999 rezultate për

vjedhur

Basha tregon ligjin e parë që do të miratojë kur të vi në pushtet: Do u kthej lekët e vjedhura! Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një intervistë për emisionin Ilva Now u shpreh se në momentin që PD do të
Grabiste dhe p*rdhunonte të moshuarat, çfarë e tradhtoi "tmerrin e Palasës" dhe shokun e tij Një ditë më parë u vu në pranga një 48-vjeçar, pasi kishte vjedhur një telefon celular si dhe 50 mijë lekë të vjetra.
Hynte në telefonat e qytetarëve duke iu vjedhur të dhënat, arrestohet 45 vjeçari Një 45-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi akuzohet se ndërhynte në telefonat e qytetarëve dhe komunikonte në emër t
Hyri për të vjedhur nga tubacionet e gazit, arrestohet pas 7 vitesh shqiptari Një shqiptar është arrestuar në Itali, shtatë vjet për një grabitje të pazakontë. Ai duke hyrë nëpërmjet tubacioneve
E gjitha nisi për drogën e vjedhur, detaje nga zhdukja misterioze e të rinjve në Malësinë e Madhe Zbardhen të tjera detaje nga zhdukja misterioze e tre të rinjve në Malësi të Madhe. Sipas abc news, shkak për zhdukj
I vodhi makinën kushërirës dhe do i vinte flakën, kapet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi i ka vjedhur makinën një të afërmes së tij. Në vendin e quajtur "Casa
Kishte bërë kërdinë me vjedhje, policia vë në pranga të riun Kapet dhe arrestohet në flagrancë një 25-vjeçar, i dyshuar si autor i disa vjedhjeve të banesave dhe biçikletave. Zb
10 llojet e veturave që vidhen më së shpeshti në Gjermani Megjithëse në rënie, numri është ende mbresëlënës: të dhënat nga Shoqata e Kompanive të Sigurimeve (GDV) tregojnë se në
"Babai e vëllai duan të më vrasin", rrëfehet shoqja e Eglantina Bucit Detaje të reja zbardhen nga krimi i 8 viteve më parë, ku Elantina Buci u vra nga vëllai i saj. Shoqja e Eglantinë, ka t
Dalin pamjet e hajdutëve të arrestuar, në mes të ditës me kasafortë në krahë (VIDEO) Ditën e sotme tre persona u arrestua nga Policia në Tiranë pasi akuzohen për disa vjedhje, mes tyre bizhuteri dhe kasafo
Tmerroi të moshuarit me sëpatë në dorë për t'i vjedhur, arrestohet fieraku Një grabitje e dhunshme ka tmerruar një çift të moshuarish mbrëmjen e kaluar në fshatin Pishë të Fierit. 47-vjeçari i id
Nuk lanë lokal e market pa vjedhur, përfundojnë në pranga "shëtitësit e mesnatës" Eshtë finalizuar me sukses operacioni policor “Shëtitësit e mesnatës”, për zbardhjen e vjedhjeve me thyerje të ndodhura
Një yll! Kush është bukuroshja zeshkane që i ka vjedhur zemrën Shpat Kasapit (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh nuk kemi dëgjuar të reja nga jeta romantike e këngëtarit të njohur Shpat Kasapi. Megjithatë, ditën
Shkoi të zgjidhte sherrin që kishte me gruan, policia i zbulon shqiptarit kokainë dhe armë Një 30-vjeçar shqiptar, ka përfunduar në pranga për mbajtjen pa leje të armëve të zjarrit dhe marrjen e mallrave të vjed
I dënuar 4 herë, kapet hajduti i portofolave në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 54-vjeçar, i cili akuzohet se ka vjedhur portofolat e disa qytetarëve. I arre
Të fiksuar pas florinjve, kapen dy "skifterat" e Tiranës Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Liqeni i thatë” duke arrestuar dy persona që kryenin vjedhje banesash. Z
Përfundon në pranga 21-vjeçari në Malësi të Madhe: Bënte "kërdinë" në Xhami, Kisha e lokale Një 21-vjeçar, i akuzuar për disa vjedhje, ka rënë në pranga e policisë ditën e sotme në Malësi të Madhe. Policia bën
Kosovari u arrestua në Kukës për Lamborghini-n e vjedhur, vjen përgjigja nga Interpoli Një i ri nga Kosova është arrestuar nga policia në Kukës më 27 korrik, pasi dyshohej se automjeti tip Lamborghini rezult
Aurela Gaçen nuk e lënë të shijojë suksesin e hitit, këngëtarja zbulon se e kanë vjedhur Sw fundmi wshtw kthyer nw trend vjedhja e adresave nw rrjetet sociale. Diçka e tillë i ka ndodhur edhe këngëtares së
Kapen "skifterat" e Kavajës, çfarë grabitën Policia e Kavajës ka arrestuar një 21-vjeçar që kryente vjedhje të ndryshme. 21-vjeçari me precedent penal të mëparsh