999 rezultate për

vjedhja

Vjedhja në BSH, Prokuroria kërkon dënimin me burg për 10 të pandehurit Referuar vjedhjes në Bankën e Shqipërisë, sot Prokuroria ka kërkuar dënimin me burg për 10 të pandehurit. Prokuroria e T
Rama: Nuk vazhdojmë më tej nëse nuk ndalim vjedhjen e energjisë Teksa i ka cilësuar si të pavërteta deklaratat për rritjen e çmimit të energjisë, nga Fieri kryeministri Rama ka theksua
Tahiri: Më pak investime nga vjedhja e energjisë Edhe një herë tjetër ministri Tahiri ka nënvizuar faktin se paratë e munguara sa i takon energjisë elektrike, si rrjedho
Vjedhja e energjisë, arrestohet biznesmeni egjiptian Aksioni i policisë dhe Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike kundër atyre që vjedhin energjinë ka çuar në pr
Vjedhja e energjisë, Çipa: Janë arrestuar 21 persona 21 persona janë vënë në pranga për vjedhje të energjisë elektrike në kuadër të operacionit të zhvilluar sot në kryeqytet
Vjedhja e energjisë në Kukës, dërgohen për gjykim 50 persona Në qytetin e Kukësit, 50 persona janë dërguar për gjykim sa i takon akuzës për vjedhje të energjisë elektrike. Sot 50 pe
Vjedhja e energjisë, dy të arrestuar në Tiranë e Vlorë "Do të fillojë koha e arrestimeve për vjedhjen e energjisë. Ka ardhur momenti që njerëzit të burgosen për vjedhjen, flas
Vjedhja në BSH, paratë në loto jashtë Shqipërisë Gazeta "Panorama" shkruan sot se një sasi e konsiderueshme e parave që janë vjedhur nga Banka e Shqipërisë dyshohet se j
Banorët e fshatit Belinë në protestë, vidhet vaji në transformator Rreth 150 banorë të fshatit Belinë kanë dalë në protestë, pasi prej katër ditësh janë në terr. Ata vuajnë mungesën e
Vjedhja në BSH, Apeli nuk ndryshon masën e sigurisë për inventarizuesit Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë ndaj dy inventarizuesve të Bankës së Shqipërisë Emiljano La
Gjykata le të lirë Fullanin, i jepet "arrest shtëpie" UPDATE - Ardian Fullani eshte liruar nga burgu. Ish-guvernatori do të qëndrojë në "arrest shtëpie". Vendimi është dhënë
Vjedhja në BSH, anulohet raportimi i Meksit dhe Civicit në komision Anëtarja e Këshillit Mbikëqyrës, Ermelinda Meksi, nuk do të dëshmojë sot në Komisionin e Ekonomisë lidhur me vjedhjen në
Vjedhja në BSH, Prokuroria: Paratë nuk hynë kurrë në Thesar Kur pritet masa e sigurisë për ish Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani, Prokuroria e Tiranës nis hetimin
Vjedhja në BSH, Meksi dhe Golemi sot para Prokurorisë Task-forca e Prokurorisë së Tiranës do të marrë në pyetje sot dy anëtarët e para të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Sh
Vjedhja në BSH, "arrest shtëpie" për numëruesit, vetëm 2 "arreste me burg" Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë për 7 punonjësit e ndaluar për skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekë
Vjedhja në BSH, nis seanca e masës së sigurisë për 7 ish-punonjësit Gjykata e Tiranës do të japë sot masën për 7 punonjësit e ndaluar për skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekëve në Bank
FMN: Vjedhja e Thesarit, incident i rëndë Shefi i ri i Misionit të Fondit Monetar Ndërkombëtar në Tiranë e ka cilësuar si një incident të rëndë vjedhjen e 713 mil
Vjedhja e BSH, Apeli lë në burg 7 të arrestuarit Update- Gjykata e Apelit la sot në burg shtatë të arrestuarit në lidhje me vjedhjen e 713 milionë lekëve në thesarin e B
Vjedhja në BSH, Porkuroria heton edhe procedurën e asgjësimit të kartëmonedhave Prokuroria ka zgjeruar hetimet lidhur me vjedhjen në Thesarin e Bankës së Shqipërisë duke kryer hetime edhe për procedur
Vjedhja në BSH, Prokuroria verifikon vendimet e Këshillit Mbikqyrës Prokuroria e Tiranës që ka në hetim vjedhjen spektakolare të Thesarit, është duke verifikuar të gjithë dokumentacionin e