999 rezultate për

visi

Ja pse nuk do të lejohet flamuri i Kosovës në Eurovision Organizatorët e Eurovisionit kanë sqaruar arsyen se pse nuk do të lejohet flamuri i Kosovës në Eurovision. Ata kanë s
Ja kalendari që i pret Barçën, Realin dhe Atleticon (FOTO LAJM) La Liga për momentin është kampionati që ofron më shumë dilema sa i përket titullit kampion gjatë këtij sezoi. Askus
Në qytetin suedez valëvisin flamurin nazist Në qytetin suedez Vetlanda është ngritur flamuri i Suedisë dhe besohet se arsyeja se përse u ngrit flamuri është ditëlin
Gena dhe Devisi për vrap nga liqeni Palestra është vendi që frekuentohet rregullisht nga artistët, e jo vetëm, për të pasur një trup në formë. Por një shemb
Zbulohen pamjet, ja fustani që do mbajë Eneda Tarifa në Eurovision (VIDEO) Eneda Tarifa e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision tashmë ka përfunduar të gjitha përgatitjet. Bora Kokë
Romanca e Lori Hoxhës me të dashurin përmes fotove (FOTO LAJM) Visi dhe Lori Hoxha sot u kthyen në kryeartikuj të mediave, ndonëse ata prej kohësh e mbanin të fshehtë lidhjen e tyre.
Ja sa ka kushtuar klipi i Eneda Tarifës në Eurovision Eneda Tarifën e kanë kthyer me shpatulla pas murit jo pak komentues në rrjetet sociale, e ndërsa me shumë kërshëri u pri
BMW Next Vision 100 modeli i së ardhmes (VIDEO) BMW në përvjetorin e 100-të,po punon për të sjellë për të gjithë adhuruesit e tij. Koncepti i ri i krijuar është "Vision
Ja kush do të jetë shoqëruesja e Tarifës në Eurovision (FOTO) Së bashku me Eneda Tarifën, një vokal i dytë do të jetë pjesë në Eurosong. Venera Lumani ka qënë e para që na ka përcjel
Eneida Tarifa zbulon disa detaje nga përfaqësimi në Eurovision (FOTO) Këngëtarja që do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në Eurovizion, Eneida Tarifa ka zbuluar pak nga xhirimet e kripit të
Rumania jep dënimin e parë për krimet e komunizmit pas Çausheskut Nga Marian Chiriac /BIRN Kastacioni i gjykatës së lartë të Rumanisë të mërkurën i qëndroi një dënimi 20-vjeçar për Al
Arbër Zeneli shkëlqen në Holandë (VIDEO) Milot Rashica bëri të flasin për talentin e tij thuajse të gjitha mediat sportive në Holandë, e jo vetëm, ndërsa tani ës
Hidhet shorti i Eurovisionit, ja në çfarë date do të këndojë Eneda Tarifa Ditën e sotme është hedhur shorti i vendeve pjesëmarrëse në netët gjysmëfinale të Eurovisionit, i cili këtë vit do të or
Rashica në formacionin e javës në Eredivisie (FOTO) 2016-ta ka nisur mbarë për Milot Rashicën, i cili në në javën e 18 të Eredivizje realizoi golin e parë në fitoren 0-2 të
Ja super e dashura sekrete e Mbretit Zog (FOTO LAJM) Tania Visirova, kërcimtare e kabaresë "Foli Berzher" në Paris, një nga femrat më të bukura të kohës së saj, ka qenë për
Meta visits Belgrade to improve relations Speaker of the Parliament, Ilir Meta will visit Serbia from December 21st to 23rd, after his Serbian counterpart stayed
The truth about Meta's visit to Kosovo Speaker of the Parliament of Albania, Ilir Meta, managed to convince the opposition leaders in Kosovo that violence is n
Motra e Elvis Pistës: A do vijë dita kur Policia do te arrestojë vrasësit e Elvisit? Motra e Elvis Pistës, Beatrisa Pista, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kerkon te dije se, a do te vije kur
Ja kënga që i solli Shqipërisë vendin e pestë në "Junior Eurovision 2015" (VIDEO) Shqipëria e përfaqësuar nga Mishela Rapo, nxënëse e kolegjit turk Mehmet Akif është renditur e pesta në “Junior Eurovisi
Përfaqësim dinjitoz, ja këngëtarja që arriti rekordin e Nishliut në Eurosong (VIDEO) Një tjetër shqiptare ka arritur rekordin e Rona Nishliut në Eurosong. Bëhet fjalë për të talentuarën Mishela Rapo, përfa