999 rezultate për

vjedh

Tentoi të vetëvritej duke i vënë flakën qelisë, 43-vjeçari është i akuzuar për vjedhjen e një biçiklete I denuari 41-vjeçar nga Shkodra, qe i vuri dje flaken qelise duke tentuar vetevrasjes eshte në paraburgim i akuzuar për
Vjedhje spektakolare, 30 sekonda për 30 mijë euro mall (VIDEO) Një grup prej 10 personash hyri me shpejtësi në një dyqan veshjesh dhe në më pak se gjysmë minute mori mallra me vlerë r
Modele flokësh "të vjedhura" nga Parisi (FOTO LAJM) Tani që është vapë dhe thjesht përton të merresh dhe me flokët e tu, duam vetëm zgjidhje të thjeshta! Flokët, veçanër
Basha: Nuk marrim pjesë në asnjë process zgjedhor pa u dënuar vjedhësit e votave Kreu i PD, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat bëri të qartë qëndrimin që i bëri Presidentit Meta. Pavarësisht dat
Mori ç’deshi në katër shtëpi, në të pestën e pëson keq 32-vjeçari Njoftimi i plotë i policisë: Vijon puna për parandalimin e vjedhjeve të banesave, zbardhjen e atyre të ndodhura më pa
I dënuar për vjedhje në Itali, arrestohet shqiptari në Shkodër Një 38-vjeçar në Shkodër është arrestuar nga policia për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ka rënë shtetasi m
Me makinë të vjedhur dhe pistoletë në brez, policia kap "cubin" në mes të Tiranës Policia e kryeqytetit ka arrestuar njç 27 vjeçar, i cili ishte duke lëvizur në qytet me një makinç të vjedhur. Por, krah
Vjedhja e zgjedhjeve, Basha zbulon skemën: Duan ta paraqesin situatën si normalitet (VIDEO) Kryetari i PD, Lulzim Basha zbuloi skemën e kryeministrit Edi Rama për të harruar skandalin e vjedhjes së zgjedhjeve. Në
Francë, shkatërrohet banda shqiptare e hajdutëve, 9 në pranga Një rrjet shqiptarësh që merrej me vjedhje është goditur nga policia franceze. Në pranga janë vënë 9 shtetas me origjinë
Djali i Sokol Olldashit: Rama u ka vjedhur idealet njerëzve Glauk Olldashi, djali i deputetit të ndjerë Sokol Olldashi, në një koment në profilin e tij në facebook, shkruan se Rama
Mozzik i vjedhin 3 këngë, paralajmëron publikimin e 15 të tillave (FOTO LAJM) Mozzik është një nga reperët më të dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm. Ai ka në reppertor të madh me këngët e tij dh
Vjedhje, armë dhe kondrabandë, arrestohen 3 persona në Lezhë (FOTO LAJM) Policia e Lezhës ka venë në pranga 3 persona të cilëve u janë sekuestruar armë zjarri, mall kontrabandë dhe sende të vje
Përgjimi 3/ Vjedhja e zgjedhjeve në Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Flet hapur ish-ministrja e Ramës: Dhe djemtë më esnafë të politikës kanë vjedhur vota Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli e ftuar në ‘Mbrëmje Ide’ në abcnews, ka folur për përgjimet e fundit të publikuar
E gjithë kupola e Rilindjes në përgjimet e Bild për vjedhjen e votave në Dibër Marrëveshja e fshehtë me krimin e organizuar, blerja e votave, intimidimi i votuesve, intimidimi dhe keqpërdorimi i zyrt
Vrasje horror e shqiptarit në Greqi, e bija e gjen të lidhur Thriller “me vdekjen e një 51-vjeçari shqiptar në Athinë Gjendet i vdekur 51-vjeçari shqiptar në periferi të Athinës
I vidhen 66 mijë euro dhe pistoleta zyrtarit të Kosovës Një shumë e madhe parash dyshohet se i janë vjedhur një zyrtari të lartë të Qeverisë së Republikës. Indeksonline shkr
Të dyshuar për vjedhje, arrestohen 6 të rinjë në Prishtinë Policia në Prishtinë sot ka arrestuar gjashtë persona të dyshuar për disa vjedhje të rënda, si dhe ka sekuestruar gjësen
Vodhi 1000 litra naftë pranë TAP-it, arrestohet 38 vjeçari Policia e Korçës ka arrestuar një 38 vjeçar i cili dyshohet të ketë vjedhur 1000 litra naftë pranë TAP-it. Ndalimi i
Kurti: Po vjedhin shumë, sepse janë në mandatin e tyre të fundit Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka thënë se keqinvestimi është faktori kryesor që e ka degraduar ekonominë n