999 rezultate për

vjedhur

Reagon afrikani, të cilit Manastirliu i kopjoi punimin: Edhe unë ia kisha vjedhur një gruaje bullgare Gjatë ditës së djeshme, studentët e "Lëvizja për Universitetin" publikuan një denoncim sipas të cilit ministrja Manastir
EMRI/ "Tmerri" i shoferëve, arrestohet hajduti i makinave në Shkodër Policia e Shkodrës ka bërë më dije se ka vënë në pranga një shtetas 27-vjeçar, i cili akuzohet për një sërë vjedhjesh, k
Kishte fiksim "Benz-at", por ky është hajduti më i ndershëm në Shqipëri (VIDEO) Policia e Vlorës ka arrestuar sot një të të dyshuar për vjedhjen e katër makinave në Vlorë. Ai kishte fiksim "Benz-a
EMRAT/ Vodhën "Benz-in" dhe e dërguan për skrap, arrestohen tre hajdutët Tre të rinj kanë përfunduar në pranga të policisë pasi dyshohen se në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë vjedhur një mak
Kush janë dy të rinjtë e arrestuar në Durrës për vjedhjen e 14 bizneseve (VIDEO) Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi kanë kryer një sërë vjedhjesh lokalesh dhe dyqan
Kam vjedhur, mashtruar e gënjyer, a do më jepni azil? Karikatura e Gruevskit bëhet e famshme në Hungari Arratisja e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari, ka qenë temë kryesore në të gjitha mediat e ven
Hyri për të vjedhur, shqiptari përfundon në gjendje të rëndë në spital Një ngjarje e rëndë ëshët shënuar në Itali, ku një shqiptarë është rrëzuar nga kati i tretë i një banese, në të cilën ki
E akuzuan për vjedhje, reagon për herë të parë Tea Stilistja e njohur Mimoza Kamberi akuzoi publikisht ish-banoren e BB, Tea Zhulin se i ka vjedhur modelet për fustanet e
Hakerat sulmojnë FIFA-n, i vjedhin informatat të fshehta FIFA ka bërë të ditur se sistemi i kompjuterëve të organit qeverisës të futbollit botëror ishte sulmuar gjatë kësaj jave
Vodhi mikrofonin e hoxhës, kush është hajduti i xhamive në Korçë Në policinë e Korçës disa herë kanë mbërritur denoncime për raste vjedhjesh në xhami. Së fundmi policia ka bërë të m
Për të gjithë fansat e Friends: Ross nuk ka vjedhur një arkë me birra Policia britanike nxori pamjet e një hajduti që kishte vjedhur jo një shishe, por plot një arkë me birra. Ngjashmëria e
E pabueshme, Dua Lipa ka vjedhur hitin e turkes (VIDEO) Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Kiss and Make Up” në b
U kapën në flagrancë, kush janë tre "skifterët" shqiptarë të arrestuar në Itali Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e tre shiptarëve, pasi janë kapur duke vjedhur një apartament. Sipas ra
Rrëfimi prekës i ish-lojtarit të Liverpoolit: Kam vjedhur për të ngrënë bukë Shpeshherë kemi dëgjuar për lojtarë të cilët kanë pasur histori nga më të ndryshmet në lidhje me karrierën dhe jetën e t
Drejtësia e l*shit! Rexhep Rraja është për 25 vite burg, por akuza është sikur të ketë vjedhur një çakmak Duket në kufijtë e qesharakes, por pavarësisht arrestimit të bujshëm gjatë ditës së djeshme, Rexhep Rraja, djali i deput
Ti mi vodhe syzet? Ik se të blen dashnori të tjera! Plas keq mes vajzave të Call Centerit në Tiranë (FOTO LAJM) Mund të ndodhë që dikujt i humb diçka me shumë vlerë, por krahas asaj që i ka humbur humbet edhe toruan duke akuzuar të
Shqiptari me gjermanishten copë-copë le nam në Zvicër duke vjedhur disa persona Natën e shkuar, rreth orës 00.15, katër burra u përballën me një person që fillimisht nuk e kuptuan se çfarë donte të th
Futet për të vjedhur, pronari "vret" grabitësin e argjendarisë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi dy ditë më parë pranë sheshit Omonia në Athinë. Një person mbeti i bllokuar brenda argjend
U kap duke vjedhur, vritet nga kalimtarët (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një hajdut vdiq teksa kishte hyrë për të vjedhur në një argjendari. I armato
Publikohen me emra profesorët kopjacë në UP Organizata ADMOVERE publikon përmbledhjen me emrat e profesorëve të UP-së që kanë kryer plagjiaturë Në raporti “Stafi A