999 rezultate për

vjedhur

Të fiksuar pas televizorave e çiklomotorave, kapen dy "skifterat" e Kavajës Policia e Kavajë ka arrestuar dy shtetas që kryenin vjedhje banesash dhe lokalesh. Njëri prej të arrestuarve, me prec
Dhunë dhe shkatërrim prone, policia vë në pranga katër persona në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga katër persona pasi mbi to rëndojnë akuza të ndryshme. Policia e Tiranes informon
Rita Ora nis një lidhje të re, kush është 39-vjeçari që i ka vjedhur zemrën (FOTO LAJM) Rita Ora duket se ka gjetur dashurinë me regjisorin dhe drejtuesin artistik greko-francez, Romain Gavras. Tabloidët brit
I vodhi vjehrrit mbi 6 mijë dollar, nusja e re tregon për çfarë i shpenzoi paratë Ditën e djeshme një nuse 22-vjeçare është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi ka vjedhur paratë në shtëpinë e vjehrrit
Bënin shufra ari me florinjtë e vjedhur, 7 shqiptarë vihen në pranga Autoritetet italiane kanë arrestuar 15 persona mes tyre 7 shqiptarë, 2 egjiptinë, dhe 6 italianë me akuzën e grabitjes s
"Si në Kosovë", Arbenitës i mbushin çantën luksoze me "tradita" (FOTO LAJM) Duhet ta pranojmë se për hir të së vërtetës zakonet shqiptare janë shumë të bukura dhe të veçanta. Dhe kur flasim për za
Vidhte automjete në Belsh dhe Peqin, në pranga i riu që bënte kërdinë Një 33-vjeçar me iniciale A.N. nga Laçi është arrestuar nga policia pasi akuzohet për 5 vjedhje të ndodhura në Belsh dhe
Biznesmen dhe zeshkan, kush është personi që i ka vjedhur zemrën Libertës (FOTO LAJM) Moderatorja Liberta Spahiu ka zgjedhur të mos japë shumë të dhëna përsa i përket jetës së saj private. Pas lidhjes me
Gjendet motori i vjedhur pas 32 viteve, ndalohet shqiptari Një skuter i vjetër "Ciao", i vjedhur 32 vjet më parë u gjet dhe u kthye tek pronari nga karabinierët e Novafeltria (Rim
Nuk harroi zakonin, kapet në Kavajë "skifteri" 33 vjeçar Policia e Kavajës ka finalizuar operacionin policor“Shëtitësi” duke arrestuar një 33-vjeçar që kryente vjedhje banesash.
PËRGJIMET/ Shkuan për të vjedhur kokainën, si ia prishi "Boli" planet gardistit me "shokë" Një gardist, një oficer kredie në bankë dhe gjashtë shokët e tyre kishin planifikuar grabitjen e shtëpisë së një biznesm
"Zbraznin" shtëpitë në Vlorë, policia arreston dy persona Dy vlonjatë, të dënuar më parë, janë vënë në pranga pasi për tre muaj, në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer në ser
Përndiqej nga një fans, Luana Vjollca shfaqet në publik me truprojë (FOTO LAJM) Luana Vjollca duket se e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë ndaj vetes, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për
Nuk i ndal as shiu, Elbasani proteston "Për Fëmijërinë e Vjedhur" (FOTO LAJM) Vajzat dhe gratë në Elbasan protestuan sot për mbrojtjen dhe respektimin e të drejtave të fëmijëvem duke mos pyetur aspa
Hajdutët futen për të vjedhur në stadiumin e Napolit Në Itali po përgatiten për rifillimin e kampionatit, i cili është vendosur të fillojë më 20 qershor. Megjithatë diçka
Tmerr për këmbësorët, i riu u sulej dhe i vidhte në mes të ditës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një të ri i cili ishte kthyer në makth për banorët e zonës në zonën e plazhit. P
I vodhën çantën me 200 milion biznesmenit, lihen në burg të rinjtë Janë lënë në burg dy të rinjtë që u arrestuan pasi i kishin vjedhur një çantë me para një bizenesmeni në Tiranë. Gjyk
Vodhi makinën luksoze dhe e nisi drejt Shqipërisë, kapet mat shoferi Një automjet, tip Porsche, ngjyrë e zezë, i vjedhur në Bolonja, u bllokua nga autoritetet doganore në Ancona të Italisë,
Protestuesi akuzon qeverinë: Shiko sa të bukur jeni, shkër*ata, na ka vjedhur orët Në tubimin e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kanë marrë fjalën edhe personazhe që nuk janë parë ndonjëherë n
''Makthi'' i pompave të ujit në Durrës, kapet autori i tetë vjedhjeve radhazi Policia e Durrësit ka arrestuar një 28-vjeçar, për veprën penale “Vjedhja”. Zbardhen dhe dokumentohen edhe disa vjedhje