999 rezultate për

vjedhur

I bëri "kërdinë" zyrës dhe vodhi 8 biçikleta, procedohet durrsaku Finalizohet operacioni policor i koduar "Stacioni", për zbardhjen e vjedhjeve të pronës, ndodhur muajt e fundit në qytet
Dalin pamjet e plota: Si i shpëtuan grabitjes yjet e Arsenalit (VIDEO) Policia metropolitane e Londrës ka publikuar pamjet e reja nga tentim grabitja e dy yjeve të Arsenalit, Sead Kolasinac d
DETAJE/ Atentati i Ndojës, makina e autorëve e vjedhur në Kavajë Kanë dal detaje të reja nga atentati i prokurorit Arjan Ndoja. Dyshohet se makina e përdorur nga autorët është vjedhur n
Artan Hoxha: Materialet në makinën Arjan Ndojit, dosjet e vjedhura në prokurorinë e Durrësit I ftuar në emisionin Opinion, gazetari Artan Hoxha shpjegoi se në makinën e prokurorit Ndoj janë gjetur fashikujt e vjed
Thasë me dokumente të vjedhura në makinën e Ndojës: Pse prokurori u tregua aq amator Policia ka ndaluar sot shtetasin Redjan Rraja, si të dyshuarin kryesor për atentatin e ngritur në drejtim të prokurorit
Jetë mes luksit dhe sendeve të vjedhura, ky është polici i kapur në Laç Policia arrestoi së fundmi një punonjës të saj për shkak se shiste mbante në shtëpi dhe shiste sende të vjedhura nga i v
Rezultoi e vjedhur, policia i sekuestron makinën super luksoze Morena Tarakut (VIDEO) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore prej 14
Vidhen dy 'bisha’ luksi në Shqipëri, pronarët kërkojnë ndihmë Dy makina super luksoze janë vjedhur ditën e sotme në Shqipëri. Pronarët e dy automjete të vjedhura të llojit “Benz CL
Plas sherri në Kuvend, Braçe-Gjonit: Ç'a të kam vjedhur unë ty?! Ka pasur një moment tensioni në Kuvend mes zv.kryeministrit Erion Braçe dhe deputetit Ralf Gjoni, me këtë të fundit që s
Vendosi eksploziv për të vjedhur paratë nga bankomati, hajduti hedh veten në erë (VIDEO) Ky është momenti kur hajduti i cili tentoi të vidhte paratë e një banke, duke shpërthyer me eksploziv bankomatin, hedh v
Grabiste institucionet shtetërore në Durrës, në pranga 39-vjeçari Një 39-vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar në Durrës, pasi dyshohet të jetë autor i disa grabitjeve. Shtetasi
Vidhet banesa e atasheut të Kuvajtit në Tiranë, kush është e dyshuara Eshtë vjedhur banesa e atasheut diplomatik të ambasadës së Kuvajtit në Tiranë Humoud Saleh Alhusaini. Atasheu jeton n
Arkivoli antik i vjedhur prej ari i rikthehet Egjiptit Muzeu Metropolitan i Artit, ndoshta muzeu më i vlerësuar i artit në Amerikë, ka hequr dorë nga një antikitet i vjedhur n
Pjesë e bandës së "Babagjyshëve": Kush është Fatmir Pjetri i dënuar me 30 vite burg Është ekstraduar sot nga Holanda Fatmir Pjetri, pjesëtar i ‘bandës së Babagjyshëve’, të cilët akuzohen se kanë vjedhur 4
I dënuar me 30 vite burg, ekstradohet nga Hollanda 33 vjeçari Ekstradohet nga Hollanda 33 vjeçari i dënuar me 30 vjet burg, pjestar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e vj
I kapin duke vjedhur, qytetarët i lidhin në shtyllën elektrike dhe rrahin hajdutët (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur turma e qytetarëve rrahin hajdutët të cilët i kishin lidhur në shtyllën elektrike, pasi i
Basha sulmon Tom Doshin: Me Avdylajt vodhën votat për llogari të Ramës Lulzim Basha sulmoi një numër të madh personazhesh pranë Ramës duke thënë se ata kishin vjedhur vota në shërbim të pusht
Gruaja gjen kuletën që i kishin vjedhur 31 vjet më parë Ishte vetëm 24 vjeçe, kur i vodhën kuletën nga çanta. Pas 31 vitesh, kuleta është rikthyer sërish në duart e saj. Të gji
U vodhi biçikletat turistëve gjermanë, policët ua kthejnë (VIDEO) Policia e Fierit falë bashkëpunimit me qytetarët u gjen në kohë rekord dy turistëve biçikletat që u kishte vjedhur një 1
I bënë kërdinë pronarit duke vjedhur atlete, kamerat nxjerrin zbuluar dy shitësit në Fier (VIDEO) Dy shitës në Fier kanë dalë zbuluar nga pamjet e siguruara nga kamerat e sigurisë, teksa vidhnin produkte sportive në dy