999 rezultate për

vjedhja

Vjedhja në BSH, Braho kërkon dorëheqjen e Meksit, Kules dhe Civicit Kryetari i Komisionit të Sigurisë Spartak Braho kërkoi sot publikisht dorëheqjen e Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqi
Vjedhja e bankës, nën hetim 70 persona Shtrihet pista e hetimit për vjedhjen e 7 milionë dollarëve nga Banka e Shqipërisë. Prokuroria pritet të marrë fillim
Vjedhja e BSH, Prokuroria heton pasurinë e të arrestuarve Mesditën e sotme, Prokuroria e Përgjithshme ka dhënë detaje sa i takon hetimeve për vjedhjen e thesarit në Bankën e Shqi
Vjedhja e Thesarit, Qeveria: Prokuroria hetim të shpejtë, sfidë e madhe për organet e drejtësisë Që prej bërjes publike të skandalit mbi vjedhjen e rreth 7 milionë dollarëve nga thesari i Bankës së Shqipërisë, sot Qev
Vjedhja në BSH, vetëdorëzohet ish drejtori i Thesarit Gjatë orëve të para të ditës së sotme është vetëdorëzuar në polici, ish-drejtori i Thesarit, Dorian Çollaku. Ky i fundit
Vjedhja e BSH, AK në protestë: Rama jep dorëheqjen, ti je fajtori! Në një protestë të mbajtur përpara Bankës së Shqipërisë, kreu i AK, Kreshnik Spahiu, ka kërkuar dorëheqjen e kryeministr
Vjedhja në Bankën e Shqipërisë, sot protesta për dorëheqjen e Ardian Fullanit Fotot e jetës së luksit së fëmijëve të Fullanit të cilat tashmë janë kthyer në qëndër të vëmëndjes, po merr një tjetër r
Berisha: Vjedhja e bankës, krim i rëndë Ish-kruyeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë për vjedhjen e Bankës së Shqipërisë. Ai tha se vjedhja që
Vjedhja e thesarit, gjykata: Të gjashtë në burg Gjashtë punonjës të Bankës së Shqipërisë, të vënë në pranga në fazën e dytë të arrestimeve të urdhëruara nga Prokuroria
Vjedhja e Bankës, 7 të ndaluarit para gjykatës për masën e sigurisë Sot në orën 11:00, do të dalin para Gjykatës së Rrethit Tiranë për vlerësimin e masës së sigurisë shtatë prej të ndaluar
Vjedhja e Thesarit, policia prangos edhe Shefin e Arkës Stok Uniformat blu kanë vënë në pranga edhe personin e gjashtë në kërkim për vjedhjen e Thesarit, Bashkim Xhilagën, Shefin e
Vjedhja nuk do të zbulohej nëse Bitraj nuk do të prekte paratë e vjetra Asgjë nuk do të zbulohej në rast se Ardian Bitraj i dyshuari kryesor për vjedhjen e 7 milionë dollarëve në Thesarin e Sh
Supervjedhja në BSH, Fullani: Thesaret nuk janë prekur Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani u shpreh sot se banka po bashkëpunon me Prokurorinë për të vënë para
Supervjedhja në bankë, Braçe: Tolerancë zero ndaj përgjegjësve Tolerancë zero për këdo, nga i pari tek i fundit që ka përgjegjësi lidhur me skandalin më të madh të viteve të fundit në
Vjedhja e rëndë e bankës, Braçe: Nuk ka përgjegjës që shpëton Erjon Braçe, lidhur me vjedhjen e rëndë të Thesarit të Bankës së Shqipërisë, tha se ata persona që janë përgjegjes për v
Vjedhja e telefonit, vajzat kapen "mat" nga kamerat e sigurisë (VIDEO) Nuk janë vetëm meshkujt ata që grabisin, tashmë kontigjent i hajdutëve janë bërë dhe femrat mbi 25 vjeç. Në pamjet filmi
Vjedhja e shekullit, 1 milion euro për gjetjen e bizhuterive të grabitura (FOTO-LAJM) Një milion euro si shpërblim për atë që do të ndihmojë hetuesit për të gjetur bizhuteritë e vjedhura në fund të korrikut
Vazhdon vjedhja dhe dëmtimi i targave maqedonase në Greqi Në vendpushimet greke shënohen pesë raste të dëmtimit dhe tre vjedhje të targave të makinave nga Maqedonia të regjistrua
Ademi: Është ulur vjedhja për skrap Minsitri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Abdilaqim Ademi ka thënë se janë ulur vjedhjet e sendeve të meta
Mujota: Vjedhja e kasafortës nuk është skandaloze Nuk është një vjedhje skandaloze për t,u dhënë në media, vjedhja e kasafortës së Ministrisë së Infrastrukturës. Kështu ë