999 rezultate për

vjedhur

52-vjeçari bën lëmsh policinë, denoncon grabitje por paratë i kishte në shtëpi Një denconcim i pazakontë ka alarmuar Policinë e Lushnjes një ditë më parë. Një 52-vjeçar me iniciale L.D. ka paraqitur
Tha se i vodhën 4 mijë euro në kasafortë, pendohet lushnjari Shtetasi L. D, 52 vjeç kallëzoi në Polici ditën e djeshme se i kanë vjedhur një sasi eurosh në kasafortë. Por gjërat
I shkon në shtëpi të moshuarit për të vjedhur, i riu në Tiranë e pëson keq Policia e Tiranës ka vënë në pranga një të ri i cili ka tentuar të grabisë një banesë të një moshuari. Një grabitës
Jak Prenga u rrëmbye me makinën e vjedhur të një këngëtareje të njohur Rrëmbimi i Jak Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
Shqiptarja i vjedh shumën e majme fqinjes greke por pendohet, çfarë tha në polici Një grua shqiptare i ka vjedhur fqinjës së saj greke një shumë prej plot 10 mijë euro. Menjëherë pas këtij veprimi ajo ë
Ishte e vjedhur, zbardhet e vërteta e makinës super luksoze të Morena Tarakut (FOTO LAJM) Mediat kosovare prej disa kohësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore prej 14
Kosovarit i grabisin targën 11 mijë franga, shpërblimi prej 1000 frangash fut në kurth hajdutin Një 31-vjeçari nga Kosova të quajtur Fidan Imerit i kanë vjedhur targat e makinës së tij. Por ajo që është interesante n
Mjeshtre për të vjedhur vëmendjen, këtë herë Ivanka "çmend" liderët botërorë në Davos (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj shoqëruan presidentin amerikan, Donald Trump në Davos të Zvicrës. Ata morën pjesë
Ndjekje si në filma, ç'ndodhi me durrsakun që ngriti policinë në këmbë (VIDEO) Policia e Elbasanit ka mundur të arrestojë një 30 vjeçar nga Durrësi i cili vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte
Policia shkatërron bandën e adoleshentëve, ishin kthyer në tmerr të bizneseve në Tiranë Janë arrestuar në flagrancë dy adoleshentë të cilët kryenin vjedhje gjatë natës në kryeqytet, si dhe janë shpallur në kë
"Tmerri" i dyqaneve elektronike, kamerat nxjerrin zbuluar vjedhjen "huq" të të riut (VIDEO) policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor i koduar “Lenovo”, duke i dhënë fund vjedhjeve të 34 vjeccarit në kr
Aksion si në filma, 19 vjeçari sfidon policinë në Tiranë me makinë të vjedhur Një aksion si në filma ka ndodhur në Tiranë ku një 19-vjecar nuk i është bindur urdhërit të policisë për të ndaluar.
Vidhnin ç'tu dilte para, arrestohen dy të rrinj Policia e Kavajës ka arrestuar dy persona të cilët tentuan të vidhnin një banesë. Njëri prej tyre mësohet se është sh
"Donin lekët e lopëve", arsyeja pse nipi me shokët u futën për të vjedhur 50-vjeçaren Detaje të tjera janë zbardhur nga krimi makabër që tronditi Mallakastrën në 5 janar, ku pas 2 ditësh u gjet e pajetë Dri
Një vajzë nxjerr zbuluar dy palestinezët, bënë "kërdinë" me vjedhje në Tiranë Operacion për parandalimin e vjedhjeve të dyqaneve, zbardhjen e atyre të ndodhura më parë, si dhe për kapjen dhe arresti
"Plasën çokollatat", kush është biznesmenia që i ka "vjedhur" zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJM) Ish-fituesi i Big Brother 1, por edhe moderatori i disa prej emisioneve të ndryshme Arbër Cepani ka folur për jetën e ti
"Shisnin mend" me makina të vjedhura, policia bllokon 4 automjete luksoze (VIDEO) Policia kufitare në Kakavijë ka bllokuar 5 automjete të vjedhura, 4 prej tyre luksoze. Gjatë 24 orëve të fundit, kanë
Kapet "skifteri" shqiptar në Itali, lëvizte me makinë të vjedhur Një shqiptar është kapur mat në Itali duke vjedhur një banesë në San Fermo della Battaglia nga pronari i saj. 37-vjeç
Bënte kërdinë duke vjedhur, kapet i shumëkërkuari në Fier Policia e Fierit ka arrestuar një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje. Sipas policisë në pranga ka rënë E. P
Mori dhenë me "kërpëratën", kështu u hakmor Majlinda Halilaj ndaj mediave Deputetja Majlinda Halilaj ka votuar pro dy ligjeve të paketës anti-shpifje. Gjithashtu ligjin e socialistëve e mbës