999 rezultate për

vjedh

Zbardhen 13 vjedhje në Vlorë, arrestohet njëri prej autorëve Policia e Vlorës ka zbuluar autorët e 13 vjedhjeve të ndodhura në rrjetin e ndriçimit rrugor në qytetin e Vlorës por jo
Në kërkim për "vjedhje bankash", esktradohet 62-vjeçari nga Italia Një 62-vjeçar shqiptar është ekstraduar nga Italia pasi rezulton dënuar në Shqipëri nga Gjykata e Elbasanit me 7 vite b
"Të shtunën shembet ky sistem", Basha fton matjanët në protestë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme është ndalur në qytetin e Burreli ku është atkuar me banorët e zo
Autorë të disa vjedhjeve, shkatërrohet banda e hajdutëve në Elbasan Një bandë hajdutësh është shkatërruar në Elbasan. Policia njofton se në pranga ka rënë një shtetas, ndërsa dy të tjer
"Ju nuk jeni të varfër, jeni të vjedhur", Basha takon lushnjarët Kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka vazhduar takimet me popullin për ti ftuar në protestën
Kryemadhi thotë se miqtë e Ramës vodhën 4.4 milion euro për 4 orë Kryetarja e LSI-se, Monika Kryemadhi ka bërë një akuzë të drejtpërdrejt sot duke theksuar se miqtë e Ramës kanë vjedhur
Pas lopëve plas vjedhja e bletëve Vetëm për vitin 2018 në rrethin e Elbasanit janë vjedhur 250 koshere bletësh. Engjëllush Spaho, sekretar i Shoqatës së B
Çmenduri si kjo rrallë dëgjoni, vjedh këpucë se pëlqen erën e tyre (FOTO LAJM) Makoto Endo (40), nga Japonia bëri këtë gjest duke vjedhur këpucë për t'i marrë erë pasi që kështu ndiente kënaqësi seks
EMRI/ Arrestohet shqiptari pas vjedhjes së 800 kg duhan në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një shtetas shqiptar i cili akuzohet se ka vjedhjen e një sasie të madhe duhani të th
Kapet "xhepisti" i të sëmurëve në Fier Policia e Fierit raporton se ka vënë në prenga një shtetas 62 vjeçar i cili ishte kthyer në "makthin" e të sëmurëve në n
"Gjushi, Çela dhe Çyrbja festuan me 7 kriminelë pas vjedhjes së zgjedhjeve" (VIDEO) Deputeti demokrat, Ervin Salianji ka postuar një video në Facebook, ku shihen kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, k
Sulmohet edhe një bankë në Kosovë Policia njofton se gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një grabitje në një banke në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë.
Arrestohen katër "skifterat" e 13 vjedhjeve në Kavajë Zbardhen 13 vjedhje banesash të ndodhura më parë në qytetin e Kavajës dhe fshatrave përreth. Finalizohet operacioni p
Merr fund arratia e dy "skifterëve", arrestohen në Lushnje Dy persona mësohet se kanë përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohen për disa vjedhje të ndodhura në zonat e Lushnj
I grabitën shtëpinë, hajdutët lënë dy letra misterioze Nëse keni pasur fatkeqësinë që t’iu jetë vjedhur ndonjëherë shtëpia kur nuk keni qenë aty,mendoni se hajdutët nuk do të
Shkatërrohet banda e "skifterave" shqiptarë në Itali Policia italiane përsëri ka goditur një grup shqiptarësh që kryenin vjedhje në banesa e biznese. Sipas të dhënave në
Maskat grabisin argjendarinë në Lushnje Një argjendari në qytetin e Lushnjes është vjedhur gjatë orëve të natës nga persona të paidentifikuar. Autorët kishi
EMRI/ Vjedhje si në "filma aksion", kapet shqiptari në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar mbi të cilin rëndojnë akuzat e shumë vjedhjeve në zonen e Raguza-s
Zbulohen 400 receta false lëshuar për të vdekurit, si kryhej vjedhja Shifrat e abuzimeve me paratë e rimbursimit të ilaçeve janë të larta. Me urdhër të Prokurorisë dje u arrestuan disa pers
Komunikonin me kode, 8 skifterët shqiptarë përfundojnë në pranga 8 shqiptarë kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen për disa vjedhje. Shqiptarët ishin kthyer në tmerrin e banorëve n