999 rezultate për

visi

Elton Deda reagon pas kualifikimit të Jonida Maliqit në ''Eurovision'' Këngëtari i njohur Elton Deda, nuk i ka shpëtuar replikave apo komenteve që u bënë kundrejt anglishtes së këngëtares Jon
Një burrë vdes në Eurovision Në edicionin e sivjetmë të festivalit evropian të Eurovisionit është shënuar një tragjedi. Një shofer kamioni, 66-vje
Tamara çon Maqedoninë në finalen e Eurovision 2019 (VIDEO) Maqedonia e Veriut është kualifikuar për në finalen e ‘Eurovision 2019’. Ajo ishte e para që u përzgjodh. Përfaqësues
Jonida Maliqi kualifikohet në finalen e "Eurovision2019" Jonida Maliqi me këngën "Ktheju tokës" ka arritur të kualifikohet në finalen e "Eurovision 2019". Performanca e saj n
Jonida Maliqi përfundon me sukses interpretimin në skenën e "Eurovision 2019" (VIDEO) Ka përfunduar suksesshëm prezantimin e saj në natën e dytë gjysmëfinale të "Eurovision 2019", artistja shqiptare Jonida
Jonida Maliqi sonte ngjitet në skenën Eurovision Përfaqësuesja e Shqipërisë për në Eurovision 2019, Jonida Maliqi do të performojë sonte në edicionin e 64 të Eurovisioni
Jonida Maliqi “bëhet gazi i botës”, lë nam me anglishten e saj në “Eurovision” (VIDEO) Këngëtarja Jonida Maliqi do të përfaqësojë këtë Shqipërinë në ‘Eurovision’, që do të mbahet në Izrael. Maliqi u përz
Jonida Maliqi lë nam me anglishten në "Eurovision" (VIDEO) Jonida Maliqi do të jetë përfaqësuese e Shqipërisë në festivalin e përvitshëm "Eurovision 2019" i cili këtë vit do të mb
Ajax 180 minuta larg titullit kampion në Holandë (VIDEO) Ajaxi i Amsterdamit është vetëm dy fitore larg titullit kampion në Holandë, pas fitores kundër Vitesses të martën. Aj
Flet pronari i servisit ku u modifikua "Hetimi Tatimor" Detaje të reja zbulohen në lidhje me supergrabitjen e Rinasit të ndodhur më 9 prill në pistën e aeroportit të Rinasit ku
Elvis Naçi i merr nga duart Luisit thesin me kanoçe dhe i thotë se nuk do ta bëjë më (VIDEO) Elvisi ka dalë të gjejë djalin e vogël të familjes Çuko, Luisin. Elvisi: Doja ta shikoja vetë djalin si punonte, po s
Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari i japin fund lidhjes 6 vjeçare? Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha dhe partneri i saj Vis Bajraktari kanë bërë sot e vite më parë bujë me lidhjene
Prag skandali: Klipi i Jonida Maliqit, i kopjuar "kokë e këmbë"? (VIDEO) Publikimi i klipit të këngës me të cilën Jonida Maliqi do të përfaqësojë vendin në Eurosong është bërë shkak për debate
Fituesi i festivalit “Eurovision” 2014 Conchita, bën ndryshim drastik në pamjen e tij (FOTO LAJM) Fituesi i festivalit “Eurovision” në vitin 2014, Thomas Neuëirth, i njohur nga të gjithë si Conchita Wrust, tërhoqi vëme
Ngacmoi publikisht Lori Hoxhën, Visi i përgjigjet Ledrit (FOTO LAJM) Një trekendësh i cuditshëm është formuar ditëne sotme në Instgaram. Ka qenë Ledri ai që i ka komentuar blogeres së n
Visi reagon për herë të parë për ndarjen nga Lori Hoxha Vis Bajraktari ka reaguar për herë të parë nda lajmeve se është ndarë me Lorin. Teksa është duke dëgjuar në radio dhe
Kjo është këngëtarja e njohur që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin më të madh evropian ‘Eurovison’ që vitin e
Dyshimet e para pse u dogj servisi i bosit të Elbasanit Dalin detaje nga ngjarja në Elbasan ku u dogj servisi i një bosi të dyshuar se merrej me dorgë. Ngjarja ndodhi në orë
Shëtiste me Ferrari, kush është bosi nga Elbasan që i dogjën servisin dhe 8 makina (FOTO LAJM) Pas mesnatës së djeshme u njoftua se kishte rënë zjarr në një servis makinash në lagjen "Skënderbej" të Elbasanit. Bëhet
Digjet servisi i "bosit të drogës" në Elbasan Pronari i servisit që dyshohet se iu vu qëllimisht zjarri gjatë natës në Elbasan është 37 vjeçari Elton (Kastriot) Kila,