999 rezultate për

vjedhja

EMRI/ Vjedhja e dokumentave sekrete, kujt prokuror iu grabit zyra Janë zbardhur detajet e reja nga grabitja e dokumentave në Prokurorinë e Durrësit. Nga raportimet e para mësohet se
Nuk i eci vjedhja e iu fut drogës, kush është pronari i laboratorit në Fier Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim biznesmenin Vladimir Çilotaj (Shpërdheja), 50 vjeç, banues në Patos. Çilotaj
VJEDHJA/ Nga lali Eri tek privatët, si po rripen shoferët e makinave në Tiranë Bashkia e Tiranës e shet si një histori suksesi bërjen me pagesë të parkimit në rrugët kryesore të kryeqytetit, por në f
Grabiti 4 exchange në vetëm një muaj, kapet autori që tmerroi Fierin Vetëm këtë muaj janar, një 25 vjecar ka bërë kërdinë në disa Exchange në Fier. Ai ka vjedhur 4 Exchange, por ka përfu
Kryhet vjedhja më e madhe e kriptovalutave ndonjëherë, me vlerë 530 milionë dollarë “Coincheck” ka suspenduar depozitat dhe tregtinë e të gjitha valutave digjitale përpos Bitcoinit, deri sa të vlerësojë h
3 vite burg për vjedhje, arrestohet 31-vjeçarja në Korçë Një 31-vjeçare ka rënë në prangat e policisë Korçë pasi ishte shpallur në kërkim dhe e dënuar me 3 vite për veprën penal
Nxorrën thasë me euro nga shtëpia? Si u realizua vjedhja e banesës së Gjiknurit Detaje të reja dalin nga vjedhja e shtëpisë së ministrit Damian Gjiknuri. Gazeta Rilindja Demokratike, organi zyrtar
Parandalohet "vjedhja e shekullit" në Gjermani, arrestohet një shqiptar Parandalohet ajo qe mediat gjermane e cilesojne “plaçkitja e shekullit”. Plani i nje shqiptari dhe nje shtetasi italian
Paralajmërimi: Si të ruheni nga vjedhja e kartave të bankës Bullgari Viktor Eftimov dhe bashkëpunëtori i tij i shpallur në kërkim nuk ishin të parët që vinin në Shqipëri për të klo
Vjedhja në Sarandë, gjykata lë në burg ukrainasin Gjykata e Apelit vendosi që Oleg Koval, i arrestuar per vjedhjen e mbi 8 mije eurove te nje pushuesi ne Sarande, të mbet
Vjedhja 100 mijë euroshe, si arritën “skifterat” të merrnin kasafortën Gjykata ka lënë në burg dy të akuzuarit, Eduart Ngota dhe Zenel Dama. Dy të akuzuarit se ditë më parë në bashkëpunim
Vjedhja e një çante me para zbuloi gjithë rrjetin e prostitucionit Teksa dikujt i është vjedhur një çantë me para, denoncimi i saj bëri që të zbulohej një rrjet i tërë prostitucioni.
Prostitucion në hotelin e tij, vjedhja që nxorri zbuluar biznesmenin Policia ka vënë në pranga një biznesmen që e shëndërroi hotelin e tij në shtëpi publike. Mësohet se i arrestuari ësh
Nga shantazhi me telefon tek vjedhja e energjisë elektrike, këta janë 7 kandidatët problematikë të Ramës KQZ ka zbardhur formularët e deklarimit të kandidatëve për deputetë të PS-së, nga të cilat bien në sy shtatë emra që kan
Vidal shpërthen pas eliminimit: Ishte një vjedhja e hapur! Mesfushori i Bayernit, Arturo Vidal u ndëshkua mbrëmë me karton të kuq 6 minuta nga fundi i ndeshjes, për shkak të një n
Super vjedhja, ja "milioneri" që grabiti bankën e Shkupit Policia ka arrestuar të dyshuarin kryesor për super vjedhjen e një banke në Shkup, ku u raportua se ishin grabitur mbi 2
Super vjedhja në bankën e Shkupit, policia arreston autorin Autoritetet kanë vënë në pranga një të dyshuar i cili vodhi rreth 2 milionë franga zvicerane dhe 270 mijë euro në një ba
Vjedhja e Bankës së Shqipërisë, dy vjet burg për Elivar Golemin Gjykata e Tiranës e ka dënuar me dy vjet burg, ish-Inspektoren e Përgjithshme të Bankës së Shqipërisë, Elivar Golemi li
Opozita serbe: Po përgatitet vjedhja e votave në Kosovë Opozita serbe ka reaguar ndal udhëzimeve për mbajtjen e zgjedhjeve presidenciale të Serbisë në Kosovë, pasi sipas tyre,
Arrestohet kosovari në Morinë, në kërkim ndërkombëtar për vjedhje Policia kufitare e Morinës bën me dije se ka vënë në pranga një shtetas kosovar që ishte i shpallur në kërkim ndërkombët