999 rezultate për

vjedhur

Plagosi pronarin e shtëpisë ku shkoi për të vjedhur, arrestohet autori Arrestohet personi që tentoi të vjedhë një banesë në Kameras të Fushë Krujës. Në pranga ka rënë 47-vjeçari A.S, i ci
Pacolli shpërthen ndaj Kurtit: Populist, ka pas vetes një ushtri adoleshtentësh që i ka 'vjedhur' nga prindërit Kreu i AKR, Behgjet Pacolli, deklaroi për Ora News se Albin Kurti është populist dhe ka pas vetes një ushtri adoleshtësh
E vodhën skafin në Greqi, policia kap dy persona në Vlorë Një skaf i vjedhur në Greqi është bllokuar në Vlorë. Për të janë arrestuar dy persona të cilët akuzohen se e kanë vje
Artan Hoxha: Nëse ju ka vjedhur vjet OSHEE, ju siguron se do t'ju vjedhë po aq këtë vit! "Në rast se matësi është i paaksesueshëm, atëherë do të merret për bazë sesa ka harxhuar në të njëjtin muaj të vitit par
Është infektuar me koronavirus? Reagon futbollisti i Kombëtares: Nuk jam i infektuar, më kanë vjedhur "Facebook-un" Leonard Maloku fatmirësisht nuk është infektuar me koronavirus. Futbollisti i Kombëtares Shpresa ka përgënjeshtruar l
Vajza filmohet duke vjedhur para, gabimi që bëri kur u largua (VIDEO) Në puntatën e sotme të emisionit “Stop”, janë transmetuar disa nga videot e rubrikës “hitparade i absurdit shqiptar”.
Kryemadhi i drejtohet ashpër Etilda Gjonajt: Një halabake rrugësh! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërthyer sot në akuza ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda gjonaj të cilën e k
Lëviznin lirshëm me makinë të vjedhur, policia kap si në filma dy të rinjtë Dy persona janë arrestuar nga policia, ndërsa një tjetër u shpall në kërkim, pasi qarkullonin me makinë të vjedhur dhe n
Presidenti nuk e ndal thirrjen për shqiptarët: Në 2 mars të gjithë në Bulevard Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka dale kete mengjes me nje tjeter thirrje per bashkimin e shqiptareve me 2 mars ne Bule
I hyjnë në shtëpi për t'i vjedhur, grabitësit vrasin reperin e njohur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Pop Smoke është qëlluar për vdekje në mengjesin e së mërkurës nga disa grabitës që i kishin hyrë në shtë
Nga shfrytëzimi i prostitucionit te vjedhja e biçikletave, kapet në Tiranë 39 vjeçari Policia e Tiranës ka kapur dhe arrestuar në flagrancë një 39-vjeçar, i dyshuar si autor i disa rasteve të vjedhjes së bi
Rrëfimi i plotë i vëllait të Jan Prengës: Kush e urdhëroi zhdukjen për drogën e vjedhur Ndërkohë që hetimet vazhdojnë, në media është zbardhur dosja e plotë të Prokurorisë, ku ndër të tjera është edhe deklari
Plagosi pronarin e shtëpisë teksa tentoi ta grabiste, identifikohet "skifteri" Është identifikuar grabitësi, i cili gjatë mbrëmjes së djeshme në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit në qytetin bregdetar
E diktoi kur tentoi t'i grabiste shtëpinë, zbardhet ngjarja e plagosjes së 42 vjeçarit në Durrës Zbardhet plagosja e ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne, në zonën e plazhit në Durrës. Sipas Policisë së Durrësit, një pers
Ora, syze, parfume e portofola: Kapet "tmerri" i këmbësorëve në Tiranë Policia e Tiranës ka kapur dhe ndaluar një 38-vjeçar, i dyshuar për një sërë vjedhjesh. D. B., 38 vjeç, banues në T
U kap duke vjedhur, modelja i shpëton burgut sepse është e bukur Një modele e njohur polake është lëshuar nga gjykata e Londrës pasi gjykatësi anglez Grant McCrostis i kurseu dënimin me
Del emri i këngëtares që i vodhën makinën për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës Rrëmbimi i Jan Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
EKSKLUZIVE/ Nuk i trembet syri, shihni si vidhet biçikleta mes Tiranës (FOTO&VIDEO) Një grabitje është denoncuar në redaksinë e Albeu.com nga një qytetar i cili deklaron se i është vjedhur bicikleta.
Nuk u trembej syri e vazhdonin vidhnin, 4 të rinjtë kapen nga policia (VIDEO) Policia e Fierit i ka dhënë fund një grupi të rrezikshëm që kryente vjedhje të parave dhe sendeve me vlerë në banesa.
52-vjeçari bën lëmsh policinë, denoncon grabitje por paratë i kishte në shtëpi Një denconcim i pazakontë ka alarmuar Policinë e Lushnjes një ditë më parë. Një 52-vjeçar me iniciale L.D. ka paraqitur