999 rezultate për

vizituar

56 bukuroshe seksi i heqin trurin Xhelal Mziut në Kamzë (FOTO LAJM) 56 bukuroshe nga e gjithë bota kanë vizituar sëfundmi Bashkinë e Kamzës duke marrë nga kreu i saj edhe titullin "Mirënjo
E FUNDIT / Shikoni se kush e ka vizituar Barcelonën (FOTO LAJM) Barcelona fitoi dje në transfertë kundër Athletic Bilbao me shifrat 0-2 në "San Mames". Por sot një ishi i klubit ka
Haradinaj mohon se ka vizituar UP-në për shkak të presioneve Një ditë pas reagimit të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” për presione nga jashtë, kryeministri Ramush Hara
Grimeri i familjes Kardashian viziton talentin shqiptar Grimeri i njohur Ariel Tejada është duke vizituar Kosovën Ariel është njëri prej grimerëve më të njohur në SHBA dhe ësh
Turizëm, ja 10 destinacionet kryesore për të vizituar në Tiranë Shqipëria, vitet e fundit, ka qenë në radarin e shumë mediave të huaja, të cilat thurnin lavde mbi bukuritë natyrore dhe
Mediat serbe tregojnë kushtin e Trump për ta vizituar Serbinë Mediat serbe në një analizë në lidhje me vizitën e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump në Ser
Hashim Thaçi takohet me Kadri Veselin dhe Sami Lushtakun (FOTO LAJM) Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, kanë vizituar të premten kreun
Këto janë vendet më pak të vizituara në botë që do t’ju habisin (FOTO LAJM) Organizata Botërore e Turizmit ka shpallur listën e 15 vendeve më pak të vizituara gjatë vitit që lamë pas. Përveç at
Struga, perla që duhet vizituar (FOTO & VIDEO) Struga, qyteti piktoresk rreth bregut të Liqenit të Ohrit, gjithnjë e më shumë po bëhet destinacion i vizitorëve të shum
Çitaku takohet me George W Bush Amasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku dje është takuar me ish-presidentin e Amerikës Geo
Lori Hoxha sapo plotësoi një dëshirë të rëndësishme për të (FOTO LAJM) Koncepti i listës së dëshirave padyshim që është i njohur nga të gjithë edhe ëndërrojmë që në fund të jetës një listë ku
Liqeni i Dojranit, pak i njohur por shumë tërheqës për ta vizituar (FOTO/VIDEO) Liqeni i Dojranit është gjithashtu një destinacion turistik në Maqedoni që vlerësohet shumë. Ka një sipërfaqe prej 4
Mbi 65 mijë turistë të huaj e kanë vizituar Maqedoninë në maj të këtij viti Në muajin maj të këtij viti, Maqedoninë e kanë vizituar 65.285 turistë të huaj, të cilët kanë realizuar 121.345 bujtje.
Këto janë destinacionet më të vizituara të botës nënujore (FOTO LAJM) Oqeani dhe thellësitë e tij. Vendi më i frikshëm për disa dhe më i preferuari për të tjerë. Fakti që 71 për qind
National Geographic rëndit Kosovën dhe Shqipërinë ndër 10 vendet që duhen vizituar (FOTO LAJM) Në një artikull të ri të titulluar "Dhjetë vendet që meritojnë më shumë udhëtarë", National Geographic e ka renditur Kos
10 vendet që duhet t’i vizitoni në Evropë gjatë vitit 2017 (FOTO LAJM) “Lonely Planet” ka lëshuar listën e saj vjetore të vendeve më të mira për t’u vizituar në Evropë dhe destinacionet evro
Sheshi “Skëndërbej” vendi më i vizituar, ngjall kureshtjen e qindra qytetarëve e turistëve Edhe pse hapja zyrtare u bë dje në mbrëmje, “Sheshi Skëndërbej” ka qenë edhe sot një nga pikat më të vizituara të Tiranë
Shëtitën 45 vende, shikoni si u pritën në Shqipëri dhe Kosovë (VIDEO) Global Degree ka publikuar së fundmi një video interesante, në të cilën shfaqen një grup të rinjsh të cilët kanë vizitua
"E rrahur, por e pamposhtur", ja si duket Arbana Xharra pasi u dhunua brutalisht (FOTO LAJM) Analisti dhe gazetari Berat Buzhala ka vizituar gazetaren Arbana Xharra e cila së fundi iu bashkua Partisë Demokratike t
Këto janë vendet më romantike në botë (FOTO LAJM) Ndjeni dashurinë në këto vende klasike dhe të mrekullueshme. “National Geographic” ka sjellë disa destinacione shumë