999 rezultate për

vip-a

Taksiratet e VIP-ave, momentet më të sikletshme me veshjet (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Në mbështetje të Shqipërisë, VIP-at që ishin të pranishëm në "Arenën Kombëtare" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja e parë në stadiumin e ri “Arena Kombëtare” mes Shqipërisë dhe Francës. Megjithëse
Mbyti të dashurën me rrip pantallonash, VIP-at shpëtojnë të riun nga ekzekutimi Një gjykatë në Teksas ndaloi urdhrin për ekzekutimin e Rodney Reed. Rasti i tij tërhoqi vëmendje të madhe në publikun am
"Si ti q*** robt muhabetit", Kastro Zizo i përvishet VIP-ave të showbizit në Panairin e Librit (FOTO LAJM) Tashmë ka filluar panairi i librit për këtë vit. Shumë emra të rinj ka sjellë librat e tyre në këtë panair, si Arbana Os
Çudira VIP-ash, edhe pas ndarjes Roberti jeton me Norën dhe të bijën (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, Robert Berisha ishte i ftuar në “Glamour Zone”, ku foli ndër të tjera edhe për temën më të bujshme të
E bija i kërkon t’i bëjë buzët, si i përgjigjet doktoresha e VIP-ave (FOTO LAJM) Lida Hoxha është një ndër doktoreshat më të njohura përsa i përket mjekësisë estetike. Të shumta janë personazhet pub
Dhimbje dhe zi, VIP-at që humbën fëmijët në mënyrë të parakohshme (FOTO LAJM) Dramat dhe vdekjet e parakohshme që shpeshherë pllakosin zi nëpër familje, nuk kursejnë as VIP-at. Shpesh ka ndodhur
U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptarë që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
As karbohidrate dhe as yndyrna, cila është dieta që përdorin VIP-at Mjaft e pëlqyer nga Kim Kardashian dhe Gwyneth Paltrow për rezultatet e shpejta, Dieta Ketogjenike ka qenë në qendër të
Dasmë në Maldive dhe Sri Lanka, martohet fotografi i VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Ai ka qenë prezent në shumë dasma të VIP-ave për të fotografuar momentet e tyre më të bukura, ndërsa së fundmi Norik Uka
Çfarë kanë veshur VIP-at kur kanë takuar Mbretëreshën? (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju sh
U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptar që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
Nga Ledri te Luana, si dukeshin VIP-at para se të bëhen të famshëm? (FOTO LAJM) Edhe veten tonë kur e shohim në fotot e fëmijërisë vështirë ta besojmë se jemi ne. E për më tepër VIP-at të cilët ndr
Ish-menaxheri i VIP-ave zbulon shifrat marramendëse sa paguhen për një natë: 12 mijë euro! Ish-menaxheri i shumë emrave të njohur në muzikë Drin Zatriqi, në një status në rrjetet sociale, duke kërkuar nga Qeveri
VIP-at që fituan miliona dollar pas vdekjes, kush është më i pasuri nga të ndjerët (FOTO LAJM) Ju nuk mund të ndaloni së dëgjuari muzikë, edhe kur këngëtari që ju doni aq shumë ka vdekur. Revista prestigjioze “Forbe
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
Shpresa vdes e fundit, VIP-at që u martuan me fansat e tyre (FOTO LAJM) Duket sikur në fakt njerëz të caktuar vetëm sepse janë të famshëm nuk janë kurrë të mundshëm për tu arritur apo aq më pa
I ngeli dikur në klasë, Iris Luarasi u kërkon falje 4 VIP-ave Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë se kishte ngelur në provomi edhe disa ish-stuidntë të saj që sot i përkasin
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç