E FUNDIT/ Lëkundet sërish toka, tjetër tërmet në Tiranë
999 rezultate për

vjedh

Ky hajdut po bën namin duke vjedhur furrat në Kosovë (VIDEO) Vjedhjet në Kosovë janë të shpeshta. Pothuajse çdo ditë, qytetarët raportojnë në polici se hajnat kanë hyrë në shtëpitë
Del lista, këta janë shqiptarët më të kërkuar nga policia në Londër Tashmë prej disa kohësh shqiptarët janë kthyer në problematikë serioze në Londër dhe madje tre prej tyre janë shpallur n
Sfida për zgjedhjet e parakohshme, PD i përgjigjet Ramës Gjatë fjalës së tij në Kongresin e PS, kryeministri, Edi Rama ka bërë një sfidë të hapur për opozitën ku ka thënë se nës
Përfundojnë në pranga 3 hajdutët e lopëve në Kamëz (FOTO LAJM) Tre shtetas janë arrestuar në Kamës, si dhe shpallet në kërkim një tjetër për vjedhje në bashkëpunim të bagëtive të tras
I dënuar për vrasje, kush është pjesëtari i grupit të kokainës në Tiranë 3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Ata ranë në pranga
"Ministrja bën drejtor të akuzuarin për vjedhje" Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar në Facebook-un e tij nëpërmjet qytetarit dixhital se ministrja Belinda Ballu
Frankfurt befason Interin (VIDEO) Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza. Jovic dëshmon edhe njëher ps
Arrestohet "skifteri" në Elbasan, ishte kthyer në makth për banorët Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një 31-vjeçari mbi të cilin rëndojnë akuzat e disa vjedhjeve në këtë
Kontabilisti i vjedh 292 mijë euro klubit të futbollit për t'i shpenzuar me modelen Një kontabilist ka vjedhur 250 mijë Paund nga një klub futbolli i ligës jo profesioniste për t’i shpenzuar me një modele
Shkon të denoncojë vjedhjen e motorit, i riu përfundon vetë në pranga (VIDEO) Donald Shehu, banor i kryeqytetit, i është drejtuar emisionit “Stop” për të denoncuar atë që i ka ndodhur me Policinë e
Postieri vjedh mbi 110 milion lekë fatura, dëmin do ta paguajnë shqiptarët (VIDEO) Nuri Memo, nga fshati Ceprat i Vlorës ankohet në “Stop” se postieri, tek i cili paguante energjinë elektrike, i ka vjedh
U gjetën të masakruar, si është gjendja e çiftit të moshuar Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Durrësit. Një çift të moshuarish janë dhunuar në mëny
Incineratorët: Naivitet kryeministror, apo skenar banal vjedhjeje? Nga Lavdosh Ferruni Ideja për të dhënë koncesione për ndërtim incineratorësh në Shqipëri duket të jetë cfaqu
Arrestohet "skifteri" në Durrës, ishte kthyer në makth për banorët Një 19-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohet për disa vjedhje. Shtetasi L.D banues në lagjen 1
Tronditet Benzema, hajdutët i vjedhin shtëpinë Djë në mbërmje pas ndeshjes Real Madrid–Barcelona një lajm i rende ka tronditur Benzemanë. Grabitësit kanë përfituar
Murrizi: Në Parlament ka skifterë me kollare Deputeti Myslim Murrizi i ftuar në "Arena" , tha se në Kuvend ka deputetë që vjedhin me firma, duke shtuar se në karrier
Hajdutët gjakosin dhe vjedhin të moshuarin në Vlorë Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku grabitësit kanë hyrë në shtëpinë e një të moshuari rreth 70 vjeç. Me
Mediat greke: Kombëtarja shqiptare na “vjedh” një tjetër lojtar Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci ka gati disa emra të rinj të cilët do t’i afrojë në ekip në eliminatoret e Euro
Arrestohet një shqiptar në Greqi Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Janinës, pas mesnatës së sotme në Kakavijë për shkak se kërkohej nga auto
"Se mos na vjedhin edhe brekët", aktivisti ngre zërin për dy skandalet Ne në Shqipëri kemi një shprehje që thotë se ‘’çudia më e madhe zgjat tre ditë,’’ po duket se për ngjarje të mëdha edhe