999 rezultate për

vjedhja

Vjedhja e bankës/ Liti: Atë ditë isha me vajzën Djali i personazhit së njohur të botës së krimit të viteve ’90 Nehat Kulla, është paraqitur sot në gjykatë për masën e s
Vjedhja e bankës në ish-Bllok, ja çfarë i bën gjyqtares motra e shefit të sigurisë Vendimi i lënies në qeli të shefit të sigurisë së bankës së vjedhur gjatë fundjavës, ka shkaktuar dje momente nervozizmi
Vjedhja e bankës në Bllok/ Ja si e hapën murin grabitësit (FOTO LAJM) Kjo që shihni në foto është vrima nga u vodh një bankë në zonën e ish­Bllokut në Tiranë. Skandal.al ka mundur të siguroj
Vjedhja në Rinas/ Berisha: Vepër e një bande zyrtare qeveritare Në fjalën e marë në Kuvend, ish-kryeministri Berisha tha se vjedhja në Rinas nuk është një çështje ordinere, por e lidhu
Banda e "Babagjyshëve"/ Prokuroria: Të dënohen me 175 vite burg Prokuroria për Krime të Rënda kërkon në total dënimin me 175 vjet burg për 6 nga 11 anëtarët e bandës së “Babagjyshëve”,
Ja si vidhen makinat në Tiranë (VIDEO) Vjedhja e makinave është problem tepër i ndjeshëm në Tiranë. Faqja "Opinion.al" ka publikuar një video ku shihet një
Menduh Thaçi: Të eliminohet vjedhja e votave dhe falsifikimi i rezultateve Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi gjatë ditës së sotme në selinë e partisë ka zhvilluar një takim me Ambasadorin e Mbretër
Vjedhja e energjisë, në pranga 9 pronarë biznesesh Policia e Durrësit ka bërë të ditur se është bërë arrestimi i 9 pronarë biznesesh për vjedhje të energjisë elektrike. Më
Ngjela: Injoranca dhe vjedhja drejtojnë vendin Spartak Ngjela mbetet një ndër zërat kritikë, e ndërsa analizon me detaje politikën, në postimin e radhës nuk resht se f
Vidhet transformatori dhe pompa, 200 familje pa ujë në Korçë 200 familje në Korçë kanë mbetur pa ujë, pasi u është vjedhur transformatori dhe pompa. Më konkretisht, 200 familje të f
Vjedhja e energjisë, arrestohen 17 persona Gjatë kësaj jave, nga kontrollet e përbashkëta të ushtruara nga Policia e Shtetit, në bashkëpunim me OSHEE-në, ka vijua
Ja kush është nusja që shpenzoi 1 milion lekë me të dashurin Kjo që shihni në foto është nusja që prishi 1 milion lekë me të dashurin. Tashmë është hedhur dritë mbi vjedhjen e 10 mi
Rama: Vjedhja e votës i përket së shkuarës Kryeministri Edi Rama, përmes një dalje publike për mediat pasditen e sotme, konfirmoi se koha e presioneve do i përkasë
Harron çelësat në makinë, kur kthehet... Për një hajdut vjedhja e një makine ka qënë mjaft e lehtë për tu realizuar, pasi pronarja kishte lënë çelësat në mjet. V
Vjedhja e energjisë, tetë të arrestuar Policia bën me dije se gjatë javës ka arrestuar tetë persona, të cilët akuzohen për vjedhje të energjisë elektrike.
Vjedhja e Thesarit të BSH, 20 vjet burg Bitrajt dhe 15 vjet Bruzias Prokuroria ka kërkuar dënimin me 20 vjet burg për Ardian Bitraj, të akuzuarin kryesor për vjedhjen e 713 milionëve lekë
Vjedhja e energjisë, Policia: 44 të arrestuar në javën e fundit Vijon puna e përbashkët e Policisë së Shtetit dhe OSHEE-së në të gjithë vendin për evidentimin dhe vënien para drejtësis
Rama: U tolerua vjedhja e energjisë për të mos mërzitur votuesit Gjatë një analize për rezultatin e aksionit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, Rama tha se vjedhja u
Kapet 36 vjeçari i akuzuar për "vjedhje" Blutë e Korçës kanë ndaluar një 36 vjeçar, pasi akuzohej për "vjedhje". Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë, ka caktuar për
Vjedhja në BSH, Prokuroria: Përgjegjës janë Bitraj, Bruzia dhe Bejtaj Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim kërkesën ndaj Ardian Bitraj, Mimoza Bruzia dhe Klevis B