999 rezultate për

vizitoni

Këto qytete në Europë, mund t’i vizitoni me shumë pak para Dëshira për të udhëtuar dhe për të njohur kultura të reja pa shpenzuar shumë ,është endrra e secilit prej nesh. Duke kra
Njihuni me disa vende të botës që nuk guxoni t'i vizitoni Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi
Binjaket e ndërtesave më të famshme në botë që mund t'i vizitoni falas (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur që të doni shumë të shëtisni nëpër disa nga monumentet dhe ndërtesat më të famshme në botë por nuk
7 vendet që ekzekutoheni nëse i vizitoni (FOTO LAJM) Këto janë shtatë vendet që e keni të ndaluar t’i vizitoni, e nëse ndodheni rastësisht denoheni me ekzekutim! Sekreti
Nëse emigroni ose vizitoni Austrinë kurrë mos i bëni këto veprime Austria padyshim është një vend i bukur për t’u vizituar dhe duhet ta merrni në konsideratë, por bëni kujdes dhe mësoni
20 vendet që duhet të vizitoni përpara se të vdisni! (FOTO LAJM) Condé Nast Traveller ka botuar çmimet vjetore të Readers në lidhje me vendet që duhet të vizitohen patjetër të paktën nj
Aty ku fantazia takon realitetin, 6 kështjellat e filmave Disney që mund t’i vizitoni në jetën reale (FOTO LAJM) Harrojeni Princin e Kaltër, kafshët që flasin dhe njëbrirëshat. Nëse këto krijesa nuk ekzostojnë, kështjellat dhe pallat
Binjaket e ndërtesave më të famshme në botë që mund t'i vizitoni falas (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur që të doni shumë të shëtisni nëpër disa nga monumentet dhe ndërtesat më të famshme në botë por nuk
Këto janë vendet që nuk duhet t'i vizitoni kurrë (FOTO LAJM) Në ditët e sotme duket sikur në qoftë se ke para dhe dëshirë mund të shkosh kudo ku dëshiron. Por janë disa vende që ësh
Ja destinacionet që nuk duhet të humbisni pa i parë në Kosovën turistike (FOTO LAJM) Edhe për personat të cilët nuk janë të apasionuar pas plazhit e diellit ekzistojnë vende mjaft të bukura e fare pranë pë
Me pushime në Shqipëri! Ja çfarë duhet të vizitoni (FOTO LAJM) Shumë miq sa herë vijnë nga vendet ku jetojnë, nuk duan thjesht disa ditë relaksi buzë detit, por edhe të njohin histori
10 vendet që duhet t’i vizitoni në Evropë gjatë vitit 2017 Nga Franca deri në Mal të Zi, nga Suedia e Spanja dhe në Kroaci, ja dhjetë vendet e përzgjedhura që duhet t’i vizitoni g
10 vendet që duhet t’i vizitoni në Evropë gjatë vitit 2017 (FOTO LAJM) “Lonely Planet” ka lëshuar listën e saj vjetore të vendeve më të mira për t’u vizituar në Evropë dhe destinacionet evro
Vendet magjike që duhet t'i vizitoni patjetër gjatë jetës suaj (FOTO LAJM) Planeti ynë është me të vërtetë i mrekullueshem, dhe ka aq shumë bukuri rreth nesh sa duket e pamundur që të mos i shiko
Mediat italiane:Vizitoni Shqipërinë! Destinacioni i duhur për 2017-ën (FOTO LAJM) Shqipëria është akoma një vend i virgjër përsa i përket eksplorimit nga turistët e huaj, pavarësisht se ka shumë për të
Vendet që duhet patjetër t’i vizitoni përpara se të zhduken (FOTO LAJM) Disa nga vendet më të bukura në botë po zhduken ngadalë ngadalë dhe pikërisht për këtë sygjerohet që të vizitohen përpar
17 vendet "e fshehura" që duhet t'i vizitoni, mes tyre dhe një qytet shqiptar (FOTO) Europa është një kontinent që ofron shumëllojshmëri turizmi nga ai bregdetar deri te ai malor. Gjithsesi për një gjë jem
National Geographic: "Vizitoni Kosovën" (VIDEO) National Geographic, media më e madhe botërore kushtuar udhëtimeve dhe natyrës, këtë herë ka goditur me Kosovën. Për
10 vendet më të bukura që mund t'i vizitoni me partnerin (FOTO LAJM) Shpesh është vështirë të zgjedhësh vendin më të mirë, për shkak të larmishmërisë dhe bukurive të pafundme që ndodhen nëp
7 vendet që mund ti vizitoni nëse ndiheni vetëm (FOTO LAJM) Të jesh vetëm, është sa pozitive aq edhe e vështirë. Vetmia është e mirë, nëse e provon për një kohë të shkurtër, ndërsa