999 rezultate për

vizituar

Ja 15 plazhet greke që duhen vizituar (FOTO-LAJM) Pa erë, me temperatura të përshtatshme dhe me shumë diell, ishujt e Greqisë janë përfekt për pushimet e kësaj vere. Por
Serbia refuzon kërkesën e Memli Krasniqit për të vizituar Bujanocin Qeveria e Serbisë ka refuzuar kërkesën e Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi, për të vizituar qyte
Pacolli i tregon Metës dyqanin ku është blerë djepi i tij (FOTO-LAJM) Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Ilir Meta gjatë vizitës së tij në Gjakovë pas takimit me Kryetaren e Komunës së Gjakov
Fëmijët me shumë lodra qeshin më pak (FOTO LAJM) Për rreth një vit fotografi italian Gabriele Galimberti ka udhëtuar nëpër botë për të realizuar foto të fëmijëve bashkë
Bashkëpunimi ekonomik Shqipëri-Kosovë, Rama sot në Pejë Kryeministri Edi Rama do të vizitojë sot qytetin e Pejës në Kosovë. Sipas njoftimit të Kryeministrisë, fillimisht kreu i
Khorodovsky takoi sot ish-kryeministren Timoshenko Ish-magnati rus i naftës Mikhail Khorodovsky, i cili pak javë më parë u lirua nga burgu pas faljes që bëri presidenti ru
Ja disa nga vendet përrallore që duhen vizituar (FOTO-LAJM) Toka ofron vende përrallore, diku nga dora e natyrës, diku vepër e njeriut. Më lartë po iu sjellim disa nga vendet turis
Tifozja speciale: Forza Milan (FOTO LAJM) Claudia Romani nuk e ka fshehur asnjëherë dashurinë për skuadrën e saj të zemrës. Modelja 31-vjeçare italiane, e lindur
Rihanna e fiksuar pas tatuazheve (FOTO LAJM) Ajo është mjaft e fiksuar pas tatuazheve dhe numëron plot 20 të tilla në trup. Por duket se përsëri nuk është e kënaqur
Ja pse Shqipëria duhet vizituar në 2014-n (FOTO-LAJM) Pas një kërkimi disa mujor që ka bërë për të zbuluar gjërat më të bukura të vendeve evropiane, “Yomadic” jep disa këshil
Berisha: Rama të vizitohet te psikiatri Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetin social Facebook shprehet se kryeministri Edi Rama duhet të vizito
Reagon ministri serb pas pengimit për të vizituar Kosovën Reagon Aleksandër Vulin, Ministri serb pa portofol i ngarkuar për Kosovën, pas pengimit që i'u bë nga institucionet koso
Dreka Thohir-Moratti, Interi i ri lind në tavolinë (FOTO LAJM) Interi i ri lind në tavolinë. Manjati indonezian Erick Thohir, aksioneri kryesor i klubit zikaltër, ka mbërritur këtë më
Messi ka udhëtuar 122,333 km në 64 ditë Lionel Messi ka patur me të vërtetë nevojë për pak pushim pasi ka qënë tre herë përreth botës në 64 ditë. Duke llogaritu
"Lonely Planet", Maqedonia mes 10 vendeve që duhen vizituar "Lonely Planet”, në botimin e saj “Best travel 2014” ka përfshirë edhe Maqedoninë, në listën e vendeve që duhen vizituar
Çitaku, Beqaj e Agani në Preshevë me leje të Serbisë Qeveria në Serbi ka thënë se po shqyrton kërkesat e ministrave nga Kosova për të vizituar Luginën e Preshevës. Udhëh
Kurban Bajrami, urojnë liderët politikë Zyrtarë të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), kanë vizituar sot selinë e Bashkësisë Fetare Islame (BFI), nga ku ka
Thaçi në Ferizaj: Do punojmë për interesat tuaja Pak orë para se të niset për në Bruksel, kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Hashim Tha
Faqet e internetit më të vizituara në botë Doni të dini disa nga faqet e internetit më të vizituara në mbarë botën. Mark Graham dhe Stefano De Sabbata kanë realizu
Dhjetë vendet e vizituara më shumë nga turistët në New York (FOTO-LAJM) Me një popullsi prej 8.108.080 banorë dhe një sipërfaqe prej 800,31 km², New Yorku është qyteti më i madh në SHBA. Ai ës