999 rezultate për

vip-a

Edhe këngë edhe filma, VIP-at shqiptarë që nuk lanë gjë pa provuar (FOTO LAJM) Edhe pse të dyja përfshihen në fushën e artit, jo të gjithë artistët kanë guximin që të përfshijnë të dyja në karrierën
Ju prezantojmë me vogëlushen 4 vjeçare që imiton më së miri VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme e ftuar në emisionin e pasdites nga Rudina, ishte një vajzë e vogël, një modele dhe blogere e vërtetë. Ajo
VIP-at që e pranuan hapur se vuajnë nga ankthi (FOTO LAJM) Ankthi dhe depresioni janë dy probleme të shëndetit mendor që sa vjen dhe po shënojnë një rritje edhe në vendin tonë.
Liqeni rozë që fiksoi Vip-at, ndodhet në Shqipëri dhe shumë afër (FOTO LAJM) Me siguri e keni vënë re në disa foto të publikuara në Instagram, një vend të mrekullueshëm më ujë në ngjyrë rozë. N
Ingrit Gjoni i heq të gjitha për videoklipin e ri me VIP-a (FOTO LAJM) Prej ditësh Ingrit Gjoni kishte lajmëruar se do të sillte një videoklipi të ri dhe projekti më në fund është publikuar.
Ju prezantojmë me vogëlushen 4 vjeçare që imiton më së miri VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme e ftuar në emisionin e pasdites nga Rudina, ishte një vajzë e vogël, një modele dhe blogere e vërtetë. Aj
Kur goja flet para trurit, VIP-at shqiptarë që thanë më shumë sesa duhet në emision Në jetën e përditshme të gjithë na ndodh që të ngatërrohemi e të bëjmë gafa gjatë kohës që flasim. Në moment mundohe
Zjarr masiv në lagjen e VIP-ave, shtëpitë luksoze të të famshmëve në rrezik (FOTO LAJM) Qindra shtëpi miliona dollarëshe në lagjen e VIP Pacific Palisades në Los Angeles u rrezikuan nga një zjarr i frikshëm t
Vilat miliona dollarëshe të VIP-ave në rrezik, zjarri pushton Los Angeles (VIDEO) Duket se VIP-at nuk po gjejnë dot paqe me shtëpitë e tyre. Pak kohë pas tragjedisë së madhe në Kalifornia ku shumë V
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Nuk flasin me njëri-tjetrin, VIP-at shqiptarë që kanë patur konflikte me njëri-tjetrin Ka shumë arsye pse artistët në gjithë botën nuk i kanë marrëdhëniet mirë mes vete, e megjithëse shumë herë arsyeja kryes
Transformimet e VIP-ava shqiptarë, si u shndërruan pas humbjes së peshës (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë jemi mësuar t’i shohim VIP-at shqiptarë të kuruar e me përmasa trupore gati gati si të modeleve, disa pr
Nga Fatos Nano te Blendi Fevziu, 2 lagjet ku jetojnë VIP-at e Tiranës (FOTO LAJM) Ndodhemi afro katër kilometra larg qendrës së kryeqytetit, jo shumë larg Parkut të Liqenit dhe Kopshtit Botanik. Me sigu
Nami në Instagram, VIP-at që kryesojnë në showbizin shqiptar (FOTO LAJM) Instagrami është rrjeti social më i përdorur i momentit. Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë
Alketa Vejsiu thumbon publikisht VIP-at që munguan në eventin e saj Në një postim, ku shfaqen disa momente nga Class Fashion Show të filmuara nga fotografi Olsi Beçi, Alketa Vejsiu falende
VIP-at shqiptarë që guxuan por dështuan me kombinimet (FOTO LAJM) Vajzat VIP shqiptare duhet thënë se në fakt e ndjekin modën në cdo detaj. Ama trendi i fundit duhet thënë se nuk ësht
Bukurosh me muskuj, njihuni me boksierin shqiptar që po çmend VIP-at e Amerikës (FOTO LAJM) Boksieri me origjinë shqiptare, por i lindur në New York, Valdrin Muriqi tanimë është bërë shumë i famshëm në Shtetet e
Nuk i bën syri tërr, këta VIP-a treguan guximin e pozuan krah “bishave” të xhunglës (FOTO LAJM) Lamë pas sezonin e verës dhe postimet e VIP-ave nga destinacionet më të largëta kanë mbetur akoma të freskëta në memorie
6 raste kur VIP-at bënë xing me veshjen, kush është më i miri (FOTO LAJM) Shpeshherë ndodh që në jetën e përditshme të hasim persona që kanë veshur të njëjtat rroba me ne. Në rastin më të ke
VIP-at na japin leksione fotografie, kjo është poza perfekte (FOTO LAJM) Nëse keni një llogari në rrjetin social Instagram, me siguri do ta keni vënë re që VIP-at shqiptarë kanë një pozë në Par