999 rezultate për

vishni

Kombinime perfekte të aksesorëve (FOTO LAJM) Aksesoret janë një element i rëndësishëm në look-un e femrave. Ato janë dhe elemnti bazë i cili ndikon për një pamje sa
Rrikthehen çorapet në modë, kombinimi sipas dëshirës (FOTO LAJM) Nëse kërkoni që të ndiqni modën, në këtë sezon këshillohet të vishni sandalet me çorape. Ju nuk duhet të keni frikë aspa
A do i vishnit këpucët e reja të CR7-ës? (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është mësuar të shohë miliona tifozë në mbarë botën të veshin fanellën e tij të Real Madrid dhe kombët
Adnan thuaj PO Shqipërisë, siç edhe e sheh fanelën e ke gati "Tifozat Kuq e Zi" nuk heqin dorë nga ftesat e tyre për të sjellë në kombëtare superyllin kosovar Adnan Januzaj. Ata
Ja çfarë nuk duhet të vishni në një dasëm Keni marrë ftesën e dasmës dhe nuk keni vendosur akoma çfarë të vishni? Shikoni me kujdes listën e mëposhtme përpara se
Impakti juaj në takimin e parë Mënyra se si visheni, është treguesi kryesor i respektit, që ju ushqeni ndaj personit me të cilin takoheni për herë të p