999 rezultate për

visi

E therën dy shqiptarë mes Islandës, motra përlot me fjalët për Klevisin Ka humbur jetën 20-vjeçari nga Skrapari që u ther me thikë nga dy shqiptarë në kryeqytetin e Islandës. I riu Klevis
Vetëm 4 shtete në të gjithë botën nuk do ta transmetojnë supersfidën Ndeshja e së dielës në Old Trafford Manchester United me Manchester Cityn është me rëndësi të madhe në garën për titulli
Eurovision 2018 thyen rekord në shitjen e biletave Festivali Europian ‘Eurovision’, në të cilën është edhe vendi jonë pjesëmarrës i cili këtë vit do të mbahet në Lisbonë t
Titujt e gazetave serbe: Shqiptarët sfidojnë Beogradin, valvisin flamujt në Preshevë e Bujanovc Në ndërtesat shtetërore dhe në shtëpitë private në komunat e Preshevës dhe të Bujanocit, më 28 Nëntor, po valvitet flamu
Magjia e Junior Eurovision 2017, kush e përfaqëson Shqipërinë Këtë të dielë, më 26 nëntor në Tbilisi të Gjeorgjisë mbahet finalja e madhe e ”Junior Eurovision 2017” (Eurovizioni për
Maqedonia nuk do të marrë pjesë në Eurovision, ja arsyet Emri i Maqedonisë nuk u gjet në listën e 42 pjesëmarrësve në festivalin e këngës evropiane (Eurovision) për vitin e ardh
Shkrumbohet servisi në Sarandë, digjen 3 makina Një servis është përfshirë nga flakët në Sarandë. Nga raportimet e para mësohet se 3 automjete janë shkrumbuar nga z
Ermali nuk kursen as të dashurin e Lori Hoxhës, e ngacmon me komente (FOTO LAJM) Komentet e aktorit dhe komedianit Ermal Mamaqi duket se kanë prekur këtë herë edhe të dashurin e trashëgimtares së To
Ktheu servisin në magazinë marijuane, kapet pronari lezhjan Policia e Lezhës arrestoi sot Dodë Markvukaj, 49 vjeç, banues në Lezhë, i cili kërkohej në kuadër të operacionit antidro
U kap me 1 ton drogë, avokati i Arvisit: I pafajshëm, do të martohet më 27 gusht : Arvis Muça është liruar nga burgu. Ai u arrestua disa javë më parë me grupin e trafikantëve të 1 ton kanabis sativa.
Urimi më i veçantë që Devisi ka marrë për ditëlindje është ai i vetes (FOTO LAJM) Devis Muka është nga aktorët e humorit më të dashur për shqiptarët, sidomos pasi u bë pjesë e pa limit dhe tani edhe mod
E ngacmonte kur kalonte pranë servisit, 44-vjeçari gjen belanë me vlonjaten Një mekanik në Vlorë e ka gjetur belaja me një grua e cila kalonte shumë herë tek servisi i tij. Ai është kallëzuar
Pushimet luksoze të Lorit dhe Visit, ku janë “arratisur” këtë herë? (FOTO LAJM) Pas qëndrimit në Los Angelos duket se pushimet për trashëgimtaren e Top Channel Lori Hoxha dhe partnerin e saj Vis Bajra
Ndërtohet aeroplani privat më i lirë në botë (FOTO LAJM) Airbus A380 superjumbo mund të jetë hap i madh për aeroplanët privat, por ky aeroplan i vogël i quajtur Cirrus Vision Je
Ky është aeroplani privat më i lirë në botë Airbus A380 superjumbo mund të jetë hap i madh për aeroplanët privat, por ky aeroplan i vogël i quajtur Cirrus Vision Je
Ky është fituesi i Eurovision 2017 (FOTO&VIDEO) Salvador Sobral, përfaqësuesi i Portugalisë, ka fituar Eurovizion 2017. Pa fishekzjarrë dhe pa performancë të jashtë
Një propozim për martesë në Eurovision (VIDEO) Këngëtarja që përfaqësoi Maqedoninë në “Eurovision” ka marrë surprizën më të bukur të jetës së saj. Kur u mbyll tele
U skualifikua nga Eurovision, Linda Halimi ka një mesazh për shqiptarët (FOTO LAJM) Shqipëria u skualifikua mbrëmë në Eurosong 2017, duke mos marrë pjesë në natën finale të këtij festivali gjigand. Kë
Zbardhen dëshmitë e punëtorëve të servisit: Ja si ndodhi atentati e dyfishtë Pak ditë pas vrasjes së ish-oficerit Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautit, policia ka dërguar në prokurori rrëfimet e dëshmit
"E lënduar nga ndarja", si ia mori burrin këngëtares ish-gruaja e Devis Xherahut Ishte dhjetori i vitit 2011 kur këngëtari i njohur Devis Xherahu deklaroi publikisht se ishte ndarë nga gruaja pianiste