999 rezultate për

vjedh

"Boshatisnin" vilat luksoze në Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve Një bandë shqiptare që ishte e specializuar në fushën e vjedhjeve dhe plaçkitjeve të vilave në Italinë qendrore dhe veri
Mjekja i vjedh "pacientes" së vdekur unazën e diamantit dhe e shet Një ndihmës mjeke është arrestuar pasi i mori nga gishti unazën një pacienteje të vdekur dhe e shiti në një dyqan pengje
Vidhte varëse nga qafa, kapet "i fiksuari" pas floririt Policia e Lushnjës në bashkëpunim me policinë Fier, kanë përfunduar me sukses operacioni e koduar "Gold". Eshtë arres
E rëndë, vidhen 148 pasaporta në Podujevë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Podujevë pasi ka ndodhur një vjedhje jo si të tjerat. 148 pasaporta e 3 mijë e 900 eur
24 vjeçari shqiptar futet në banesën e të moshurës dhe e grabit: Jam i etur! Një i ri shqiptar ka mundur të hyjë në banesën e një të moshuareje greke dhe ta grabisë atë. Sipas asaj që shkruajnë
Makinat e vjedhura po përdoren për atentate në Shqipëri Puna e dobët e policisë në hetimin e vjedhjeve po bëhet shkak që grupet kriminale të përdorin githmonë e më shumë makina
Dalin pamjet e sherrit në mes të rrugës, i dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje (FOTO LAJM) Anwar Hadid është fotografuar gjatë një sherri në publik me një burrë në Londër të premten, i cili e akuzoi modelin se i
Autorë të disa vjedhjeve, policia jep detaje nga arrestimi i grabitësve të Postës Më datë 04.11.2019, rreth orës 03:00 të mëngjesit, persona të paidentifikuar dhe nën kërcënimin e armëve vodhën një sasi
Vidhte ç'gjente para, kapet "tmerri" i banesave në Tiranë Finalizohet operacioni policor i koduar “Egnatia”, për zbardhjen e vjedhjeve të banesave. Operacioni nga Komisariati
Hynte në shtëpi dhe merrte ç'të gjente, por sëfundmi bëri gabimin fatal Policia arrestoi dje një hajdut profesionist shtëpiash, i cili si duket jetonte me këtë aktivitet të jashtëligjshëm. Org
I bëri "kërdinë" zyrës dhe vodhi 8 biçikleta, procedohet durrsaku Finalizohet operacioni policor i koduar "Stacioni", për zbardhjen e vjedhjeve të pronës, ndodhur muajt e fundit në qytet
Dalin pamjet e plota: Si i shpëtuan grabitjes yjet e Arsenalit (VIDEO) Policia metropolitane e Londrës ka publikuar pamjet e reja nga tentim grabitja e dy yjeve të Arsenalit, Sead Kolasinac d
DETAJE/ Atentati i Ndojës, makina e autorëve e vjedhur në Kavajë Kanë dal detaje të reja nga atentati i prokurorit Arjan Ndoja. Dyshohet se makina e përdorur nga autorët është vjedhur n
Artan Hoxha: Materialet në makinën Arjan Ndojit, dosjet e vjedhura në prokurorinë e Durrësit I ftuar në emisionin Opinion, gazetari Artan Hoxha shpjegoi se në makinën e prokurorit Ndoj janë gjetur fashikujt e vjed
Berisha: Pas vjedhjes së postës qëndron vetë drejtori Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar këtë të martë një denoncim të fortë në adresë të Xhelal Rrajës, vëllait të dep
Nëse dyshoni se dikush po ju vjedh Instagramin, dëgjoni këshillën e Venera Lumanit Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Venera Lumani ra pre e një mashtrimi dhe për plot një muaj kaloi një periudhë stre
Thasë me dokumente të vjedhura në makinën e Ndojës: Pse prokurori u tregua aq amator Policia ka ndaluar sot shtetasin Redjan Rraja, si të dyshuarin kryesor për atentatin e ngritur në drejtim të prokurorit
I fiksuar pas vjedhjeve të kishave, vihet në pranga shqiptari Një shqiptar është vënë në pranga në Itali pasi është kapur duke vjedhur paratë e Kishës. Shqiptari është identifikua
Historia e lypësit, e dënojnë për vjedhje se gjeti biçikletë tek plehrat Kush tha që drejtësia nuk është efektive dhe e shpejtë? Ose që ligji për disa është më i barabartë se për të tjerë ?
"Mësoi" nga shqiptarët, italiani vjedh energjinë me anë të një magneti por e pëson keq Një shtetas italian ka rënë në pranga për shkak se ka vjedhur energjinë elektrike me anë të një magneti. Mediat fqinj