999 rezultate për

visi

Eleni Foureira ndihet keq për kolegen greke Shqipëria është përfaqësuar nga këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa, i cili me interpretimin e tij perfekt, ka arritur të
Eleni Foureira: U mërzita shumë Shqipëria është përfaqësuar nga këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa, i cili me interpretimin e tij perfekt, ka arritur të
Zbardhet pse Kosova nuk mori pjesë as këtë vit në Eurovision Ndonëse 63 vite më parë festivali evropian “Eurovision”, kishte nisur me qëllimin që t’i bashkonte popujt e kontinetit t
Si manipulohet politikisht Eurovisioni Gjithçka që një diplomat duhet të dijë, për ekstravagancën e “fuqisë së butë” të Europës Ne jetojmë në epokën e fuqis
Lori me pushime, po Visi? Lori Hoxha, vajza e ish themeluesit të Top Media-s, Dritan Hoxha nuk ngutet aspak të tregojë luksin që po jeton në ishuj
Eugent Bushpepa anulon koncertin e Eurovizionit, fshin postimin Eugent Bushpepa me “Mall” do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong 2018”, i cili do të mbahet në Lisbonë. Por duket se
Direkt pas Eurovizonit, Ermal Meta vjen të tundë Tiranën Ermal Meta ka konfirmuar koncertin e tij në Tiranë menjëherë pas përfundimit të Eurovision. Sipas Jo vetëm modë, kën
Islandezi vrau shqiptarin me thikë, ja dëmshpërblimi i kërkuar Një islandez i cili e kishte qëlluar 4 herë me thikë në kraharor një të ri shqiptar nga Skrapari, duke e lënë të vdekur
I shajnë Lori Hoxhën, Vis Bajraktari i mbyll gojën komentueses (FOTO LAJM) Lori Hoxha dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari tashmë kanë kohë që nuk i fshihen mediave për lidhjen e tyre. Lidhja e
Moderatori e kritikoi ashpër për zhveshjen në television, përgjigjet Bora Zemani Mustafa Nanon njihet për ironinë e tij therëse kundrejt fenomeneve në zhvillim. Këtë herë moderatori i emisionit “Pr
Ilda Bejleri reagon për lidhjen me deputetin: Ku është problemi me Klevisin? (VIDEO) Ilda Bejleri është një nga femrat më të bukura dhe shpeshherë të komentuara për fotografitë dhe hijeshinë e saj , për më
Një javë pa make-up në television, moderatorja tregon efektin Një spikere lajmesh në Amerikë doli në ekran për një javë të tërë pa vendosur grim, për të parë sesi dalja ‘lakuriq’ par
Shën Valentini i Lori Hoxhës nuk është Visi (FOTO LAJM) Ato janë dy personazhe vërtet shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe secila ka mbështetësit e tyre në rrjete sociale
Shqiptarët pushtojnë Europën, jo tre por katër këngëtarë në skenën e Eurovizionit ? Shpat Kasapi pretendon të përfaqësojë Maqedoninë në Eurovision. Këngëtari nga Shkupi ka treguar për Pop Culture se kënga
Rrëfimi i pazakontë i të dashurës së Zogut: Në krevat nuk më kënaqi kurrë! Pak njerëz e dinë se Mbreti Ahmet Zogu ka kaluar një lidhje dashurie 4 vjeçare me kërcimtaren e kabareve Tanja Visirova.
Elvis Pupa tregon hallin e madh: 45 shkrepje për një foto në temperaturën -8 gradë (FOTO LAJM) Edhe pse me pushime në Frankfurt, aktori i humorit Elvis Pupa e ka zënë një hall i madh. Elvisi bashkë me bashkëshort
Elvis Pupa ndan me të gjithë problemin e madh që ka me bashkëshorten Aktori i njohur i humorit Elvis Pupa nuk publikon thjesht foto në Instagram. Ai çdo postim e shoqëron me një batutë. Edh
Fituesi i Eurovision-it bën transplant të zemrës Fituesi i Eurovision, Salvadro Sobral nga Portugalia është duke u kuruar në spital pasi i është nënshtruar operacionit p
Vrasja e shqiptarit në Islandë, kushëriri i tij zbardh debatin para tragjedisë Klevis Sula, 20-vjeçari shqiptar në Islandë, u vra pasi ndihmoi një person të ulur në rrugë dhe që po qante. Ai së b
Rrëfimi tronditës i shokut të Klevisit: Doni t’a dini si e therën me thikë? Vazhdon të jetë tronditëse vdekja e të riut 20-vjeçar në Islandë. Shumë të rinj, miq e dashamirës të tij, kanë shprehur