E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

vjedh

E vodhën skafin në Greqi, policia kap dy persona në Vlorë Një skaf i vjedhur në Greqi është bllokuar në Vlorë. Për të janë arrestuar dy persona të cilët akuzohen se e kanë vje
"Thellohet skandali i vjedhjes me tenderat sekretë", PD sërish akuza të rënda ndaj qeverisë Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj nuk heq dorë nga akuzat ndaj qeverisë për tenderat që po shfrytëzohen në kuadër t
Artan Hoxha: Nëse ju ka vjedhur vjet OSHEE, ju siguron se do t'ju vjedhë po aq këtë vit! "Në rast se matësi është i paaksesueshëm, atëherë do të merret për bazë sesa ka harxhuar në të njëjtin muaj të vitit par
Vjedhje dhe trafik lëndësh narkotike, si u kap 34 vjeçari në Durrës Një 34 vjecar është arrestuar në Durrës pasi akuzohet për disa vepra penale. Në njoftimin për media bëhet e ditur se
E BUJSHME/ Yllit të Juventusit i vjedhin Instagramin (FOTO LAJM) Bleiz Matuidi duket se është me të vërtetë i pafat në këto muaj të parë të vitit 2020. Mesfushori i bardhezinjve ka
Plagosje, vjedhje e armë pa leje: Kapen dy ''të fortit'' e Beratit Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë 3 shtetas, të tre të dënuar më parë për vjedhje dhe dhunë në familje, si dhe
Ashley Cole përjeton tmerrin, hajdutët e lidhin në karrige dhe i vjedhin banesën Ish-ylli i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, u sulmua nga një bandë hajdutësh të maskuar në shtëpinë e tij. 39-vjeçar
Masat për koronavirusin, ulet ndjeshëm numri i vjedhjeve dhe aksidenteve në Kosovë Mbyllja e njerëzve nëpër shtëpi nga koronavirusi, ka ndikuar që kohëve të fundit në krahasim me vitin e kaluar të ketë m
Është infektuar me koronavirus? Reagon futbollisti i Kombëtares: Nuk jam i infektuar, më kanë vjedhur "Facebook-un" Leonard Maloku fatmirësisht nuk është infektuar me koronavirus. Futbollisti i Kombëtares Shpresa ka përgënjeshtruar l
''Shpërthen'' Rama: Thonë po vidhet, ku e patë vjedhjen nga shtëpia apo me satelit Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se qeveria po vazhdon operacionin humanitar për të ndihmuar pensionistët dhe familjet
Jul Deda akuzon për "kopje" Ramën: Vjedh idetë e Bashës, e i shet si të vetat! "Pra kur opozita denoncon apo proteston, për Edin është opozitë pa ide, ndërsa kur opozita propozon, prapë për Edin ësht
Me grep peshkimi arrinë ta vjedhë varësen me vlerë qindra euro (VIDEO) Mënyrat e vjedhjes vetëm sa po bëhen më kreative se më parë duke përdorur metoda të ndryshme. Një metod e tillë i ka
"Vjedhje, ti na humbe kohë", Ancelotti i rikthehet finales së paharrueshme (VIDEO) Finalja e Champions League të vitit 2005 nuk harrohet kurrë nga tifozët e Milanit. Skuadra që drejtohej nga Carlo Ancelo
Revoltohet Florian Binaj: Hajduta! Me të vjedh 2 herë në pikë të mëngjesit! (FOTO LAJM) Një ndër problemet më të mëdha në Tiranë është parkimi i cili është kthyer në makth për qytetarët. Ky rezervim për v
Vjedhje spektakolare, si e mashtroi sy për sy i huaji kambistin në Fier dhe i mori 50 mijë euro (VIDEO) Personi që po shihni në foto është autori i vjedhjes spektakolare të ndodhur pak ditë më parë në Fier. Abc News raporton
Neritan Ceka sulmon hapur Sorecan: Po vjedh 6 milion euro me një njeriun e tij nga Bologna Studuesi Neritan Ceka, ka akuzuar ambasadorin shqiptar të BE-së, Luigi Soreca, se po vjedh paratë që investohen, në Apol
Grabitje "të çmendura": Arrestohen tre persona në Tiranë pasi vidhnin kasafortat e bizneseve (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor "Poliklinika", për goditjen e një grupi kriminal në fushën e vjedhjes
Vajza filmohet duke vjedhur para, gabimi që bëri kur u largua (VIDEO) Në puntatën e sotme të emisionit “Stop”, janë transmetuar disa nga videot e rubrikës “hitparade i absurdit shqiptar”.
Kryemadhi i drejtohet ashpër Etilda Gjonajt: Një halabake rrugësh! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërthyer sot në akuza ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda gjonaj të cilën e k
Lëviznin lirshëm me makinë të vjedhur, policia kap si në filma dy të rinjtë Dy persona janë arrestuar nga policia, ndërsa një tjetër u shpall në kërkim, pasi qarkullonin me makinë të vjedhur dhe n