999 rezultate për

vizituar

Zv.ministri punëtor, këto muaj ka vizituar disa qytete të Kosovës Zëvendësministri Qazim Rrahmani thotë se ka pasur shumë aktivitete, por i ka paraqitur ato më të theksuarat gjatë tre mu
Këto vende janë të ndaluara për t'u vizituar: Arsyet janë të frikshme (FOTO LAJM) Edhe pse duket e çuditshme ka vende në botë që ligjerisht nuk lejohet të shkelë njeri. Edhe pse shpesh për turistët j
Publikohet video, Kim Jong Un ka vizituar fshehurazi Kinën (VIDEO) Videoja e një treni special, që i përket familjes në pushtet të Kim Jong-un, ka nxitur thashethemet që diktatori ka udhë
Vdiqën rrugës për të vizituar babain në burg, dyshimet e aksidentit të frikshëm Aksidenti tragjik i Qerretit, ku humbi jetën Aliçe, 3 vjeç, dhe vëllai i saj Dritani, 5 vjeç, vazhdon të konsiderohet nj
Arsyet e tmerrshme pse këto vende të botës janë të ndaluara për t’u vizituar Edhe pse duket e çuditshme ka vende në botë që ligjerisht nuk lejohet të shkelë njeri. Edhe pse shpesh për turistët j
Vendet e frikshme që duan guxim për t'i vizituar (FOTO LAJM) Në këtë listë janë vende nga shtete të ndryshme por që të gjitha kanë një pikë të përbashkët. Të gjitha në sipas transme
"Ujqërit e Natës" të Putinit ende nëpër Serbi, a do të afrohen në Mitrovicë? Dhjetëra pjesëtarë të grupit të motoçikësitëve “Ujqërit e Natës”, kanë vizituar Banja Llukën, qendrën administrative të
Zv. Presidenti i FIFA-s pranon ftesën për të vizituar Shqipërinë Zv. Presidenti i FIFA-s pranoi me kënaqësi ftesën e Presidentit të FSHF-së për të vizituar Shqipërinë në një kohë shumë
Demaliaj replikon me Avdullah Hotin, i përmend të pamet Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj, ka reaguar ndaj konferencës së LDK’së, ku shefi i Grupit Parlamentar të kësaj part
Brenda qytetit blu, vendi sekret më i vizituar në botë (FOTO LAJM) Vendbanimet me shumë ngjyra të Holandës janë të këndshme, po ashtu edhe ishujt e barshë të Greqisë janë magji më vete.
Arsyet e mëdha për të vizituar Islandën dhe për të qëndruar përgjithmonë atje (FOTO LAJM) Islanda është një vend i mrekullueshëm që do të mbetet në kujtesën tuaj përgjithmonë pas vetëm një vizite. Natyra un
Parisi në alarm, mbyllet muzeu më i vizituar në botë (FOTO LAJM) Paris ka ngritur alarmin ndërsa Lumi Sena vazhdon të rritet dhe Luvri përgatit të mbyllë dyert e saj në mes të dimrit të
DETAJET/ Para dërgimit në Gjermani, Mustafa flet me Hashim Thaçin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka treguar se që nga momenti që është njoftuar për gjendjen shëndetësore të ish kryem
EKSKLUZIVE/ Djali i milardierit Soros vjen në Kosovë George Soros është i njohur për publikun vitet e fundit pas akuzave që Presidenti i SHBA, Donald Trump ia drejtoi gjatë
Ilegalisht dhe nëpërmjet korrupsionit, 33-vjeçari që ka vizituar 197 vende të botës (FOTO LAJM) Ai është arrestuar dy herë, është shtuar në spital në 20 vende dhe ka korruptuar zyrtarët. Ai ka hyrë ilegalisht për
Ja cilët persona duhet vizituar më shpesh konsulentin mjekësor ipas një studimi të fundit nga Kolegji Mbretëror i Mjekësisë Emergjente, thuhet se foshnjat nën moshën 12 muajshe që kan
27 vjeçarja, gruaja e parë që vizitoi çdo vend të botës! (FOTO LAJM) Një 27 vjeçare, tashmë ka realizuar ëndrrën e saj. Kjo pasi ajo tashmë është bërë gruaja e parë, e cila ka vizituar ç
Pensionisti ka vizituar 852 vende në të gjithë botën, shpërblehet me titull Don Parrish, 73 vjeç nga Çikago, udhëtoi për herë të parë jashtë shtetit në Gjermani në vitin 1965. Ai ka udhëtuar n
Zbulohet vizita që ka bërë Putin në Kosovë Udhëheqësi i Rusisë, Vladimir Putin, kishte vizituar Kosovën në verën e vitit 2001. Atëkohë, kishte takuar trupat ruse n
Flet motra e terroristit të New-York-ut Motra e sulmuesit të dyshuar të Nju Jorkut, Sayfullo Saipov, i tha Radios Evropa e Lirë se familja e saj beson se Saipov