999 rezultate për

vjedhur

Kapet duke vjedhur, e reja shqiptare turpërohet keq në Itali Turperohet keq nje shqiptare 32-vjecare ne Itali. Gruaja me inicialet I.M. 32-vjecare u arrestua me akuzen e vjedhjes,
7 vjedhje, arrestohet i tmerrshmi i Elbasanit Policia ka zbardhur një sërë vjedhjesh të ndodhura më parë në Elbasan. Arrestohet një prej autorëve, si dhe shpallet
Vidhnin naftë tek TAP, hajdutët ishin rojet e firmës Policia e Korçës ka vënë pranga një bandë prej 5 personash, që grabiste karburantin e kompanisë që po ndërton gazsjellës
Fier/ Kapen dy 71-vjeçarë me motorë 'Honda' të vjedhur në Greqi Policia e Fierit, ka bërë të ditur se ka konstatuar dy raste të veçanta, kur dy të moshuar, janë kapur me morra të vjedh
I vodhi celularin turistit, arrestohet i riu në Pogradec Policia arrestoi në flagrancë një të ri, pasi i kishte vjedhur telefonin një turisti. Policia e Pogradecit arrestoi n
"Shpërthen" Maradona pas humbjes së Kolumbisë: FIFA trukon ndeshjet Legjenda e Argjentinës, Diego Maradona, pas humbjes së Kolumbisë ndaj Anglisë ka "shpërthyer" në akuza ndaj gjyqtarit të
Irani akuzon Izraelin se i ka vjedhur shiun dhe dëborën! Ndërsa Irani po vuan prej thatësirës nga më të rëndat, zyrtarët e saj po përpiqen të shpjegojnë kushtet katastrofike të
Objekti vidhet nga hajdutët pa u ndërtuar mirë Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Mitrovicë ka hyr në një objekt që po ndërtohej dhe ka vjedhur makineri në
Kjo është zyrtarja e ministrisë që na nxiu faqen duke vjedhur në Bruksel Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi e ka konfirmuar edhe emrin e zyrtares së suspenduar nga puna në MASHT pas kapjes së s
Zbardhet emri i punonjëses që na nxiu faqen duke vjedhur në Bruksel Ministria e Arsimit ka pezulluar nga puna një zyrtare të lartë, pasi e njëjta dyshohet se është kapur duke vjedhur në nj
Zyrtarja e ministrisë na turpëroi, kapet duke vjedhur në Bruksel Një zyrtare e lartë e Ministrisë së Arsimit, është kapur duke vjedhur në një dyqan në Bruksel gjatë javës. Policia belge
Kishte vjedhur 300 milion euro, qeveria ja konfiskon dhe ua shpërndan të varfëve (FOTO LAJM) Paratë e grabitura nga ish-sundimtari ushtarak i Nigerisë Sani Abacha do të shpërndahen për familjet e varfra, thotë qev
Bjondia nga Durrësi denoncon makinën e vjedhur, më pas zbulohet e vërteta shokuese Një vajzë e re në Durrës i është drejtuar disa ditë më parë policisë së Durrësit pasi pretendonte se i kishin vjedhur ma
Të qi*sha robt! Rama bëhet hit pas fyerjeve ndaj qytetarit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama nuk ka surprizuar me sjelljen e tij ndaj një qytetari që i kërkon llogari se përse shpërdorojnë pa
I lidhur me këngëtaren shqiptare, Malumës i vjedhin 787 mijë dollar në Moskë Këngëtarit kolumbian, Juan Luis Londono, i njohur si Maluma i kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 787 mijë dollarë në Moskë.
Hyn për të vjedhur, familja nga Fieri e kap hajdutin dhe i jep një dajak të mirë (FOTO LAJM) Vjedhjet janë shtuar shumë në Shqipëri, ku mjaft parazitë mendojnë që t'a sigurojnë jetesën përmes përvetësimit të pronë
Vidhnin kasaforta, shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë Një grup tjetër kriminal është shkatërruar në Tiranë. Ata kërcënonin me armë bizneset dhe vidhnin kasafortat, ndërkoh
Rigjen motoçikletën që i kishin vjedhur 31 vjet më parë Pronari i një motoçiklete Ciao ngjyrë bojëqielli, nuk shpresonte më të gjente pronën e tij të vjedhur në 25 shtator të 1
Korçarët çajnë tavanin dhe hyjnë për të vjedhur banesën Një grabitje është tentuar në një banesë në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës që lamë pas, në një apa
Shisnin ikona kishtare të vjedhura, në pranga dy persona nga Korça Dy persona janë arrestuar nga policia e Korcës pasi akuzohen për vjedhjen e ikonave kishtare me qëllim shitjen e trafiki