se një 63-vjeçare shqiptare ka v
Detajet e fundit, cila është çështja e bujshme që po trajtonte prokurori i vjedhur Janë zbuluar detajet e reja nga grabitja e Prokurorisë së Durrësit. Persona të pa identifikuar kanë shqyer dyert dhe
U raportuan të vjedhura, digjen dy makina në Llakatund të Vlorës Dy makina janë djegur në Llakatund të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur tek kthesa e Bushajve. Policia ka shkuar në ven
Nuk do ta besoni, për 3 muaj 700 raste vjedhje në Maqedoni Gjatë tre muajve të fundit MPB ka regjistruar 700 hajdutë me akuzën për veprën penale “vjedhje e rëndë” duke përfshire v
De Laurentis: Na janë vjedhur 8 pikë Presidenti Aurelio De Laurentiis ka folur sërish për të ardhmen e Maurizio Sarrit në stolin e Napolit, teksa nuk la pa e
Razzi: Finale mes Romës dhe Bayernit të vjedhur në Chmapions, të luhet në Korenë e Veriut Ish-senatori italian Antonio Razzi, i cili njihet për marrëdhëniet e tij të mira me diktatorin e Koresë së Veriut, Kim J
Lëviznin nëpër qytet me makina të vjedhura, si e pësuan dy të rinjtë Duket se përvecse i vidhnin automjetet dy të rinj edhe qarkullonin lirshëm me to nëpër qytet. Dy të rinjtë janë proce
Trashëgimtarja e njohur pre e hakerave, i grabisin mijëra euro Paris Hilton është një nga trashëgimtaret më të njohura në botë, por këtë herë ka rënë pre e hakerave të cilët i kanë vj
Nainggolan tregon vështirësitë që ka pasur në jetë: Kam vjedhur për të ngrënë Radja Naingolan në një intervistë për gazetën “The Times” tregon vështirësitë që ka pasur në jetë. “Jam rritur në rru
Kapen dhe sekuestrohen 29 lopë të vjedhura në Sarandë AKU në Sarandë ka konfiskuar 29 krerë lopë pa matrikull dhe pa certifikatë lëvizjeje në fshatin Cuke. Lopët u kapën m
Shkon në market për të vjedhur, shitësit ia mbushin sytë me piper (VIDEO) Një burrë i maskuar ka hyrë me thikë në dorë brenda një marketi në Angli për të kryer një plaçkitje, por ka hasur në rez
Njëri vidhte motora e tjetri bizhuteri, kapen dy hajdutat në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy të rinj, të cilët akuzohen se vidhnin sistematikisht, njëri motorçikleta e tjet
Vihen ditën e vidhen natën, pukjanët grabisin katër herë transformatorët Personat e papërgjegjshem vijojnë të dëmtojnë qëllimisht linjat e OSHEE ne Puke, duke vjedhur transformatoret e kabinave