999 rezultate për

vjedh

Kisha në Durrës kërkon ndihmë për identifikimin e hajdutit (VIDEO) Pak ditë më parë kisha e Shën Domenikut në Durrës u bë pre e grabitjes. Ky veprim ka ndodhur pikërisht në festën e Rrësh
Detajet e vjedhjes së bankomatit, autorët të maskuar me maskat e RENEA dhe uniforma policie Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e vjedhjes nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë thyer vetratën krye
Akuzoi Neymar për përdhunim, modeles braziliane i vjedhin tabletin ku ruante videon Najila Trinidade Mendes, vajza braziliane që akuzon Neymarin për përdhunim, ka denoncuar në policinë e Rios, humbjen e n
Butrint Imeri publikon "hajt hajt", vëmendjen e vjedh Kiara Tito (VIDEO) Këngëtari i njohur Butrint Imeri, më në fund publikoi këngë e shumëpritur të titulluar ‘Hajt Hajt’. Përveç se kënga p
Këngëtares serbe i bëjnë gjëmën pasi i vjedhin telefonin: Fotot porno bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares serbe Dara Bubamara dhe ua ka dorëzuar fotot nudo disa mediave. Vetë këngëta
Trump shtron darkë luksoze në Londër, vëmendjen ia "vjedh" Melania dhe Ivanka (FOTO LAJM) Presidenti Donald Trump dhe Zonja e Parë, Melania së fundi ndodhen në Britaninë e Madhe. Edhe pse mbëritja e tyre nuk ni
LSI pas përgjimeve nga "Bild": Kriminelët kanë vjedhur votat PAs përgjimeve të "BILD", ka raguar dhe LSI. Në një deklaratë për mediat, Petrit Vasili, thekson se “Kryeministri Edi R
Dy adoleshentë në Vlorë i vjedhin gjermanit 50 euro, një 20-vjeçar përmbys makinën gjatë drejtimit Dy adoleshentë, me iniciale I.T, D.M, përkatësisht 14 dhe 17 vjeç mësohet se i kanë marrë me forcë një shtetasi gjerman
Grabisnin shtëpitë e futbollistëve, arrestohet çifti shqiptar për 33 vjedhje Më shumë se 33 vjedhje të kryera kryesisht ndaj shtëpive në periferinë jugore të Atikës, përfshirë edhe të futbollistëve
Gjyshja në spital, nipi me shokët i vjedhin shtëpinë Një shqiptar dhe dy bashkëpunëtorë të tij italianë kanë rënë në prangat e policisë së Bergamos pasi u kapën duke vjedhur
Shqiptari me të fejuarën bënin namin duke vjedhur biçikleta në Itali, ja si u kapën Një çift të fejuarish shqiptarë janë arrestuar nga Policia italiane pasi vidhnin biçikleta dhe më pas i shisnin online.
Vidhte dhe kultivonte bimë narkotike, arrestohet 46 vjeçari Policia e Kuçovës në vijim të zbatimit të planit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, ka arrestuar nj
Kylie Jenner "i vjedh" fustanin Bleonës, shikoni reagimin e saj (FOTO LAJM) Këngëtaret apo vajzat e njohura të shoëbizz-it shpesh inspirohen nga artiste apo emra të mëdhenj botërorë dhe t'i krahas
E FUNDIT/ Bënin kërdine me makina, kapen dy hajdutët në Tiranë Policia e kryeqytetit ka arrestuar gjatë mbrëmjes së djeshme dy persona, të cilët akuzohen se kanë vjedhur të paktën kat
Fshehu dënimin për vjedhje në Itali, 9 muaj burg për ish-gjyqtarin Gjykata e Tiranës ka shpallur fajtor ish-gjyqtarin Admir Thanza duke i i vendosur masën e dënimit me 9 muaj burg për fal
I akuzuar për vjedhje, arrestohet i riu në Librazhd (VIDEO) Një 26 vjeçar nga Pogradeci, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Librazhdit. I riu akuzohet se ka vjedhur një shu
Ambasadorja i del në mbrojtje gruas që u raportua se vjedh fëmijë Vlora Çitaku ka reaguar pasi një qytetare u bë cak i sulmeve për shkak të publikimit të fotografisë së saj në rrjete soc
Shkatërrohet banda shqiptare në Spanjë, kjo është taktika që përdornin grabitësit Agjentët e Gardës Civile në Spanjë kanë shkatërruar një bandë shqiptarësh në Madrid. Megjithatë ata kishin kryer vjedhje
E kishte bërë të përditshme vjedhjen nëpër urbane, vihet në pranga nga policia Kur jemi ndodhur në autobus apo në momente të pavëmëndshme të gjithëve na ka ndodhur që na është vjedhur portofoli,çanta
Basha: Kur të vij unë në pushtet, paratë e vjedhura do t'u kalojnë shqiptarëve Kreu i PD Lulzim Basha vijon me turin e tij në qytete të ndryshme në prag të protestës së gjashtë kombëtare të opozitës