999 rezultate për

vjedhja

Ja kush është nusja që shpenzoi 1 milion lekë me të dashurin Kjo që shihni në foto është nusja që prishi 1 milion lekë me të dashurin. Tashmë është hedhur dritë mbi vjedhjen e 10 mi
Rama: Vjedhja e votës i përket së shkuarës Kryeministri Edi Rama, përmes një dalje publike për mediat pasditen e sotme, konfirmoi se koha e presioneve do i përkasë
Harron çelësat në makinë, kur kthehet... Për një hajdut vjedhja e një makine ka qënë mjaft e lehtë për tu realizuar, pasi pronarja kishte lënë çelësat në mjet. V
Vjedhja e energjisë, tetë të arrestuar Policia bën me dije se gjatë javës ka arrestuar tetë persona, të cilët akuzohen për vjedhje të energjisë elektrike.
Vjedhja e Thesarit të BSH, 20 vjet burg Bitrajt dhe 15 vjet Bruzias Prokuroria ka kërkuar dënimin me 20 vjet burg për Ardian Bitraj, të akuzuarin kryesor për vjedhjen e 713 milionëve lekë
Vjedhja e energjisë, Policia: 44 të arrestuar në javën e fundit Vijon puna e përbashkët e Policisë së Shtetit dhe OSHEE-së në të gjithë vendin për evidentimin dhe vënien para drejtësis
Rama: U tolerua vjedhja e energjisë për të mos mërzitur votuesit Gjatë një analize për rezultatin e aksionit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, Rama tha se vjedhja u
Kapet 36 vjeçari i akuzuar për "vjedhje" Blutë e Korçës kanë ndaluar një 36 vjeçar, pasi akuzohej për "vjedhje". Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë, ka caktuar për
Vjedhja në BSH, Prokuroria: Përgjegjës janë Bitraj, Bruzia dhe Bejtaj Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim kërkesën ndaj Ardian Bitraj, Mimoza Bruzia dhe Klevis B
Vjedhja në BSH, Prokuroria kërkon dënimin me burg për 10 të pandehurit Referuar vjedhjes në Bankën e Shqipërisë, sot Prokuroria ka kërkuar dënimin me burg për 10 të pandehurit. Prokuroria e T
Rama: Nuk vazhdojmë më tej nëse nuk ndalim vjedhjen e energjisë Teksa i ka cilësuar si të pavërteta deklaratat për rritjen e çmimit të energjisë, nga Fieri kryeministri Rama ka theksua
Tahiri: Më pak investime nga vjedhja e energjisë Edhe një herë tjetër ministri Tahiri ka nënvizuar faktin se paratë e munguara sa i takon energjisë elektrike, si rrjedho
Vjedhja e energjisë, arrestohet biznesmeni egjiptian Aksioni i policisë dhe Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike kundër atyre që vjedhin energjinë ka çuar në pr
Vjedhja e energjisë, Çipa: Janë arrestuar 21 persona 21 persona janë vënë në pranga për vjedhje të energjisë elektrike në kuadër të operacionit të zhvilluar sot në kryeqytet
Vjedhja e energjisë në Kukës, dërgohen për gjykim 50 persona Në qytetin e Kukësit, 50 persona janë dërguar për gjykim sa i takon akuzës për vjedhje të energjisë elektrike. Sot 50 pe
Vjedhja e energjisë, dy të arrestuar në Tiranë e Vlorë "Do të fillojë koha e arrestimeve për vjedhjen e energjisë. Ka ardhur momenti që njerëzit të burgosen për vjedhjen, flas
Vjedhja në BSH, paratë në loto jashtë Shqipërisë Gazeta "Panorama" shkruan sot se një sasi e konsiderueshme e parave që janë vjedhur nga Banka e Shqipërisë dyshohet se j
Banorët e fshatit Belinë në protestë, vidhet vaji në transformator Rreth 150 banorë të fshatit Belinë kanë dalë në protestë, pasi prej katër ditësh janë në terr. Ata vuajnë mungesën e
Vjedhja në BSH, Apeli nuk ndryshon masën e sigurisë për inventarizuesit Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë ndaj dy inventarizuesve të Bankës së Shqipërisë Emiljano La
Gjykata le të lirë Fullanin, i jepet "arrest shtëpie" UPDATE - Ardian Fullani eshte liruar nga burgu. Ish-guvernatori do të qëndrojë në "arrest shtëpie". Vendimi është dhënë