999 rezultate për

vizitoni

Guvernatori i Janinës fton shqiptarët ta vizitojnë "Në 1990 filluan të vinin në atdheun tonë si emigrantë shumë shqiptarë. Të gjithë çfarë patë dhe mësuat e transportuat n
17 plazhet që duhet t'i vizitoni në Shqipëri gjatë 2016-ës (FOTO LAJM) Thesaret më të çmuara të Shqipërisë janë ende të pazbuluara, e këtu e kam fjalën për plazhet marramendëse të vendit tonë
Boston Globe: Berati, një qytet që duhet ta vizitoni Qyteti muzeal i Beratit u rendit nga ana e gazetës prestigjoze amerikane "Boston Globe si një nga shtatë destinacionet q
10 vendet që duhen vizituar gjatë 2016-ës (FOTO LAJM) Shume prej nesh po pergatiten per te marre pushimet e festave te fundvitit, ndersa shume te tjere po planifikojne se ku
Vizitoni Greqinë nëse keni euro me vete Nëse do të vizitoni Greqinë gjatë pushimeve tuaja verore, me vete duhet të keni para kesh. Kjo është këshilla që vjen ng
Plazhet më të bukura që mund të vizitoni (FOTO LAJM) Pushimet janë pjesa më e rëndësishme dhe që të gjithë presim me padurim. Stina e verës po afron dhe ju mbase keni fillua
Vendet ideale që ju duhet të vizitoni (FOTO LAJM) Dëshironi që të vizitoni vende që më të vërtetë do ju ngelin në memorie për një kohë të gjatë, atëherë mos nguroni të zg
Vendet që nuk mund të vizitoni (FOTO LAJM) Bota ka dhe vende të cilat janë të mbyllura dhe nuk lejohet të vizitohen. Disa nga këto vende që janë të mbyllura për pu
Vende që ju mund të vizitoni Bota është e pasur me bukuri të shumta natyrore, të cilat do të ishin një guidë e mirë pushimesh. Ndër vendet që të japi
Nëse i vizitoni këto 30 destinacione nuk do ti harroni kurrë (FOTO-LAJM) Kroacia, Greqia por edhe Italia, janë vende të cilat për disa prej nesh mund të jenë vizituar, por ka edhe disa vende të
Një ditëlindje speciale për Luanën Luana Vjollca ka marrë vlerësime maksimale nga miqtë dhe ndjekësit në Instagram, teksa ajo ka festuar ditëlindjen pranë
Kisha Katolike letër Papës: Do dëshironim të vizitonit edhe Shkodrën Disa javë para se Papa Françesku të vizitojë Shqipërinë, Kisha Katolike përmes një letre dërguar Papës shpreh dëshirën q
"Shqipëria, toka e bukurive të pafundme" (FOTO-LAJM) Këtë vit pushimet mund t’i kaloni në një vend jo shumë larg italisë por ende jo shumë të njohur që mund t’iu ofrojë një
Me FieldTrip tashmë mund të vizitoni muzete dhe kopshtet zoologjike me te bukura Nëse keni aplikacionin Field Trip nga Google te instaluar në telefonin tuaj, ju mund të merrni pranim të lirë në 23 prej
Këto vende të bukura ju presin t'i vizitoni (FOTO LAJM) Janë me mijëra vendet e bukura që mund të vizitohen por në foto galerinë e mësipërme, kemi zgjedhur 24 prej tyre, të cil
10 vendet që duhet të vizitoni në Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria është një tokë e mbushur plot surpriza dhe e aftë për të mahnitur edhe turistin më skeptik. E gjendur mes male
Turistët kinezë: Pamë fantazmën e Ledi Dianës (VIDEO) Turistët kinezë pohojnë se kanë filmuar fantazmën e princeshës Ledi Diana teksa po vizitonin një kishë në Glasgow të Sko
“The Guardian”: Duhet të vizitoni Shqipërinë Turizmi shqiptar po zë gjithnjë e më shumë vend në faqet e shtypit britanik. Gazeta prestigjoze “The Guardian”, duke shk
Gjeni dhe ruani IP e adresave tuaja Gjetja e IP të adresës tuaj është e rëndësishme në nisjen e kontrollimit të lidhjeve të desktopëve dhe kryerjen e punëve
Dushku: Ja pse duhet të vizitoni Shqipërinë Eliza Dushku zbulon një prej projekteve të saj që është promovimi i Shqipërisë me anë të një dokumentari. Në një artikul