999 rezultate për

vizituar

Deputeti i VMRO-së viziton Selën në spital dhe i kërkon falje Një deputet i VMRO-DPMNE-së ka vizituar sot kreun e LR-PDSH-së, Ziadin Selën dhe i ka kërkuar falje. Lajmin e kanë b
Shëtitën 45 vende, shikoni si u pritën në Shqipëri dhe Kosovë (VIDEO) Global Degree ka publikuar së fundmi një video interesante, në të cilën shfaqen një grup të rinjsh të cilët kanë vizitua
Kryeveprat arkitekturore, të ndërtuara për ata që nuk tremben nga lartësitë (FOTO LAJM) Në qytetet moderne arkitektura po zhvillohet me shpejtësi. Qiellgërvishtëset dhe arritjet e tjera të punuara me mjesh
"Forbes": Shqipëria me plazhe të bukura dhe të lira, duhet vizituar në 2017 (FOTO LAJM) Revista prestigjoze Forbes e ka renditur Shqipërinë si një ndër vendet më atraktive dhe më pak të shtrenjta për tu vizit
Vuçiç kërkon leje nga Qeveria e Kosovës për ta vizituar Leposaviçin Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçi, ka kërkuar leje nga Qeveria e Kosovës për të vizituar Leposaviçin, kanë bërë me
Shkencëtari i NASA-s tregon të vërtetën e tij rreth alienëve Teoricienët konspirativë argumentojnë se ka shenja të pafundme që dëshmojnë se alienët e kanë vizituar Tokën. Sido që
15 arsye pse duhet vizituar Shqipëria (FOTO LAJM) "Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! Unë e vizitova atë vitin e shkuar dhe u dashurova pas saj. Është një
United ka sajtin më të vizituar në botë, ja top 20 ekipet (FOTO) Manchester United ka sajtin më të vizituar në botë. Në sezonin e fundit "Djajtë e Kuq", ka pasur rreth 8.5 milionë euro
Shqipëria renditet në mesin e 17 vendeve që duhen vizituar Ishulli i Princit Edward në Kanada, Chengu, qyteti i lashtë në Kinë, dhe plazhet e bukura të Senegalit janë vetëm disa n
CNN rendit Shqipërinë në 17 vendet që duhen vizituar gjatë 2017-ës CNN edhe në këtë fillim viti ka bërë listën e shtetëve të cilat duhet patjetër të vizitohen gjatë vitit, dhe në këtë lis
CNN rendit Shqipërinë në 17 vendet që duhen vizituar, Rama: Pak ndër ne nuk e shohin! CNN rendit Shqipërinë në 17 vendet që duhen vizituar. Per këtë një reagim ka ardhur nga Rama, përmes një postimi në Face
Djali i komandant Sokolit viziton babin në burg, por ka një porosi për shqiptarët (FOTO LAJM) Ari Ukshini, djali i Sami Ukshinit, i njohur si komandant "Sokoli", ka vizituar sot babain e tij i cili po mbahet në bur
Kryeministri i Japonisë kërkon falje për Pearl Harbor-in përpara Obamës (VIDEO) Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, ka vizituar bazën ushtarake detare amerikane në një vizitë historike në Pearl Har
Katër tregjet më të vizituara të Krishtlindjes në Europë Qytetet evropiane janë gati për të mirëpritur tregjet tradicionale të Krishtlindjes që janë të hapura nga sot e deri në
Jeta brenda regjimit diktatorial të Koresë së Veriut (FOTO LAJM) Ngrënia e barit, fjetja në dysheme dhe dritat e fikura pas orës nëntë mund të tingëllojnë si diçka jofort e kënaqshme, p
"The Times" uron Shqipërinë për pavarësinë: Një vend për t'u dashur (FOTO LAJM) Revista prestigjoze "The Times" e Kuwait, ka uruar Shqipërinë me rastin e festave kombëtare, duke e cilësuar si një vend
27 vjeçarja, femra e parë që ka vizituar pothuajse çdo vend të botës (FOTO LAJM) Kush nuk ka ëndërruar të paktën njëherë në jetë të udhëtojë nëpër botë? E sigurt që të gjithë kemi endërruar, por mu
Njerëzit në radhë për të vendosur “Unë votova” në varrin e aktivistes që nuk mundi të votonte kurrë Në pamjet e mësipërme njerëzit nuk po presin në radhe për të votuar, por për të vizituar vendin ku prehet Susan Anthony.
Ohri mes 10 vendeve më të bukura për t'u vizituar në vitin 2017 "Lonely Planet" ka shpallur një listë të dhjetë qyteteve të botës të cilat i'a vlen që të vizitohen në vitin 2017. Q
Vuçiç 'thumbon' Mustafën:"Cilën minierë ke vizituar? Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka komentuar vizitën e sotme të homologut të Isa Mustafa në kombinatin Trepça