999 rezultate për

vjedhja

Vjedhja e pikturave të Mios, prokuroria kërkon 2 vite burg për Topin Prokuroria e Korces ka kërkuar 2 vite burg dhe heqje e të të drejtës së ushtrimit të profesionit për ish-drejtorin e Qen
Shikoni si e katandisin hajdutët makinën e deputetit Bushati Makina e deputetit të Partisë Socialiste, Ditmir Bushati është dëmtuar gjatë mesnatës në garazhin e familjes së tij. Sip
Tashmë vetëm 15 ditë për fushatën zgjedhore Fushata zgjedhore nuk do të zgjasë më 30 ditë por 15 ditë. Kështu është rënë dakord nga liderët politikë pas takimit të
Berisha: Rama pas “Kurbanit” do shkruajë veprën “Vjedhja” Kreyministri Berisha njoftoi sërish sot për heqjen e TVSH-së për të gjitha makineritë e gjitha llojeve të bizneseve që p
Vjedhja e skrapit në burgun e Spaçit, denoncimi u bë nga Lubonja Vjedhja e skrapit në burgun e Spaçit është bërë nga Nikollë Prendi, vëllai i Ndrea Prendit, i akuzuar për ngjarjet e 21
Vjedhja e makinave dhe banesave, 10 të arrestuar në kryeqytet Policia e kryeqyteti ka bërë të mundur arrestimin e 10 personave, të gjithë të kapur në flagrancë gjatë tentavitës së gr
Sulm doganës në Laprakë, tentohet vjedhja e arkës Persona të paidentifikuar nga policia kanë hyrë sot në mëngjes në zyrën e financës së Doganës së Tiranës me qëllim grabi
Autori i vrasjes së arkëtares, maniak femrash Viktor Gushi i arrestuar nga policia gjatë ditës së enjte i cili dyshohet se është autor i vrasjes së arkëtares së një b
Vidhen binarët, del nga shinat treni Shkodër-Tiranë Vjedhja e shinave të trenit ka bërë që treni i udhëtarëve i linjës Shkodër-Tiranë të dalë nga shinat gjatë ditës së sotm
Vjedhja në gjykatë, po verifikohen provat e gjetura Pas skandalit të vjedhjes së një shume parash në një nga dhomat e provës në Gjykatën e Krimeve të Rënda, një grup hetimo
Vjedhja e lojërave, mbi 20% në 5 vitet e fundit Shkarkimi i lojërave në mënyrë ilegale gjatë pesë viteve të fundit ka arritur në mbi 20%. Të dhënat tregojnë se pesë loj
Gresës i vjedhin veturën Këngëtares së njohur Gresa Behlulit i është vjedhur vetura e tipit Golf 5. Vjedhja ka ndodhur të dielën në mbrëmje para
Grabitja e supermarketit, autorët të paidentifikuar Grabitet për herë të dytë supermarketi “Mercator” në komunën e Parisit. Sipas burimeve policore vjedhja e supermarketit
“Vjedhja”, Zvicra tërheq zv/ambasadorin Zvicra ka tërhequr zëvendësambasadorin e saj nga Prishtina për shkak të skandalit të vjedhjes në të cilën ky i fundit u
Shkencëtarët "ngrijnë" nga vjedhja e bletëve të kërkimit Disa mijëra bletë, që ishin pjesë e një projekti kërkimi me vlerë 3.3 milionë dollarë, janë vjedhur nga një universitet
Vjedhja e naftës nga Albpetrol, arrestohet shefi i policisë së Patosit Shefi i postës së policisë së Patosit, u arrestua sot nga Njësia Task Force Antikorrupsuon në prokurorinë e Fierit. Lajm
Klosi: Kriza ne vend buron nga vjedhja e votes Deputeti i Partisë Socialiste, Blendi Klosi u shpreh sot se vendi është në krizë, ndërkoh&
Vjedhja ne ambasaden daneze, vijojne hetimet Ende nuk dihet shkaku i vjedhjes së kompjuterit në ambasadën daneze, pasi mbetet mister materialet që
Ruci: Berisha te heqe dore nga vjedhja e votes Kryetari i Asamblesë Kombëtare të PS-së, Gramoz Ruçi në një konferencë pë
Ja zgjidhja per t'i ruajtur makinat nga vjedhja Paguani ju shuma te medha per alarme ndersa pjesa tjeter e botes e zgjidh kete problem pa asnje kosto! Ja zgjidhjet qe n