999 rezultate për

vjedh

Vjedh çantat mijëra euroshe dhe largohet me makinën e grabitur, policia e arreston shqiptarin në Itali Pasi vjedh një sërë çantash luksoze dhe mjetesh të tjera, shqiptari shkon i qetë në makinën e grabitur dhe ikën nga vend
Hakeri serb vjedh fotot top-sekret nga SHBA që tregojnë luftën e Kosovës (FOTO LAJM) Një haker serb i quajtur, Neven Djenadija pretendon se ka hyrë në sistemin e ministrisë së Mbrojtjes Amerikan ku ka marr
Harroni Murataj, ky shqiptar bën namin në Angli duke grabitur Një hajdut i akuzuar për vjedhjen e stolive me vlerën e më shumë se 500 mijë paundëve ka dalë sot përpara gjykatës në Br
Ishin kthyer në "makthin" e Vlorës, kapen dy grabitës e dy shpallen në kërkim Policia e Vlorës ka finalizuar këtë të enjte operacioni e koduar “Piratët”, ndërsa ka vënë në pranga dy persona dhe dy
Tërnava po hetohet nga prokuroria për vjedhje, akuzat shokuese ndaj tij Kreu i Bashkësisë Islame Naim Tërnava po ballafaqohet me akuza të rënda, vjedhje e keqpërdorim të detyrës zyrtare. Teolo
EMRAT/ Bënin namin me drogë e grabitje, tre shqiptarë bien në pranga në Itali Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia në Bari, ditën e sotme. Sipas mediave vendase tre mbi tre shqiptarë
Gruaja e diktatorit që dha shpirt jetonte te Putin, jeta luksoze që bënte me paratë e vjedhura Mirjana Markoviq, e veja e diktatorit famëkeq dhe kriminelit Sllobodan Millosheviqit, që vdiq sot, ishte dënuar me një v
I "drodhi" zinxhirin policisë, protestuesi i maskuar Armando Gecaj i dënuar për vjedhje (VIDEO) 26-vjeçari është personi që mbrëmjen e kaluar, i maskuar "drodhi" zinxhirin në fytyrën e policëve, dhe këtë gjë e pranon
Shehaj: Kjo është skema e vjedhjes në aeroportin e Vlorës Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj shprehet se koncesioni i aeroportit të Vlorës është një skemë gjigande
Policia i gjen 44 diamante në vendin më të pabesueshëm këtij djali Një i ri nga Meksiko është arrestuar pasi u përpoq të fshihte dhjetëra diamante të vjedhura në anus. Eusebio Padilla
Basha: Shteti, i përfshirë në vjedhjen e Rinasit Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë para mediave tha nga selia blu se shteti ka rënë përpara krimi
Ajax shpërdoron raste, Juventus i vjedh barazimin (VIDEO) Skuadra Holandeze e Ajax vazhdon të bëjë paraqitje fantasktike si në kampionat ashtu edhe në Champions. Pas dy ndesh
Mjeshtër i vjedhjeve e arratisjeve, kush është "truri" i grabitjeve që u vra në Rinas Personi i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes në Rinas sipas mediave greke është Admir Murataj. Por ky emër nuk është i p
Berisha sheh edhe "anën pozitive": Mirë që nuk morën gjithë avionin Duke reaguar sërish për grabitjen e miliona eurove në Rinas, ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se vjedhja elektorale
Polici vjedh portofolin me 1800 euro gjatë kontrollit të lokalit të lojërave të fatit (VIDEO) Videoja zbulon veprimet e dyshimta të Policisë. Aty shihet se pas orës 22 ishin fikur dritat e lokalit. Gjatë kontrollit
"Polici vjedh në një lokal në Lushnje" (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka publikuar një denoncim të ardhur në inboxin e tij, ku qytetari që ia ka dërg
Basha nxjerr emrat: Ky deputet i PS është kapur duke bërë pazare Kryetari Lulzim Basha gjatë një takimi me të rinjtë në Shkodër, ka folur edhe për përfshirjen e socialistëve në vjedhjen
Hajdutët po bëjnë gërdinë në Kosovë, shifrat e tmerrshme Gjatë vitit 2018, Policia e Kosovës ka evidentuar mbi pesë mijë raste të vjedhjeve, të cilat kanë ndodhur në pronat e qy
Kriminele, por këto vajza pushtuan rrjetin me bukurinë e tyre Një profil Instagrami ka grumbulluar foto të atyre që i konsideron kriminelet më të bukura në qarkullim. Shumica e va
Tenton të vjedhë një grua por i del policë, vdes në vend (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sao Paolo të Brazilit. Një hajdut ka tentuar të vjedhë një grua në rrugë, por pa e