999 rezultate për

vjedhja

Skema si i vidhnin valixhet dhe i fusnin në mbathje sendet me vlerë punonjësit e Rinasit Detaje të reja kanë dalë nga vjedhja e kryer në mënyrë të vazhdueshme të valixheve në aeroportin e Rinasit. Policia arre
Berisha: "Vjedhja, mbështetja që narkoqeveria i ofron turizmit" Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha, tashmë sikundër e ka bërë zakon, ka reaguar sërisht me anë të një postimi në rrj
Berisha sheh edhe "anën pozitive": Mirë që nuk morën gjithë avionin Duke reaguar sërish për grabitjen e miliona eurove në Rinas, ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se vjedhja elektorale
Pas lopëve plas vjedhja e bletëve Vetëm për vitin 2018 në rrethin e Elbasanit janë vjedhur 250 koshere bletësh. Engjëllush Spaho, sekretar i Shoqatës së B
Kapet "xhepisti" i të sëmurëve në Fier Policia e Fierit raporton se ka vënë në prenga një shtetas 62 vjeçar i cili ishte kthyer në "makthin" e të sëmurëve në n
Zbulohen 400 receta false lëshuar për të vdekurit, si kryhej vjedhja Shifrat e abuzimeve me paratë e rimbursimit të ilaçeve janë të larta. Me urdhër të Prokurorisë dje u arrestuan disa pers
U cënua siguria e NATO-s, çfarë ndodhi natën e vjedhjes së automatikëve në Pashaliman I kalon përmasat e një skandali cënimi i perimetrit të sigurisë dhe vjedhja e tre automatikëve dhe disa granatave në baz
Vrasja në Shkodër, vjedhja që solli sherrin Një ngjarje e rëndë ka trondtur Shkodrën këtë pasdite. Prendush Fushaj 54 vjeç ka gjetur vdekjen pasi është gditur me
10 vjedhje në pak muaj, kapet "super hajduti" në Himarë Policia ka vënë në pranga një person në Himarë pasi akuzohet se ka kryer disa vjedhje banesash. Policia ka bërë arre
Berisha zbulon cilat dosje sekrete u vodhën në Prokurorinë Durrësit Ish kryeministri Berisha ka zbuluar sipas tij cilat dosje janë vjedhur në Prokurinë e Durrësit. Sipas Berishës vjedhj
Vjedhja e dokumentave sekrete, arrestohen dy shtetas të dyshuar Policia ka arrestuar dy persona të dyshuar për vjedhjen e dokumentave sekrete në Prokurorinë e Durrësit. Një ditë më
Vjedhja e dokumentave sekrete, grabitësit u ndihmuan nga brenda prokurorisë Vazhdojnë hetimet për grabitjen e dokumentave në Durrës. Grupi hetimor ka hedhur dyshimet se grabitësit janë ndihmua
Vjedhja e dokumentave sekrete, reagon për herë të parë prokuroria e Durrësit Prokuroria e Durrësit ka reaguar sot për herë të parë pas vjedhjes së ndodhur gjatë natës në këtë institucion. Me n
EMRI/ Vjedhja e dokumentave sekrete, kujt prokuror iu grabit zyra Janë zbardhur detajet e reja nga grabitja e dokumentave në Prokurorinë e Durrësit. Nga raportimet e para mësohet se
Nuk i eci vjedhja e iu fut drogës, kush është pronari i laboratorit në Fier Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim biznesmenin Vladimir Çilotaj (Shpërdheja), 50 vjeç, banues në Patos. Çilotaj
VJEDHJA/ Nga lali Eri tek privatët, si po rripen shoferët e makinave në Tiranë Bashkia e Tiranës e shet si një histori suksesi bërjen me pagesë të parkimit në rrugët kryesore të kryeqytetit, por në f
Grabiti 4 exchange në vetëm një muaj, kapet autori që tmerroi Fierin Vetëm këtë muaj janar, një 25 vjecar ka bërë kërdinë në disa Exchange në Fier. Ai ka vjedhur 4 Exchange, por ka përfu
Kryhet vjedhja më e madhe e kriptovalutave ndonjëherë, me vlerë 530 milionë dollarë “Coincheck” ka suspenduar depozitat dhe tregtinë e të gjitha valutave digjitale përpos Bitcoinit, deri sa të vlerësojë h
3 vite burg për vjedhje, arrestohet 31-vjeçarja në Korçë Një 31-vjeçare ka rënë në prangat e policisë Korçë pasi ishte shpallur në kërkim dhe e dënuar me 3 vite për veprën penal
Nxorrën thasë me euro nga shtëpia? Si u realizua vjedhja e banesës së Gjiknurit Detaje të reja dalin nga vjedhja e shtëpisë së ministrit Damian Gjiknuri. Gazeta Rilindja Demokratike, organi zyrtar